Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
no sandruš krásni ste boli, a tá tortička nemala chybu, velmi pekne ju urobili ;-) Už sa teším na viac fotečiek.
Odpovedať
Profilova fotka
to sandrasan, uplnenaj a anairda: boli ste úplne super, krásne svadbičky, ja mám z vašich svadieb ešte teraz normálne kultúrny zážitok. Každá nevesta bola iná a nádherná. Už som svadieb viedela pár, ale tie vaše boli fakt výnimočné. Aj ženíchovia boli krásni...mne ste sa všetci veľmi veľmi veľmi páčili.
Odpovedať
Ahojte, tak sa aj ja hlasim ako pani :-) :-D :-D nam nie vsetko vyslo ako sme chceli, ale bol to uuuuuuuuuuuzasny den! san, uplnenaj, blahozelam Vam, nech ste spolu stastni, nech sa stale lubite tak ako teraz :-) potom o par desiatok rokov mozeme davat spolocne strieborne a zlate vyrocia svadby :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: bola si ako exotická princezná, babám si sa strašne páčila. Šaty a účes. Ja som si všimla aj krásnu výzdobu....dúfam, že aj zábava sa rozbehla s novým DJ...Kde si si dávala robiť šaty-popolnočné? Boli úplne suprové. Napíš viac, ako to celé prebiehalo (tú časť dňa, ktorú som ťa nevidela :-D ), ako bolo u Janka? (Ivan meškal, ale zvládli ste to, že?). Videla som, že keď si obejanáš rofa, tak máš aj zabávača v jednom :-D .....
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj baby, ja nemozem spat :-( neviem ci je to teplom :-p alebo stastim ze mam najuzastnejsiu manzelku na svete 8-) dakujeme za gratulacie, tesime sa na adine fotecky a na svadby na obzore ;-) inak fotky budeme mat asi o tyzden tak chvilu strpenia :-N a ze vsimli ste si co mal janko oblecene? som sa skoro posadil ked som ho zbadal :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem vsetkym 20.07 :) uplnenaj, adi, martuske.... vela stastia a lkasky na kazdy den!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
leiši ďakujeme ;-) báj d wej, svadba v nedeľu je ešte väčšia haluz ako naša v piatok :-D :-D
Odpovedať
Ahojte, uplnenaj to si pekne napísal, že si šťastný že máš najúzastnejšiu manželku na svete, ste super párik, jasné že sme si všimli čo mal Janko oblečené, zlatučký bol, aspoň sa mu vajca nepotili :-D :-D super to vyriešil :-D júúj dúfam že si to čítať nebude lebo ma zabije :-D anairda vítame ťa späť už ako pani manželku, boli ste nádherní, musím sa priznať že keď ste po pani farárke opakovali slub normálne som mylsela že sa rozplačem, pani farárka mala velmi krásnu reč bola velmi milá. Bola si nádherná a Palino bol úplný fešák, ja som bola tak na neho zvedavá, no a keď ťa viedla mamina s tým mladým fešákom (neviem kto to bol, ale keď ladil s maminou tak asi brat) k oltáru tak som od teba nemohla spustiť oči taká si bola dokonalá no a prvý manželský bozk nemal chybu :-D počujte 20tky kytice ešte existujú?v :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: myslím, že to bol brat :-) to uplnenaj: som rada, že ste šťastní, aj ja som spala zle túto noc, toto teplo ma asi zabije, vás obdivujem, že ste to v tom teple vydržali. Aj drahému ste sa strašne páčili, super oblek, všetko..... :-) , svedka som si všimla hneď, ale tie podkolienky som mu v tom teple nezávidela. :-) Niekto vám v gratuláciách napísal, že san bola v big brother. je to pravda? :-)
Odpovedať
Ahojte:-) nase fotocky budu az tak o 2-3 tyzdne :-( ale ked sme videli ako rofo do toho fotenia dava vsetko a ked povedal, ze zaciatkom tyzdne odchadza na 10 dni fotit do talianska, tak sme mu povedali, ze nas nezabije pockat kym sa vrati, ze je to v poho. Fakt bol uzasny. martuska, hej to bol brasko:-) leish, dakujeme za gratulaciu:-) dnes sme chceli vyrazit na svadobnu cestu, no ale neviem, lebo ma od vcera rana boli hrdlo. V poslednych dnoch som si v tych stresoch nedavala pozor a pila som v tych horucavach studene... neskor napisem este viac:-) BTW, kto bol janko na svadbe christiana a san? co mal oblecene?
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: Janko je vraj chalan z big brother (ja som to žiaľ nepozerala, takže keby som na to nebola upozornená, tak neviem...) a mal na sebe zelenú škótsku sukňu a podkolienky (viď sandrin album) :-) , ja sa teším na všetky dojmy z vašej svadby, bolo to úžasné :-) (aspoň čo som videla...)
Odpovedať
Profilova fotka
to all: takze aby bolo jasno, ano bola som v Big Brother a aj Janko. Este v dome sme sa dohodli, ze ked budem mat niekedy svadbu urcite ho chcem za svedka. Je to strasne zlaty a dobrosrdecny clovek. A ked som ho v tom ,,kroji,, zbadala pred kostolom (samozrejme trosku meskal, ale to on vzdy :-) ) opadol zo mna vsetok stres a napatie. to anairda: kam idete na svadobnu? mna strasne mrzi ze nemozme ist, bohuzial pracovne povinosti nam to teraz nedovolia najskor budeme moct ist v septembri. Zajtra sa uz vraciame do reality a obaja do prace :-( uz mi snad volali vsetci svadobny hostia a zatial mame len pozitivne dojmy, fakt ze vsetko bolo super a hlavne personal. Ja som to ani tak nevnimala, ale naozaj co sme chceli to sme do 5 sekund mali na stole... ...jedina vec ktora nevysla bola taka, ze pani ktora nam mala vyzdobit kostol sa o den pomylila a vyzdobu mala nachystanu na sobotu :-) , ale aj to uz beriem s humorom. Takze aj ja Vam buduce nevesticky prajem aby Vam na svadbe vsetko vyslo aspon tak ako nam a hlavne si to uzite bez stresov naozaj taky den je len raz za zivot :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaaaj, jasne :-) no, vsetko az do prichodu na hostinu bolo uzasne, odvtedy to bolo uz len dobre, miestami, resp, niektore veci boli uplna katastrofa... este mi tu chybaju dojmy najjulinky. Juli, tak ako to dopadlo? pocasie nam vyslo krasne, tak zrejme grilovacka vysla, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
Ľudia len sme včera stihli spratať veci - konečne koniec chaosu... A... A dnes ráno našli moju starú mamu mŕtvu... Umrela včera okolo 23:00 :-( anairda: čo sa počasia týka môj ocko sa vyjadril, že to máme dobrý dátum, že aspoň si zapamätáme kedy boli rekordné teploty :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sandrasan: a pozerám, že povedomý ksichtík :-D Ale reku možno z dakade z telky, alebo sa na niekoho z telky podobáš... A to fakt z telky... :-D :-D :-D
Odpovedať
juli, uprimnu sustrast. :-( to je strasne, ze hned po takej radostnej udalosti akou je svadba mate takyto snmutok... stara mama zomrela doma? Bola na vasej svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
anairda: Ano, ano...
Odpovedať
tak aspon to je dobre, ze tam bola. Teraz sa bude na vas usmievat z nebicka :-) inak tieto rekordne horucavy nevydrzalo dost vela starych ludi, aj tete jednych nasich hosti na svadbe zomrel vcera manzel (80 rocny), zlyhalo mu z tych horucav srdiecko...
Odpovedať
Profilova fotka
No všetci sú nejak spokojný, že to stihla... Škoda, že sa vnučky nedožila, lebo druhé krstné bude mať naša dcéra (ak bude) Mária a tak sa volá aj ona ;-) No u nás to je čisté psycho... Starý tata dnes skoro ráno išial na chatu taktne ju nechal spať a nerušil - ona v tej dobe bola už mŕtva :-. Stará mama je nahluchlá a nepočula na svadbe, že sa s ňou bratranec rozlúčil a tak trošku urazená, že ani ahoj nepovedal... A tak dnes ráno za ňou išiel sa rozlúčiť pred odchodom domov a našiel ju mŕtvu :-| Chatu majú až za Žilinou, takže môj ocko nasadol do auta a ide mu to oznámiť a bere ho domov... Proste chaosy... Nechal všetko tak ocko a išiel... prišla som pobede k našim a ako opravoval podložie bazéna, tak tak všetko ostalo...
Odpovedať
Profilova fotka
to najjulinka: to mi je naozaj ľúto, úprimnú sústrasť, nám sa stalo to isté pred rokom,babka nezvládla teploty okolo 36°...a z ničoho nič umrela. Starí ľudia takéto horúčavy zle znášajú :-( to anairda: napíš všetky dojmy (môžeš aj do IP) hlavne ohľadne dodávateľov, dúfam, že s čepčením bolo všetko OK, my sme chceli ešte ostať zabávať hostí ľudovkami (žiaľ nedalo sa) aj keď som spala 5 hodín a bola som pozrieť dve svadby :-) ..... to sandrasan: ani som nevedela, že poznám takú celebritu :-D , teraz je mi ľúto, že som to nesledovala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som zvedavá na tortu, ktorú mala anairda ;-) Ja som to len tak zbežne videla, takže asi preto som hneď nespoznala, len mi pripadala sandra povedomá :-D :-D :-D Inak stará mama mala arytmiu či čo, takže, ževraj sa to stáva... Doktor pozrel do diagnóz a už ani veľmi neprešetroval... Proste, že sa to stáva aže také veci sú zo sekundy na sekundu a žekeby aj starý tata pri nej bol vtedy, tak si to asi ani nevšimne... (asi v spánku)
Odpovedať
Najjulinka, torta bola krasna a aj celkom chutna, ale mohla byt menej maslova, jedla som uz aj lahodnejsie. skoda len, ze sme na nu uplne zabudli, spomenuli sme si az ked rofo odisiel, takze sme ju odfotili len my. Chcem sa s Vami vsetkymi rozlucit, akurat odchadzame na svadobnu cestu, takze tu tyzden nebudem, budete mi chybat ;-( chcem sa Vam podakovat za podporu a ukludnovanie v krizovaych situaciach. Martuska, TEbe zelam aby Vam svadobny den vysiel presne podla predstav, budes krasna nevesta, skoda, ze Ta neuvidim, ale tesim sa na fotocky ;-)
Odpovedať
Karolinka, Tebe a Hezymu tiez prajem uzasne prezity svadobny den:-), uzivajte si z neho kazdu minutku, lebo velmi rychlo to ubehne...
Odpovedať
Adrianka asi si už odišla, ale aj tak Vám prajem šťastnú cestu a krásnu dovolenku, si oddýchnite, načerpajte nové sily. Adrianka, Ďakujem veľmi pekne, dúfam že to dopadne dobre, ale aj keby to nemalo dopadnúť tak si z toho nebudem nič robiť, hlavne že mi Maťo povie áno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: aj ja sa pripájam k martuske....
Odpovedať
baby vobec sa to nehodi do tejto temy,ale som taka zufala, ze to davam hocikde...neviete mi nahodou niekto poradit ako zohnat nieco ako zavesy alebo nieco cim sa da zakryt terasa?Mame to vonku na terase uz teraz v sobotu a dnes sme isli nakupovat latku do ikey a zistili sme, ze ju uz nikde nemaju na sklade...mna porazi, nema niekto napad ako to vymysliet..aby nam kazdy necumel na hostinu..je to terasa restauracie, bude zatvorena, ale aj tak je to v centre mesta (v Trencianskych tepliciach), tak nas bude kazdy ocumovat..a aj to krajsie vyzera s bielymi zaclonkami (alebo zavsmi alebo ako to nazvat) zachrante ma niekto, prosim
Odpovedať
Ahojček bechamovka, no tak ja vôbec netuším kde sa dá také niečo zohnať. Tak ti asi neporadím :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to beckhamova: asi ti už teraz neporadím, neviam ani ako vyzerá reštika, napadlo milen, že v IKEY dostať raké bambusové rolety, tým by sa to nedalo? Potom už len orgnza, tyl....
Odpovedať
ahojte,trosku vam sem zaparazitujem...vy to uz mate za kratko a preto by som vas chcela poprosit co sa asi hovori ako otcovska rec...ten prihovor otca vydavajucej sa dcery pred pripitkom.Prosim poslite mi IP inak manapadlo ze asi ani vediet nebudete ved isto vam otecko neprezradi prekvapenie....no ja len ci nahodou......dakujem
Odpovedať
Ahoj froschka, tak to teda neviem čo by mal otec hovoriť, na to je niečo špeciálne? Tak aj ja chcem do IP :-N Dnes sme si boli pre darčeky pre hostí, malé krásne perníčky, skúsim ich zajtra odfotiť, lebo dnes už je tma, dobre by sa mi to určite nepodarilo odfotiť. Inak som riadne dnes zmokla, ked neprechladnem tak budem najšťastnejšia na svete. Od zajtra mám dovolenku tak sa vrhneme na vybavovačky, dúfam že to za posledné 3 dni všetko zvládneme. Ráno hneď budík, aby sme všetko čo sme si naplánovali na stredu stihli. A ja som sa tešila že sa vyspím, no ale čo už, možno vo štvrtok sa vyhajám. Dobre kočky prajem dobrú noc a zajtra napíšem čo sme všetko stíhli ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?