Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
neviete kde hladat stojan na tortu? teda aj by som vedela, ale kedze svadba ja pozajtra, tak musim konat rychlo hladame nieco taketo: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: no, ja mám radšej rovné ramienka, ale teraz mám všetky plavky ku krku, tak si zvykám.... :-)
Odpovedať
eleni: ďakujem, to mi ešte nikto nepovedal :-N baby moje ste zlaté že ma tak ukludňujete, neviem čo by som robila, asi by som sa stále deptala. Ja viem že budem krásna nevesta :-D len niekedy mi to trošku rachne a začnem pochybovať aj o tom že slnko svieti. anairda: netuším kde sa dá zohnať taký stojan. pav: to sú krásne šatočky, budeš kočka, ináč aj popolnočné máš velmi pekné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ako sa chystate zvladnúť to teplo?Dúfam že ma nezloží migréna v svadobný deň.
Odpovedať
sss neboj podla mňa budeš taká vzrušená celým tým dianím, že si ani neuvedomíš kolko je stupňov a keby ti bolo fakt velmi teplo tak svadobný deň vraj uteká velmi rýchlo tak sa ani nenazdáš a budeš v klimatizovanej reštike tancovať s už manželom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sss204, uplnenaj, sandrasan, anairda a aj všetci ostatní, ktorých som nespomenula a ktorých to čaká tento víkend-DRŽTE SA, hlavne veľa pite a užite si to.... :-) to martuska: ďakujem, som rada, že sa šatičky páčia, ani svadobné šaty, ani popolnočné nie sú úplne typické, atk som rada, že sa páčia... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
S tou klímou to bude horšie,myslím že tam nemajú:o)))
Odpovedať
Ahojte julovky zelam vam nech sa vam vydari vas svadobny den a nech je to vas najkrajsi den v zivote ;-) nedajte si ho pokazit nikym a nicim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, dnes som si bola v Nicol pre saty a ta pani sa ma pyta ci sa tesim na to ze svadba bude v najteplesi den v tomto roku :-) ja musim mat proste vsetko naj :-D to anairda: s tym stojanom to si si skoro spomenula :-) dnes sme boli aj roznasat vysluzky takze dost narocny den je za nami 8-)
Odpovedať
ahoj san tak teta ťa teda potešila čo? :-D A to už dnes ste rozdávali výslužky? Nechceliste ich roznášať až v piatok?
Odpovedať
kamilka, v prvom rade Ti prajem všetko najlepšie k dnešným meninkám ;-) a ďakujeme za povzbudenie a prianie ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska: ja vzdy hovorim radsej teplo ako dazd :-) v piatok mame svadbu to by sme asi nestihli :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jáj ja som somár :-D tak som myslela vo štvrtok, ale veď jeden deň hore dole nevadí. Aspoň ich navnadíte a bdú sa všetci tešiť na hostinu :-D
Odpovedať
martulka preco si neni na icq?? mohli by sme popisat, co ty nato?
Odpovedať
ahoj Erička hneď tam idem len ešte skúsim odfotiť mamin kostým ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: v pohode :-) , dnes som akurat hovorila ze urcite pride niekto na nasu svadbu aj v sobotu, lebo si poriadne nepozru kalendar a budu mysliet ze to bude automaticky v sobotu :-D no dufam ze budu na svadbe tych kolacikov jest vela inac budeme krmit ryby v Dunaji :-)
Odpovedať
hihi rok po svadbe ešte budete vyberať z mrazničky koláčiky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neblazni :-D
Odpovedať
nie to nie :-D polovičku máš doma?
Odpovedať
san, hej, skoro som si spomenula :-D mala som to napisane v zozname veci co musim zohnat, ale vzdy mali ine veci prioritu... (menu, zasadaci...) dnes sme boli nieco kuknut ale nic pouzitelneho sme nenasli... tak to bude na ich podnose, ale ved v poho :-) hlavne aby bola chutna :-p a pekna farebna, nemusi byt vsetko tip top ;-) martuska, mamin kostymik je pekny, sice ako pises ta farba na obrazku nezodpoveda realite, ale myslim, ze biele topky k tomu kludne mozu byt ;-) my sme dnes drahemu konecne nasli topanky ake sa mu pacia, su rucne robene v taliansku, kupili sme ich v senci, su dooooost extravagant :-D :-D :-D ale fajne :-) san, presne si to vystiihla, lepsie takyto hic ako dazd ;-)
Odpovedať
anairda ďakujem, už som tam dala ďalšiu fotku a takto vyzerá v skutočnosti ;-) anairda, sandrasan, najjulinka: No čo ešte nemáte predsvadobné stresy?
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: ako si sa rozhodla s tým krojom? (Ten môj kamoš je klasa, že, úplne ma vynervačil, strašne ľutujem, že som ho zavolala, všetky kamošky prídu samé, ešte jednej som hovorila, že možno by mohla k stolu a ona že nie nie - ona príde po 9.00, všetci v pohode, ale on ma totálne dojal) ]-( ]-( :-S
Odpovedať
je to od neho fakt drzost... ja neviem, ako by som ja reagovala... neviem si predstavit, ze niekto z mojich priatelov by mi toto urobil... a ten kroj si vzala? Lebo ja zajtrajsok vidim tak, ze asi nebudem mat ani cas si ho dojst skusit, ked tak tak az nejak na vecer... doobeda by so ti napisala sms, ale asi ostanem len pri mojich satach... podla ucesu totiz uvidim, ci budem mat aj zavoj (len na fotenie) a budem musiet ist zhanat nausky... a okrem toho mam este kopec dalsich veci... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
OK, ja aj tak zajtra budem doma asi až večer, takže keď budeš chcieť, dojdi si vyskúšať ten môj, lebo ostatné zobrala kamoška....ale dala som ti zobrať niektoré súčasti, ak by si sa rozhodla..... ja som veľmi sklamaná z neho, každý, kto sa slušne opýtal, či si môže zavolať frajera nebol odmietnutý, ale toto ma dojalo, asi pri tom teple a rozčúlení do svadby lapim infarkt :-o
Odpovedať
Profilova fotka
som s5...boli sme kupit vyzdobu na auto od jednej baby mne sa celkom paci, ale samozrejme chris frfle... :-) je taka fialova sice sa nam vobec farebne nehodi, ale takto na poslednu chvilu uz nic nezozenieme...hned sme sa stretli aj zo svedkom tak dufam ze aspon na svadbu pride nacas... :-D to anairda: kam sa pojdete fotit? ja by som isla aj na nejake kupko to by bola aka haluz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sadrasan: včera som bola na Draždiaku, čo tak tam? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no moznosti je vela, ked budeme mat nahodou cas mozno nieco take spravime :-D
Odpovedať
ja som dnes hovorila s rofom, bol velmi nateseny,ze na fotenie sme si nechali 3 hodky... ked som povedala, ze napriklad zahrada primacionalneho palaca, tak ma uplne sprdol, ze tam chodi kazdy a ze to nie je originalne, tak som sa branila, ze ja si nepotrebujem svoju originalitu dokazovat a ze je to tam celkom pekne. Ale ak on to prostredie nema rad, tak tam nemusime... nam je to v podstate jedno, on dokaze podla mna nafotit dobre fotky kdekolvek... Nakoniec sme sa dohodli, ze to nechame na to co nas napadne, ale urcite sa budeme fotit aj niekde v starom meste... san, ja by som nikde k vode nesla... podla mna v tom teple ked uvidite vodu, tak sa vam tak bude chciet do nej vliezt ze to bude k zblazneniu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: ty jediná môžeš do vody vliezť, lebo máš valstné šaty a budeš po obrade :-D čo vám navrhol rofo?, ja som tiež chcela v Grassalkovičovej záhrade......ale asi to nebudeme stíhať, tak potom len v starom meste... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko :-) my sa pojdeme fotit klasicky na hrad je tam aj zelen aj kamenne steny mame na to cca 2 hodinky, tiez som chcela ist aj do stareho mesta, ale asi to nestihneme a potom sa budeme fotit este asi aj na Devine...uz zacinam pocitovat trosku nervozitu v zaludku :-N dnes ideme este dokupit vino, ovocie, koselu a topanky....a urcite este vselico ine na co sme zabudli :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?