Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Ahojte tak konečne som prišla domov, dens sme po robotke išli do barónky konečne objednať menu anairda: neviem či budeme mať nejaké dary ale asi ich budeme rozbalovať už v poplnočných asi o takej jednej druhej pav: dík, takže asi tie ďakovné kartičky budeme dávať všetkým. bunny: na hviezdoslavovom námestí je jedna slovenská reštika, len neviem presne kde to je. Zajtra zavolám agentúre, či majp požičať tyl na auto. končím ideme sa s drahým kúpať, aspoň takto na večer, nemám šancu sa opáliť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: sme to s tym modlenim za dobre pocasie asi trosku prehnali :-D v piatok bude asi uplny extrem 8-) neviem si to fakt predstavit v tych satach :-S
Odpovedať
San, ani mi nehovor:-D dnes som od 12 tej behala po celej BA a vybavovala veci. Bola som na tretej skuske ucesu u 3. kadernicky a zase zleeee. A este k tomu s tou hrivou uuuplne peklo... Uz zacinam byt zufala... Tri dni pred svadbou a stale neviem co s vlasmi... Kvoli tomu teplu zacinam rozmyslat ze ci si nedam nejaky taky uces typu ako xce aj pav, lebo v tomto teple tie kucery a vlny nemaju sancu vydrzat... Myslite, ze by sa taky hodil k octubre? Neviem...
Odpovedať
bunny, modra hviezda ale aj modra gula na hodzovom v sporitelni ma dobru slovensku kuchynu. a aj v steam&coffee v carltone mali kedysi zopar slovenskych pochutok (uf - az sa mi slinky zbiehaju, ked to takto pisem) anairda, uz sa tolko nestresuj s tym ucesom - taky jednoduchsi, elegantny a vypnuty si k tym octubre viem uplne super predstavit. a fotenie? urcite niekde v klimatizovanych hoteloch... alebo v plavkach vo vode 8-) [ja viem - mne sa lahko hovori, ked sa ma to netyka] k rozbalovaniu - my sme -neplanovane- rozbalovali este pred polnocou, ale tiez som sa to snazila urychlit - jednak to utlmi zabavu a jednak ma nebavilo to moderovanie a nie vsetci doniesli dary zo sebou, tak som nechcela, aby sa citili zle ti, ktorych dary sme mali uz doma.
Odpovedať
eleni, mas pravdu, uz by som nemala stresovat, ale co mam robit, ked 4 dni pred svadbou som zistila, ze uces co som chcela mi nesedi? toto bol uz treti pokus a bolo to zle... ale vsak nejak bude, prinajhorsom ma ucese ivan bednarik...
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: neboj, účes nakoniec vypáli ako má, pošlem ti nejaké obrázky a Janko niečo vymyslí, viem si predstaviť všelijaké účesy k octubre a nie len také tie vykudrlinkované, jeden typ-hladký zaujímavo česaný drdol,druhý typ:hladké sčesané dozadu, tretí-hladké-vyčesané na bok- na jdenu stranu a dopredu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, anairda, nestresuj sa, lebo to skodi pleti aj vlasom ;-) My zeny sa stresujeme, vsetko musi byt perfektne, ale aj s tym najobycajnejsim ucesom podskoci tvojej laske srdiecko, ked sa zbada x-) ja nie som v ucesoch zbehla, ale myslim, ze pav a eleni maju velmi dobre navrhy A na bednarika som videla viac dobrych referencii, takze zahod starosti :-) A chcem sa podakovat za restauracne tipy, velmi ste mi pomohli x-)
Odpovedať
:-)
Odpovedať
Ahojte tak sme kúpili mamine kostýmček, taká je v ňom krásna, je bledunko modrý, dlhá sukňa a sačko s krátkym rukávom. A vôbec nebol drahý 2850 korún stál. Tak sa teším, ešte k tomu nejaké topánočky a kabelku. Myslíte si že k bledomodručkému kostýmu sa hodia biele topánky a biela kabelka? Alebo do akej farby máme zladiť doplnky? No a podla dnešnej predpovede má 28.7 pršať tak sme si kúpili fialový dáždnik :-D a keď náhodou bude páliť slniečko tak ho použijeme ako slnečník :-D No a ešte som bola v kvetinárstve a doobjednala som si ešte jednu kyticu takú istú ako bude svadobná len normálne zviazaná, ktorú budem hádzať ;-) Tak a zachvílu bude po svadbe a tolko vybavovačiek s ňou bolo. Ale čo už taký je život. bakanik: :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to all: vložila som nejaké fotky toho, čo máme do albumu. Inak dnes došli objednané košele, sú super, 37, skrátené rukávy aj dĺžka, skryté gombíky...veľmi dobré a za dobrú cenu. Mala som inak depky (aj zo svadby), ale dnes som sa bola okúpať, vyšla na slniečko a je mi lepšie... to martuska: my už dáždnik pre istotu máme, pri mojom šťastí bude pršať.... to anairda: účesy sú pre teba... :-)
Odpovedať
baby, strasne vam dakujem za povzbudenia :-) pav, tebe velka vdaka za fotocky, viacere sa mi pacia. nieco z toho s jankom urcite vyberieme, alebo vymyslime. Dneska som si bola v nicole pre finalne upravene satxy, sedia jak r.t na serbel, su prenadherne, skoda len, ze to bolerko je site z jedneho kusa latky, ze sa neda zmensit lebo je trosku volne... doma (u mamy) som v nich pobehovala asi hodinu, normalne som ich nechcela dat dole :-D martuska, aj ty si mala take stavy so svojimi satami? :-D :-D myslim, ze taky dohora vypnutry uces k nim bude super, len dufam, ze si janko m. najde cas na skusku...
Odpovedať
to bakanik:: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobré ránko. anairda: áno mala som stavy, ale šaty som nemala na sebe len som na ne čumákovala v skrini. Ale potom som mala depku že mi šaty vôbec nesedia, že som si mala vybrať nejaký iný typ a nie korzetový tak som sa na ne už nepozerala. tak dúfam že v deň svadby sa budem sama sebe páčiť. Ale dúfam že budem pekná nevesta :-D a kolko si platila za úpravu a za ten obal na šaty?
Odpovedať
kočky a čo s tou mojou mamuo, nebudú biele topánky veľmi sveitiť k tomu kostýmu? Nech je aspoň svadobná mama pekná, keď nevesta nebude :-(
Odpovedať
asi som sa zle vyspala, mám depku, idem do práce, možno tam na to nebudem myslieť :-(
Odpovedať
martuska, neblázni! preco sa ti tie saty nepacia??? Ved su krasne, to nevadi, ze nie su take zdobene ako ine modely, ich krasa je v jednoduchosti a v cistje linii! a Ti bezchybne sedia. Vsak Ti ich ani nemuseli upravovat na postavu. Fakt neblazni!!! ;-) ja som Ta v nich videla a cestne vyhlasujem ze si bola v nich krasna, ked budes do nich trosilinku opalena, primalovana a ucesana, spolus vyfintenym zenichom budete krasni. A golejovci vam urobia take fotky, ze sa budete cudovat ked ich uvidite :-) co sa tyka tych maminych siat, podla mna moze byt, ale zavisi od farby a materialu siat... ved skus hodit do albumu fotocku. Ved z toho nerobme kovbojku, moja mamina ani nebude mat zladene topanky a kabelku, jednoducho sa jej ta kabelka pacila, tak si ju kupila... a treba trosku viacej v buducich dnoch spinkat, to si kedy vstavala? ale asi si aspon sla skorej spinkat, ze? Ja som za upravu neplatila nic, mala som ju v cene, vsak za tie prachy by som ich zabila keby som musela nieco platit... aj ten vak som mala zadarmo, ved v nom prisli saty zo spanielska, takze ten vak mi pravom patri. Tak aj povedala, ze k satom, ktore kupi niekto nove dostane aj vak, ale k satam zo svadba gallery je mozne si ho len pozicat alebo kupit... martuska, takze uz nechceme pocut nic o depke, OK? :-) :-) :-) :-) :-) :-) co sa tyka toho opalovania s mrchou, tak napis do temy "solarko - ano/nie" ci jak sa ta tema vola a opytaj sa bab ;-)
Odpovedať
ahoj, mne sa šatočky páčia, len keď sú na vešiaku, len moje telo sa mi v nich nepáči, ale čo už. Práveže nechcela by som viac zdobené, tieto sú akurát, ale máš pravdu keď zo mňa urobia človeka tak to bude vyzerať inak a počas dňa nebudem mať k dispozícii zrkadlo tak sa v nich neuvidím :-D a hlavné bude keď sa budem páčiť maťkovi :-N OK večer hodím fotku do albumu, teda ak budem mať čas. Ale tomu kostýmu sa tááááák teším Spať som išla okolo jedenástej. Tak to hej že si to mala zadarmo, za tie prachy, máš pravdu ;-) Ja som bola v tom že stoja o polovicu menej, moja mama skoro spadla zo stoličky keď si tú sumu povedala :-D
Odpovedať
a s počasím to vyzerá trochu lepšie má byť 29 a slniečko, ináč doma sú zo mňa už chorí, mi hovoria že mi šibe lebo stále sledujem počasie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: ja som ten model skúšala a bol nádherný-jednoduchý, keby som nechcela úzke šaty, tak určite niečo také. Aj ty si v ňom nádherná, anairda mi ukázala fotku, tak sa netráp. Ja som mala raz nebovo modrý kostým a mala som k nemu biele doplnky, ale môj bol chanelovsky lemovaný bielou, takže fakt záleží od kostýmu. Ja mám depku v jednom kuse, ale nie zo svadby, včera som sa pohádala s mamou a ešte je to moja vina, typické :-( :-|
Odpovedať
pavča dík, tak ja neviem tak buď som moc sebakritická alebo mi ťaháte medové motúze popod nos :-D neboj aj ja som sa s mamou včera tiež pohádala, lebo sa mi nechcelo ísť s ňou do obchodu, ja totiž neznášam nakupovať a moja mamča sa v obchode motá a všetko prezerá a ja to tak nemám rada ]-( Neboj všetko bude dobré, sa mamine ospravedlň a bud pokoj. A to sa dokážete pohádať aj tak na dialku? Tak to je umenie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: to by si neverila :-D , práveže nechcem sa ospravedlňovať, pretože nielen že nemala pravdu, ale 2x sa na mňa hystericky vykričala. ]-( a ešte ma obvinila, že ja som začala prvá a výnimočne nemá pravdu :-p
Odpovedať
no tak to potom neviem, ale hádam to nie je až také vážne a do svadby sa to vyrieši ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: to nie, ale mrzí ma to. :-) , asi pár dní nebudem volať...a k tým šatám sú fakt super, mne tiež sedeli, bez skracovania, úpravy, podľa mňa sú krásne a na tebe špeciálne, opäť sa mi potvrdilo, že krinolíny sú viac na vyššie baby.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to all: moje šaty, závoj, akurát ona ich má v tej lepšej verzii- biele a na rovné ramienka: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovedať
Profilova fotka
pav. nemala si mať nejaké ako ladera?
Odpovedať
Profilova fotka
medzi nimi a laderami som sa rozhodovla, akurát moje sú menej pekné ako tej baby z beremese :-(
Odpovedať
pav - nadherne saty! martus - ja som ta videla len raz, ale taku peknu a zaujimavu babu ako ty som uz davno nevidela! kazdy sem tam o sebe pochybujeme, a ty si si svoju pochybovacnu fazu teraz uz vycerpala -> od teeeraaaz uz iba spravne nevestovske sebavedomie! ok? 8-) som si ista, ze saty, co si si vybrala, su uplne nadherne! ved aj vsetky celebrities vyzeraju najlepsie prave v jednoduchych, strihom a latkou dokonalych robach ;-) ale hlavne je, ze budes ziarit stastim a laskou, a teda aj keby si bola vo vreci, budes krasna :-) for sure! anaird - vela stastia s ucesom! urcite ti ho spravia krasne! pav postla super inspiracie ;-)
Odpovedať
aaale co by boli menej pekne! a preco prosim ta? inak neviem, ci ona ich ma v bielej, podla mna su maslovej farby. biela by uplne svietila. neviem preco, ale zda sa mi ze tie tvoje boli hore inak robene, nejedna sa o ramienka, ale ona ma ten vystrih dorovna, sa mi zdalo, ze na tvojich bol do "V".
Odpovedať
Profilova fotka
to anairda: vyzerajú biele, ale neviem...no to je ten druhý rozdiel v jej prospech- moje majú ramienka ku ksrku (podobne ako moje popolnočné, ktoré mám albume) a ona ich má rovno, takže potom tam je rozdiel aj v strihu...ako stojíš ty s účesom?, mne sa veľmi páčil ten č.1, ale to nie je drdol.... to eleni: dik, niekedy trošku pochybujem, či sú moje šaty dosť "svadobné" :-)
Odpovedať
uplny suhlas s eleni :-) martuska ty si v tvari velmi zaujimava, mas super postavicku, krasne saty, vsetko bude super, uvidis :-) eleni, prislo ti uz oznamko? posielala som ho este minuly tyzden. pav, mne sa tie ramienka ku krku pacia, preco by to malo byt v jej prospech? k tomu ucesu janko nemal dnes ziadny volny termin, takze na skusku idem zajtra o 10:00. Proste hop alebo trop :-D paci sa mi v tych obrazkoch co si poslala viacero veci, aj to c. 1 je super, ale asi chcem dohora kvoli tomu teplu... aj to bolerko lepsie vynikne :-) no uvidim :-) hehe mam dnes uz dovcu, tak som doma, robim harmonogram dna a vytelefonovavam veci. Drahy niekde beha, tak som vytiahla saticky z obalu a kazdych 15 minut sa na ne chodim kukat, no proste uuuplna úchylacka :-D :-D :-D jaaaj to je taka skoda, ze len jeden den mozeme mat na sebe svadobne saty!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?