Svadba v júli 2007

29. júl 200820240
  • dik, uz sa tesime ze zas na chvilu vypneme 😎
    lucim sa, idem sa venovat mazelinke 😃 pa a dobru

• len choď, tenmôj kuká na telku 😐 Dobrú noc 😉

• naj a san, tie fotocky su super! citit z nich uplne atmosku!
    Naj, to ty vies hentak jammovat? 😃
    krasnu dovolenku prajem, po svadbicke je treba na par dni vypnut 😉 mame to osvedcene 🙂
    dufam, ze do stretka budem aj ja mat fotocky, uz som na ne taaaka zvedava!

• Sponzor fóra
  • julovky, ozyvam sa v zavere mesiaca. vsetkym julovkam (a teda aj sebe 😉 ) prajem krasny manzlesky zivot.
    juj, tak sa zle pise s tymi nechtami...
     😃
    martuska, videli vas nasi a dokonca aj moj manzel, iba ja nie...
    mate krasne fotky, idem este zablahozelat.

• Ahoj Bunny! Tak vitaj medzi nami 🙂 ste este na SVK, alebo uz spat v norsku? Ako u vas vsetko dopadlo?
    Takze ste nestihli tu spolocnu foto s martuskou?
    A dakujem za krasne blahozelanie 🙂
    hej, veru, dnes nam konci nas mesiac a zacinaju augustovky. Tak si prajme, aby nam v pamati ostali na svadbicky len tie krasne spomienky🙂 A augustovkam prajme vydarene svadbicky 🙂

• Ahoj bunny: hej a ja som nikoho nevidela 😞 škoda že nám to nevyšlo, teškám sa na Vaše fotky 😉

• to uplnenaj a sandrasan: krásne fotky, super, niečo úplne iné, sú fakt krásne....
    to uplnenaj: peknú blonďavú tváričku máš.......a zas idete k moru? Vy sa máte.......idem do kúta tíško závidieť 😃
    to bunny: gratulujeme a tešíme sa na fotky, chcela som ťa prísť pozrieť, ale nevedela som, kedy to máš...
    to anairda: ideme na ten obed, že?
    to all: beriem štafetu a idem k augustovkám...... 😃
    wauhyersbneophh...........áááááááááááá...je tu august!

• pav, to akoze sem k nam uz nezavitas, ci cooooo? 🤔

• to anairda: nie, myslela som svadbovú štafetu 😃 , šak vidíš, že tu trčím... 🙂

• dobrý večer, tak skončil júl a s ním aj naše pokecy? Nikto nikde, už to nebude také ako to bývalo lné plánov 😴
    Ja som dnes vybehávala a nahlasovala zmeny, ešte zajtra musím ísť do banky a k doktorovi dať si potvrdiť tlačivo na autoškolu, už sa neviem dočkať ako všetkých v Ba zbúram, keď budem mať jazdy 😃 Potom Vám napíšem termín jázd a v edy nechodte na ulicu lebo nie som si istá či vás niekde nenaberiem na kapotu 😃
    No dobre tak prajem dobrú noc 😉

• no to dufam, ze sme to tu este nezabalili! 🙂 akurat davam dokopy hudbu, ktoru chceme mat na DVD, musim to zajtra poslat kameramanovi.
    ja mam vodicak, uz skoro 4 ci 5 rokov, ale ani raz som nesoferovala 😃 😬 musim dat par kondicnych jazd a potom trenovat s Palinkom. Inak mne nevadi chodit MHD, prave naopak, aspon mam cas citat knizky alebo pracovne materialy 😃 😃 alebo premyslat ci len tak sledovat ludi - to ja rada 🙂 Len musim sa pomaly zacat pripravovat lebo ked bude mimco tak nechcem byt s kocikom na manzelovi s dopravou zavisla (aj ked zatial v najblizsich mesiacoch este neplanujeme, ale ktohovie 🙂

• to martuska: ja som stále tu, ale keď tu nikto nie je, nemôžem rozprávať sama so sebou.....ja mám vodičák, ale roky som nešoférovala (po havárke), teraz som mala nejaké kondičné jazdy - aj som trochu šoférovala, ale teraz máme nové auto, tak sa bojím, aj keď nebolo drahé, predsa....

• tak akurát som sa vrátila od lekára, ani ma nevyšetril len mi to podpísal a pýtal 700 korún, ale kedže som sa práve vydala tak mi to dal za 500 😃 to je sila za jeden podpis tolko poňazí 😠
    Ale neva, stojí mi to za to 😬
    No už je piatok a ja v pondelok nastupujem už ako pani Orechovská do práce, tak sa mi nechce 😒
    no a práe teraz ma môj manžel 😬 ťahá do mesta. Síce sa mi nehcce, ale čo neurobím pre svojho muža 😎
    tak zatial prajem pekný deň

• to martuska: juj jak ti fajne, že si doma 😃 , pekne si to v meste uži, inak nezavrie nám admin túto tému, keby áno, kuk potom novú 😃

• kuk novú? Už si vytvorila?

• Sponzor fóra
  • nie, ale keď túto zamknú, tak vytvorím 😃

• hihi ok, no ja idem do toho mesta, zatial sa maj krásne , papa

• pav myslis, ze nam to tu zavru? 😞 tak musime sa zamysliet nad nazvom novej temy 🙂 nieco vtipne by sme mohli vymysliet 🙂 bola si pozriet ten obchod s topankami?

• ešte som nestihla, dnes sa chystám....
    asi zavrú, lebo aj sedmičkovú zavreli a aj júnovky už majú novú... 🙂

• ahojte opat, ozyvam sa uz len sporadicky... manzelske povinnosti 😃
    my sme uz doma, nabijame baterky, ako vravi svokor 😃 , zachvilu zacinam v uplne novej praci 🤔 Ozaj boli dost vybite v nedelu rano 😃
    ja som si vodicak robila 2 mesiace pred svadbou 😎 a soferovanie vdacne prenecham manzelovi, ked treba 😬 , aj ked je to celkom super.
    martuska mate volno?
    tiez som myslela, ze asi by sme sa presunut do novej temy, spolu s nasimi novymi zivotnymi udalostami 😃 😃

• vsak uvidime, ked nam to tu zamknu tak sa presunieme 🙂
    my sme baterky dobre nabili v chorvatsku na dovolenke 🙂 bolo ru super, do prace som prisla uplne zresetnuta 😃

• my ideme dnes dobit baterky vymienanim darov 😐 , este ze to tuna s ide uplne lahko... neviem ako vyriesime slovensky kristal 😃
    anairda, ako ti dopadol uces nakoniec? ja som chlacholila, ale sama som bola ozaj dost nepokojna, o make-upe nehovoriac 😠

• to bunny: idete vymieŇať dray z Nórska alebo SVK? 🙂

• mne uces dopadol dobre, bola som velmi spokojna aj s make-upom.
    Preco si bola nespokojna?

• Ahojte tak ja som si dnes nabila baterky tak že som od druhej do piatej spala ako zabitá 😬
    bunny: prečo si bola nespokojná? Kedy hodíš fotečky do albumu, nech sa na teba pozrieme? určite si bola krásna nevestička, tak ako je každá nevesta v svoj deň krásna 😉
    No a kompletne nabijeme baterky v Liptovskom Jáne, ideme na chatu 18.8 večer po pavčinom obrade 😃
    Len neviem ako to bude s autoškolou, myslíte že môžem dva dni vynechať?
    bunny: si si robila vodičák na Slovensku, alebo tam u vás?

• Tak mám nový občiansky už... Keby som vedela, že im nebude treba rodný list, tak ho už mám v stredu 😠 😠 😠
    Dnes má synovec 6 rokov a ráno sa vyjadril, že "Chcem mať happy birthday ako ty oslavu" (oslava = svadba) 😃 😃 😃 Takže sme dnes oslavovali ale v menšom a zvládli sme to so štyrma zaparkovanými autami v záhrade 😃 😃 😃
    Hneď po oslave volal sestrin manžel, že jeho brat (krstil Sebastiana) má rakovinu a keď som dobre pochopila, tak mu dávajú pol roka 😒 😢 😢 😢
    Začína to byť ako film "6 pohrebov a svadba" 😐 😒 😢

• ahoj Julinka, tak to je super, že už máš občiansky, ja som si ho vybavovala v stredu a sedela som na polícii dobrú hodinu, ale neva hlavne že už je v peňaženke.
    No len nemaj pravdu že 6 pohrebov a svadba, to je hrozé, najprv stará mama a teraz toto... 😞
    Dúfam, že to už je posledná zlá správa, teraz už chceme počuť len tie dobré 😵

• Najjulinka, teda, dufam, ze ste si tie smutne spravy uz vycerpali... Inak viete kto mi tu chyba?
    Karolinka (Leishmania) sa uz dlho neozvala a este nam nedala vediet ako sa jej paci byt vydata pani...
    Karolina, dufam, ze vsetko na svadbe dopadlo podla predstav🙂

• Ahoj Anairda,este nemas hotove foto?Aká bola svadba v takom teple?

• martuska, v ba som robila - autoskola alfa, adresu si lahko vygooglis.
    o ucese a make-upe - jednoducho dopadli inak (-) ako skuska 😐 , ale aj tak bol schovany pod zavojom 😃
    fotky mame este iba amaterske, mozno tak do mesiaca k nam dojdu 😵 anairda, vy uz mate vase foto?
    no aj ja som zvedava na leishmaniine novomanzelske pocitiky. 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov