Svadba v júli 2007

29. júl 200820240
  • v ba? brt alebo grafia? 😉

• to alex a uplnenaj: tak brú.....už padám....

• Grafia.

• Sponzor fóra
  • no budeme mat o com pokecat. ja aj san sme z reklamky 😃

• Ok, tak super. On však ale nie je vyučený v tomto obore. On sa nejako vypracoval na tlačiara, takže nie je expert, teda aby som ho náhodou nepodcenila 😬

• ved ja ani san tiez nie sme experti 😃 len zadavame pracu do tlaciarni ak prave robime taku kampan 😉

• Takže to vy mi trýznite chlapa robotou 🙂
    Ok, tak ho asi vezmem na stretko, ak bude chcieť ísť, nech tam nie si sám chlap. Síce neviem, ako ostatné baby 🤔 nevieš náhodou, či sa ráta aj s účasťou mužov?

• tak to neviem ale ked sme mali stretko ako julovky a juloviak pav zobrala aj draheho tak ho snad vezme aj teraz 🙂

• Ahaaa, no veď spýtam sa bezaz. Inak parádne stretko to bude. Ja sa veľmi teším, lebo ja som taký maniak na ľudí. Mám veľmi rada v spoločnosť dobrej party ľudí. A viem, že ľudia odtiaľto sú super 🙂

• aj ja sa tesim, ja som nieco podobne a san tiez.. bude super zabava.. taka mala svadba 😃

• tak brú a sí ja on d rendez vouz 😃

• Inak vážne. Veď nás bude kopa 😵
    No idem ja už do hajan a ty bež k ženuške 😉
    dobrú noc!
    Zhasneš tu? 🙂

• dobrééé ráááááno 🙂 kde ste? 😬

• V chorvatsku, ne? Teda vy stretkujete takto bezo mna?!? No teeeda! 😢

• sa neflakaj adi a bleskem domo, nam tu chybas 😉 a stretko je 9teho, to stihnes 😎

• Sponzor fóra
  • Martuska, myslim na teba, drzte sa dnes, uzivajte si kazdu sekundu! 😉

• to anairda: ty si pripojená v Chorvátsku? 🙂
    to uplnenaj: videl si ma v TV? 😃 (Martuske sme zagratulovali aj za teba.)
    to all: martuska bola krááááááááááááááááááááááááásna, aj ženích bol šmrcovný, krásny obrad.

• Mam orange internet a nudim sa v aute cestou domov 😃 to je super, ze martuske vsetko krasne vyslo🙂
    az teraz som si uvedomila, ze aj bunny mala dnes svadbicku. Boli ste pozriet aj ju? Dufam, ze aj im vyslo vsetko podla planov.
    A aby som nezabudla, zajtra svadbickuje Leishmania! Takze Karolinka, drzime ti palce! 🙂

• to anairda: neboli sme, nevedela som, o koľkej to má, ale myslela som na ňu. Ani leishmania neviem, kedy presne to má, takže aspoň jej budem držať palce 🙂

• ja som chory 😞 😞 san ma nakazila 😴

• kači nevidel som ťa, neskoro som si prečítal sms 😬

• ahojte, tak uz sme domka 🙂 svadobna cesta bola suuuper, este bz sme dali aj druhy tyzden, jeden bolo malo 😞 takze nejaka exotika v zime to isti 🙂
    stretko 9. teho je super, urcite pridem (mozno ukecam aj svoju polovicku 😃 )

pav, kedy/kde si bola v telke?

uplnenaj+san prajem skore uzdravenie, to je pech byt teraz chory.... aj ja som ale len trosku predchladnuta takze je to v poho...

pocujte, uz som takak zvedava na fotos zo sfatby ze az... sa mi uz aj snivalo, ze rofo nam ich dal, ale hned po svadbe a boli otrasne 🤔 😬 co sa samozrerjme rofovi nemoze stat, ale ten pocit bol dost zlyyy 😃

• adi snad na stretko budeme mat vsetci fotky tak si budeme navzajom zavidiet 😃

a kam planujete v zime tu exotiku? a my aj pavca sme rozmyslali 😎

• nejake thajsko/bora bora/karibik... este nevieme. vkuse to menime 😃
    palko by strasne xcel toto http://www.bubo.sk/katalog.php?trip=117
    ja ale vaham... bolo by to dost brutal, treba brat antimalarika, to potom 1/2 by nemohlo byt mimi, ale kedy potom takuto dovolenku dat ak nie teraz? Boli sme minuly rok v keni a teda bol to obrovsky zazitok... afrika je uzasna...
    vy co planujete? bude to mexico? 😎

• no pekne 😵 tak ked vyhram lotto tak dame tu boru 😵 inak sa asi budeme drzat pri zemi v tom pripade: mexiko, kapverdy, thajsko, malajzia alebo nieco podobne 😎
    inak v piatok som nasiel toto, co hovoris? 🙂
    http://www.beachguide.com/ShowDetails.asp?PropertyID=654
    alebo
    http://www.beachguide.com/ShowDetails.asp?PropertyID=868

• no vsak aj henta afrika je nenormalne draha... to sa uplne zruinujeme, lebo v tom este kopec veci neni... ale bol by to zazitok na cely zivot..
    vidim to vsak tak, ze asi tiez nakoniec skoncime niekde v thajsku, predsa len je to lacas, za stovecku sa do toho bohate zmestime obaja aj s nakupovanim 😃

• no ale stale je to menej ako bora za 500 😉
    inak to thajsko by bolo fajn, ked nieco najdes daj vediet 🙂
    a co hovoris na tu alabamu? 😎

• Ahojte banda, pisem na rzchlo sme v hoteli do zajtra, bolo to super az na to ze nam prsalo 😠 chcela som sa pofotit s tymi co prisli na obrad, ale zial sa nedalo.
    slub som sa ucila ako kreten a uplne som ho zabudla, som sa rehotala a nevedela som ho najst v tej hnusnej kaplanovej knizke 😠
    Bavili sme sa do stvrtej rana, dnes uz volal fotograf ze nam poslal fotky domov na mail, tak zajtra ich hned kuknem a potom sem nejake hodim.
    No ale poviem Vam ze som bola najviac spokojna s ucesom a vyzdobou, bola nadherna fialovucka a tie oblecene stolicky som si chcela yobrat domov 😃

Zajtra napisem viac,alebo ked bude pan manzel v robote abz ma nevidel. lebo mi furt nadava za to ze som tu.

• martus to je super ze ti to vyslo (az na ten dazd ale asi si nevyberies, my sme mali 40,6 a tiez to nebolo boh vie co 😃 )
    a manzela vezmi na stretko a my uz ho umravnime aby ti nenadaval 😉

• to martuska: hlavná vec, že vám nepršalo na fotenie 🙂 , aj som si hovorila, aké dobré počasie vám vyšlo (až na ten dážď) ani horúco, ani škaredo.....gratulujem ešte raz, bola si krásna, ženích bol úplný fešák v tom bledom obleku, strašne mu to pristalo, bola ako z katalógu, tvoje šaty sa krásne trblietali.
    to anairda: dávali záznam z Východnej. Teším sa na fotky, pošli na e-mail aspoň amatérske, nech obdivujem...
    to uplnenaj: nevadí, mám nahraté 😃 , tú dovču môžme dať spolu, ale musí to byť v nejakej cenovej relácii, to čo tu píšete je nad naše možnosti. 😃 Budeme vrať hypotéku, takže musíme pri zemi....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!