Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik, uz sa tesime ze zas na chvilu vypneme 8-) lucim sa, idem sa venovat mazelinke :-D pa a dobru
Odpovedať
len choď, tenmôj kuká na telku :-| Dobrú noc ;-)
Odpovedať
naj a san, tie fotocky su super! citit z nich uplne atmosku! Naj, to ty vies hentak jammovat? :-D krasnu dovolenku prajem, po svadbicke je treba na par dni vypnut ;-) mame to osvedcene :-) dufam, ze do stretka budem aj ja mat fotocky, uz som na ne taaaka zvedava!
Odpovedať
Profilova fotka
julovky, ozyvam sa v zavere mesiaca. vsetkym julovkam (a teda aj sebe ;-) ) prajem krasny manzlesky zivot. juj, tak sa zle pise s tymi nechtami... :-D martuska, videli vas nasi a dokonca aj moj manzel, iba ja nie... mate krasne fotky, idem este zablahozelat.
Odpovedať
Ahoj Bunny! Tak vitaj medzi nami :-) ste este na SVK, alebo uz spat v norsku? Ako u vas vsetko dopadlo? Takze ste nestihli tu spolocnu foto s martuskou? A dakujem za krasne blahozelanie :-) hej, veru, dnes nam konci nas mesiac a zacinaju augustovky. Tak si prajme, aby nam v pamati ostali na svadbicky len tie krasne spomienky:-) A augustovkam prajme vydarene svadbicky :-)
Odpovedať
Ahoj bunny: hej a ja som nikoho nevidela :-( škoda že nám to nevyšlo, teškám sa na Vaše fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj a sandrasan: krásne fotky, super, niečo úplne iné, sú fakt krásne.... to uplnenaj: peknú blonďavú tváričku máš.......a zas idete k moru? Vy sa máte.......idem do kúta tíško závidieť :-D to bunny: gratulujeme a tešíme sa na fotky, chcela som ťa prísť pozrieť, ale nevedela som, kedy to máš... to anairda: ideme na ten obed, že? to all: beriem štafetu a idem k augustovkám...... :-D wauhyersbneophh...........áááááááááááá...je tu august!
Odpovedať
pav, to akoze sem k nam uz nezavitas, ci cooooo? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: nie, myslela som svadbovú štafetu :-D , šak vidíš, že tu trčím... :-)
Odpovedať
dobrý večer, tak skončil júl a s ním aj naše pokecy? Nikto nikde, už to nebude také ako to bývalo lné plánov |-| Ja som dnes vybehávala a nahlasovala zmeny, ešte zajtra musím ísť do banky a k doktorovi dať si potvrdiť tlačivo na autoškolu, už sa neviem dočkať ako všetkých v Ba zbúram, keď budem mať jazdy :-D Potom Vám napíšem termín jázd a v edy nechodte na ulicu lebo nie som si istá či vás niekde nenaberiem na kapotu :-D No dobre tak prajem dobrú noc ;-)
Odpovedať
no to dufam, ze sme to tu este nezabalili! :-) akurat davam dokopy hudbu, ktoru chceme mat na DVD, musim to zajtra poslat kameramanovi. ja mam vodicak, uz skoro 4 ci 5 rokov, ale ani raz som nesoferovala :-D :-N musim dat par kondicnych jazd a potom trenovat s Palinkom. Inak mne nevadi chodit MHD, prave naopak, aspon mam cas citat knizky alebo pracovne materialy :-D :-D alebo premyslat ci len tak sledovat ludi - to ja rada :-) Len musim sa pomaly zacat pripravovat lebo ked bude mimco tak nechcem byt s kocikom na manzelovi s dopravou zavisla (aj ked zatial v najblizsich mesiacoch este neplanujeme, ale ktohovie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: ja som stále tu, ale keď tu nikto nie je, nemôžem rozprávať sama so sebou.....ja mám vodičák, ale roky som nešoférovala (po havárke), teraz som mala nejaké kondičné jazdy - aj som trochu šoférovala, ale teraz máme nové auto, tak sa bojím, aj keď nebolo drahé, predsa....
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak akurát som sa vrátila od lekára, ani ma nevyšetril len mi to podpísal a pýtal 700 korún, ale kedže som sa práve vydala tak mi to dal za 500 :-D to je sila za jeden podpis tolko poňazí ]-( Ale neva, stojí mi to za to :-N No už je piatok a ja v pondelok nastupujem už ako pani Orechovská do práce, tak sa mi nechce :-S no a práe teraz ma môj manžel :-N ťahá do mesta. Síce sa mi nehcce, ale čo neurobím pre svojho muža 8-) tak zatial prajem pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: juj jak ti fajne, že si doma :-D , pekne si to v meste uži, inak nezavrie nám admin túto tému, keby áno, kuk potom novú :-D
Odpovedať
kuk novú? Už si vytvorila?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, ale keď túto zamknú, tak vytvorím :-D
Odpovedať
hihi ok, no ja idem do toho mesta, zatial sa maj krásne , papa
Odpovedať
pav myslis, ze nam to tu zavru? :-( tak musime sa zamysliet nad nazvom novej temy :-) nieco vtipne by sme mohli vymysliet :-) bola si pozriet ten obchod s topankami?
Odpovedať
Profilova fotka
ešte som nestihla, dnes sa chystám.... asi zavrú, lebo aj sedmičkovú zavreli a aj júnovky už majú novú... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte opat, ozyvam sa uz len sporadicky... manzelske povinnosti :-D my sme uz doma, nabijame baterky, ako vravi svokor :-D , zachvilu zacinam v uplne novej praci =-) Ozaj boli dost vybite v nedelu rano :-D ja som si vodicak robila 2 mesiace pred svadbou 8-) a soferovanie vdacne prenecham manzelovi, ked treba :-N , aj ked je to celkom super. martuska mate volno? tiez som myslela, ze asi by sme sa presunut do novej temy, spolu s nasimi novymi zivotnymi udalostami :-D :-D
Odpovedať
vsak uvidime, ked nam to tu zamknu tak sa presunieme :-) my sme baterky dobre nabili v chorvatsku na dovolenke :-) bolo ru super, do prace som prisla uplne zresetnuta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme dnes dobit baterky vymienanim darov :-| , este ze to tuna s ide uplne lahko... neviem ako vyriesime slovensky kristal :-D anairda, ako ti dopadol uces nakoniec? ja som chlacholila, ale sama som bola ozaj dost nepokojna, o make-upe nehovoriac ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny: idete vymieŇať dray z Nórska alebo SVK? :-)
Odpovedať
mne uces dopadol dobre, bola som velmi spokojna aj s make-upom. Preco si bola nespokojna?
Odpovedať
Ahojte tak ja som si dnes nabila baterky tak že som od druhej do piatej spala ako zabitá :-N bunny: prečo si bola nespokojná? Kedy hodíš fotečky do albumu, nech sa na teba pozrieme? určite si bola krásna nevestička, tak ako je každá nevesta v svoj deň krásna ;-) No a kompletne nabijeme baterky v Liptovskom Jáne, ideme na chatu 18.8 večer po pavčinom obrade :-D Len neviem ako to bude s autoškolou, myslíte že môžem dva dni vynechať? bunny: si si robila vodičák na Slovensku, alebo tam u vás?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mám nový občiansky už... Keby som vedela, že im nebude treba rodný list, tak ho už mám v stredu ]-( ]-( ]-( Dnes má synovec 6 rokov a ráno sa vyjadril, že "Chcem mať happy birthday ako ty oslavu" (oslava = svadba) :-D :-D :-D Takže sme dnes oslavovali ale v menšom a zvládli sme to so štyrma zaparkovanými autami v záhrade :-D :-D :-D Hneď po oslave volal sestrin manžel, že jeho brat (krstil Sebastiana) má rakovinu a keď som dobre pochopila, tak mu dávajú pol roka :-S ;-( ;-( ;-( Začína to byť ako film "6 pohrebov a svadba" :-| :-S ;-(
Odpovedať
ahoj Julinka, tak to je super, že už máš občiansky, ja som si ho vybavovala v stredu a sedela som na polícii dobrú hodinu, ale neva hlavne že už je v peňaženke. No len nemaj pravdu že 6 pohrebov a svadba, to je hrozé, najprv stará mama a teraz toto... :-( Dúfam, že to už je posledná zlá správa, teraz už chceme počuť len tie dobré x-)
Odpovedať
Najjulinka, teda, dufam, ze ste si tie smutne spravy uz vycerpali... Inak viete kto mi tu chyba? Karolinka (Leishmania) sa uz dlho neozvala a este nam nedala vediet ako sa jej paci byt vydata pani... Karolina, dufam, ze vsetko na svadbe dopadlo podla predstav:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Anairda,este nemas hotove foto?Aká bola svadba v takom teple?
Odpovedať
Profilova fotka
martuska, v ba som robila - autoskola alfa, adresu si lahko vygooglis. o ucese a make-upe - jednoducho dopadli inak (-) ako skuska :-| , ale aj tak bol schovany pod zavojom :-D fotky mame este iba amaterske, mozno tak do mesiaca k nam dojdu x-) anairda, vy uz mate vase foto? no aj ja som zvedava na leishmaniine novomanzelske pocitiky. x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?