Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pavi ved dohodneme vsetko na stretku. je mozne ze aj my budeme brat hypoteku a v tom pripade bude aj domasa dobra :-D inak mohli by sme ak budeme moc pozret si tu vychodnu u vas? 8-) tak lucim sa, idem sa venovat manzelke 8-) kraaaasny vecer vam prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: Domaša je náhodou super, môžme bývať u našich. Východnú mám samozrejme nahranú :-D , len kvalita VHS nie je až tak ono
Odpovedať
k tej alabame: nevyzera to zle, my si stale vravime ako by sme hned sli do USA, ale ak by sme sli, tak asi by sme dali taku 2 mesacnu cestovacku krizom... alebo aspon na mesiac, aby sme stihli ist aj do NY a trosku pocestovat... takze preto USA pre nas moc teraz nepripada do uvahy... inak v hentakych domcekoch sme byvali ked sme tam boli s kamoskou workovat a nic moc to teda nebolo... samozrejme nemali take krasne spalne a neboli sme hned na plazi, ale podla fotos je to niekolko domov na roznych miestach... treba ich kontaktovat nech poslu fotos interieru konkretneho domceku, lebo moze to nakoniec vyzerat uuplne inak... k tej bora bora, na to aby sme dali 500 za dovolenku nemame :-D musia ale byt aj ine alternativy :-) napriklad aj tato http://www.bubo.sk/katalog.php?trip=144 ale stale je dost draha, takye myslim, ze thajsko to isti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak už aj ja to mám za sebou,aj my sme 21.7. celkom slušne zapotili, aj keď už to bolo lepšie ako mala anairda a spol. v piatok. Cez víkend sme si užili v Lúčkach na Liptove, pochodili sme Tatry, Spišský hrad a pod. Paráda.
Odpovedať
Profilova fotka
videli ste už fotky martušky, JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ, super, že mala krásny účes? Super fotky, aj tie v električke, aj v špičkách, ako mi je ľúto, že mi nemáme profesionála na celú svadbu.... to uplnenaj: Si v robote alebo ležkáte doma so san a liečite sa? Východnú môžm epozrieť kedykoľvek :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj:hľadala som pre kamošku záznam na stv a pozri si toto: http://www.stv.sk/relacieaz/dvojka/vy... upútavka je urobená z nášho vystúpenia :-D , zo sobotného, ktorý bude budúcu sobotu. Inak ale nie som až taký narcis. Ja sa iba teším.... :-D
Odpovedať
Ahojte, tak som tu :-) pavča dík, sa teším že sa fotky páčia :-D Kedy ste sa dohodli že bude stretko? A kto všetko príde? A kde bude? Ja nič neviem, pomóoc
Odpovedať
No ahoj novomanzelka:-) vitaj v klube! Inak mate fakt uuuuuuzasneeeee fotky!
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: konečne si došla, fotky sú vážne úžasné, originálne, ten účes je skvostný, tohto roku som tu videla asi len niekoľko naozaj dobrých účesov, ten tvoj je jeden z nich, najviac som sa pobavila, keď si TY si mne povedala, že aká som krásna, ty trdlo, ty si bola krásna, ty si bola nevesta.... :-D , drahý povedal, že ťa skoro nepoznal.....(aj segre sa fotky ľúbili) stretko bude 9.8., prepošlem ti IP
Odpovedať
anairda. ďakujem, mne sa tie fotky tak strašne páčia pavča: ďakujem, a to bol účes bez skúšky tak sa teším že sa podaril ;-) ale si krásnučká, už nemáš strojček tak si ešte krajšia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: mna tie poznavacky moc neberu.. alebo inak, neznasam ked nieco musim :-N skor mam rad ze som a mozem ak chcem. ale bora za 99 sa mi zda nejaka moooc lacna :-N to pavianca: je to nejake male, pozrieme si to u teba :) inak ja som chodil do prace aj s chorobou a san uz dnes tiez isla... hold vyssi management 8-) ale nie som narcis :-D to martuska: idem kuknut tie tvoje fotky ;-) to all: zajtra by sme mali mat fotky... sa tesim jak blazen :-D
Odpovedať
Profilova fotka
martuska akoze fakt by som ta nespoznal... uuuuplna premena ;-) a to vaše hapčido s wokom.., supeeeer :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
hehe ďakujem, hej sme sa mečovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
možeš pokecať so san, tiež chodila na aikido či ako sa to píše :-) ja len na kung pao, wan tan, ostro-kyslu a kacicu po domacky :-D
Odpovedať
to je super že chodila, ja som na kung pao zase nechodila :-D dík za gratuláciu ;-)
Odpovedať
martus, fakt - perfektne vydareny uces a aj tie napadite fotky!!! Pacia sa mi moc, lebo su take bratislavske ;-) gratulaciu mas v albume. jak si to prezivala? vsetko ok?
Odpovedať
Profilova fotka
nemas za co, aj my dakujeme ;-) inak to je hrozne ze este nemame fotky :-( mali byt v nedelu, potom ze v pondelok a dnes volal ze zajtra, ze chce aby boli perfektne :-p tak dufam ze to bude stat za to :-)
Odpovedať
elenka: ďakujem :-) Prežívala som to úplne v klude, až som bola z toho prekvapená, že nestresujem, u kaderníčky bola sranda tak to bolo také uvolnené, potom prišiel Maťko išli sme sa fotiť, fotenie bolo v pohode, len asi nikdy v živote nezabudnem že som sa skoro vysypala z električky :-D, obrad som dokafrala, som zabudla slub a nevedela som ho v tej panike v knižke násjť, ale potom to už bolo fajn, o štvrtej sme skončili, aj som bola rada, lebo som bola totálne unavená. Asi tak :-)
Odpovedať
no super - uvolnene a plne roznych vynimocnych momentov - presne ako ma byt :-) a ked ta tvoj manzel podrzal v den svadby, mozes sa nanho urcite spolahnut, ze ta podrzi, kedykolvek bude treba, hm x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: ja som nevedela identifikovať, či plačeš alebo sa smeješ :-D to uplnenaj: mali by ste sa vyliečiť, drahý povedal, že on má tiež rád také športy ako kung pao. Niekedy chodíme cvičiť aj 2-3x do mesiaca...
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: ten link, čo som tu dala, je len upútavka na sobotu... :-) ....a teším sa na vaše fotky určite budú skvelé. :-)
Odpovedať
pav, kurnik v tej uputavke ta neni vidiet!!! :-D dufam, ze v sobotu ta uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: neboj, stačí pozerať to o 17.40, my ideme skoro hneď na začiatku, asi druhí, ale nepamätám si presne... :-D
Odpovedať
No ahojte vydaté a ženatý :-D Tak dnes končí mesiac našich svadieb, viete že mi bude aj trošku smutno za prípravami, veď tolko som sa s nimi natráila a behom pár hodín bolo všekto preč :-N Musím si vymyslieť nejakú novú zábavku, rozmýšlam že si urobím vodičák, neviete o nejakej dobrej autoškole? Ako sa inak máte? čo máte nové? anairda kedy budete mať fotečky? Neviem sa ich dočkať. Zajtra si idem vybavovať doklady, tak budem rozlietaná na všetky strany, ešte si musím spísať kam vlastne to mám ísť, viem že občiansky, zdravotnú kartu, banky, robota, lekár, a ďalej už neviem čo :-N
Odpovedať
my ideme prerabat kuchynu - to bude moja dalsia zabavka. Ked bude hotova a prerobeny aj bytik, tak potom uz bude rada na zaobstaranie si malej zivej vrestacej zabavky :-D fotos budu bud tento alebo buduci tyzden, rofo je v taliansku na 10 dni. Si nevies predstavit ako sa cih nevieme dockat my, tym viac, ze v podstate nikto z rodiny a znamych nefotil. Bude to totalne prekvapko. :-)
Odpovedať
san a chris máte úplne super fotečky, ste na nich takí krásni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme martus ;-) to este nie su vsetky ale uz sa nam ich nechce zmensovat :-p
Odpovedať
hí tak sa teším na ďalšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dame dame neboj ;-) ideme ale zajtra trochu k moru a vratime sa az v nedelu vecer tak az potom x-) uz sa tesim inak na to stretko. zoberies aj ty nejake fotky? mas uz nejake aj vytlacene a v albume? inak to som ja naj, san si umyva zuubky ;-)
Odpovedať
no pekne naj, takto ma ošáliť :-D no ak budeme mať vytlačené tak vezmem, fotograf hovoril že všetky dostaneme do mesiaca, toto je zatial náhlad, že aby sme vedeli asi aké budú ;-) Tak si to pri tom mori užite :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?