Svadba v júli 2007

29. júl 200820240
  • to uplnenaj: tak idemeeeeeeeeeeee 😃 , spoločná svadobná cesta, to by bolo 😃

• ja som za 😃 😃 vies dobre po americky? 😉 este musime najst 4 aby sme naplnili domcek 😉

• a kedy mi to bolo? Ja už po americky neviem, zabudla som. 😉 V USA som už bola, tak by som uprednostnila Kubu aleb Mexiko....ale môže byť 😃

• Sponzor fóra
  • my sice este nie ale méchiko byt moze 🙂 sezona je tusim od 1.11. do 28.2. tak navrhni 😉

• no my chceme ísť na svadobnú cestu v septembri a to je v tých končinách hurikánová sezóna, zažila som, ďakujem viac neprosím, sedeli sme samé v zavretom washingtonskom metre 🤔 , ale inak domčeky super, romantikoš 😃

• my chceme ist tiez v septembri, ale vzhladom na pocasie to bude asi nejaka kreta, alebo rodos, thasos, zakyntos, ci lesbos? 😃 😎 😃 vy kam? 😉

• to uplnenaj: dano je za Lesbos 😃 , mohli by sme to nejak skoordinovať 😃

• no pekne, tak vy dve si budete uzivat a my co?? mame ist na gayos? 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• vy sa môžte pozerať 😃 😃 😃

• nás zavrú, že sme z toho urobili erotický chat 😃

• aspon nieco 😃
    tak teda mas nejaky tip? oblibenu cestovku ci tak nejako? 😎

• na Grécko je vraj dobrý Aeolus, neviem, ešte som tam nebola, my sme do rabských krajín chodili s Kartágom

• my sme s kartagom, teda ceskym eximom boli aj v bra takze skusenosti s nimi celkom ok. aeolus san uz pozerala ale zistili sme ze asi budeme musiet ist na pobocku nech sa o nas postaraju. urcite ale chceme AI 😎

• tak niečo vyberte, Zakyntos je tiež romantikoš 🙂

• Sponzor fóra
  • no ale nie len romantikou je clovek zivy 🙂 aj zabavu treba 😎
    tak podme spolu nieco vybrat 😉

• OK, ale teraz je ešte asi skoro, počkáme na nejaké last minute 🙂

• jaska, ale treba mat prehlad aby sme potom ked to pride nemuseli spekulovat 😉 inak, uz si sa naucila rozpravat? 😃

• dnes mi dali takú dlahu na horné zuby, takže je to lepšie, ale stále rozprávam ako angličan 😃

• akože dú jú spík ingliš? jes, vuery vuel 😃 😃
    inak ta svadobka by bola fakt super.. ukecame este niekoho? 😃

• urobíme stretko MS v Grécku? Dalo by sa, len nech to nie je masovka 😃

• Bu bu bu, čo nespíte 😉
    U nás je už ticho. Viete, každá už máme po svadbe, zážitky rozpovedané, takže už sa nekecá ako pred svadbou.
    Tak som nakukla k vám 😬

• tak vitaj... dohadujeme si svadobnu cestu v stvorke na lesbos.. nech si baby trocha uziju a my sa mame na co pozerat 😃 😃

• jasné, v pohode, ja väčšinou večer nechdím na stránku, ale keď je tu uplnenaj, tak si to nemôžem nechať ujsť...

• ooo dakujem 😎

• Inak skláňam poklonu, san si dobre našla 🙂 Odvážny to chlap, takto sa vrhnúť do svad. príprav a do babského klanu. Čím nechcem povedať, že svadba je babská záležitosť, ale väčšinou je to všetko na nás babách. Takže pochvala 🙂

No my asi na svadobku nepôjdeme 😐

• mi nelichotte tolko lebo mi naprsi 😎

preco nepojdete na svadobku? 😕

• to uplnenaj: to bude dobrá svadobná cesta 😃

• pavi konecne si sa prejavila 😃 😃

• to alex: hoď aj tu nejaké zážitky, postrehy resp. varovania, ja mám ešte pred, tak inšpiruj, aj ty uplnenaj...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky