Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj matruš, tak ako si stíhala? vybavené, nakúpené? ;-) a čo stres? zvládate? 8-)
Odpovedať
Ahojček uplnenaj, stresujem riadne, už toho má môj budci muž plné zuby :-D ešte stále dokupujeme veci, ktoré chýbajú, vždy nás niečo napadne, zajtra ideme kupovať alkohol, dnes sme boli zajednať víno, no úplný chaos. Teraz ideme baliť do celofánu (či ako sa to volá) perníčky,aby neboli len tak položené na stoloch Inak všetko okrem toho chľastu :-D sme vybavili, až som sa normálne čudovala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis aka si sikulka ked ti tvoj nastavajuci pomoze 8-) a aky chlast idete? nam sa inak vobec neminal :-N kupili sme tequilu, metaxu, fernet, slivku, gin, borovicku, whisky, vodku, ochutenu vodku, ceresnovy liker a ceresnovicu a vypila sa akurat vodka, ceresna a borka do polovice... ale zas vino islo :-D 24 flias cerveneho a asi 70 bieleho :-N :-D a uz nestresuj ;-)
Odpovedať
no ja vôbec netuším aký alkohol máme kúpiť, dobre že si napísal aký ste mali vy aspoň mám predstavu :-D to sa neká nestresovať, jáj ešte som zabudla za chvílu ideme na organizačné stretnutie s kňazom tak som zvedavá čo nám povie :-D fú tak to ste teda dobrí vinári, my máme 10 litrov červeného a 50 bieleho, tak dúfam že to bude stačiť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
s knazom je to v poho, neboj.. potom napis ;-) no v nasich rodinkach ide viac vino ako tvrde 8-) a este som zabudol na sud piva :-D
Odpovedať
Ahoj martuska - my sme mali po 50 litrov z kazdeho vinka - islo pravdaze najviac biele - cerveneho ostalo. Ale to vobec nevadilo - na popravkach a aj neskor sa dopilo. Potom sme mali 28rocnu slivovicku - od nasich - par 0,5l flias sa vypilo, ale v lete to moc neberie...Kupili sme aj vodku a fernet po 3 flase, ale myslim, ze sa moc nepohli...Moja rada - moc to neprehanajte a nekupujte vela druhov alkoholu - kazdemu nevyhovies a potom by boli iba problemy typu - a pre toho sa kupila whiskey a pre mna tequilu nemali!!!To je moj nazor, ale 100ludi, 100chuti, ze? My sme si tak predbezne aj zistovali kto co pije... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Martuska - prepac, ze tu oxidujem, ale kolko mate ludi, ked chces iba 60 litrov vina?
Odpovedať
Profilova fotka
dankamajo ono asi dost zalezi na tom kolko ludi na svadbe vino pije. nase rodiny su vacsinou na vino a aj tak nam ostalo. mali sme na 70 ludi (a to pocitam aj deti a abstinentov) 100 flias bieleho a 40 flias cerveneho.. a teraz si mozeme zalozit vinoteku kolko ostalo 8-)
Odpovedať
Ahojte, tak maji1 máš pravdu 100 ludí 100 chutí, ešte nevieme kolko fliaš z každého druhu máme kúpiť, samoška že nechceme kupovať 10 druhov, to by sme boli šialení :-D podla mňa stačí tak 4, 5 druhov. dankamajo: vôbec tu neoxiduješ veď aj ty si júlovka :-D dokopy nás bude 40, ja víno nepijem to je 39 potom DJ a fotograf aj ke´d si dajú tak neverím že sa nám tam opijú, tak to je 37, no a ako hovorí uplnenaj záleží od rodiny, naši sú skôr pivári a vinári ;-) no farár bol zlatý, len mi nedoporučil, že keď nepôjdem s otcom aby som išla s mamou, tak idem tomu môjmu otcovi zavolať že či príde, lebo chcel ísť do nemocnice na žlčové kamene, tak neviem či to neodloží, veď sa mu predsa vydáva jeho mladšia dcéra :-N Ešte musí ísť Maťko dnes na spoveď a musíme mu odniesť papier z Quo Vadis-u lebo včera som na to úplne zabudla, som bola v tom že omše sú o 19.00 a keď som o 18.45 zistila že je o šiestej tak to ste mali vidieť ten zhon a paniku, že ideme neskoro na nácvik vlastnej svadby :-D
Odpovedať
No idem zobudiť toho môjho nastávajúceho nech ideme kúpiť chlast :-D Dnes ešte idem na nechcty do Trnavy ku kolegynke,tak neviem kedy sa vrátim, lebo po nechtoch sa mi vráti segra z Rakúska a ideme hneď ku kaderníčke, ide vykúzliť nejaké čaro na našej mame, som zvedavá akú kočandu z nej spraví :-N No a večer zase do kostola, takže ak sa ozvem tak asi až zajtra ráno, alebo to stihnem ešte dnes, zatial prajem pekný dník ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marti. tak uz sa vam to krati. :-D ako sa citis? a vcera ste vybavili vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte- moja mama kúpila už dve látky na šaty, je už zúfala, žiadne normálne šaty na celom východe neboli :-S , tiež stále všeličo vybujeme. Martuske drží palčeky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, sloni: až na ten alkohol sme vybavili všetko, ešte teraz pôjdeme odniesť farárovi papier z Quo Vadisu a už je všetko nachystané. Mám tie nechty a tak sa mi s nimi strašne zle píše a bojím sa aby sa imniečo nestalo, nech vydržia do soboty a potom môžu aj odpadnúť :-D Zajtra všetko zavezieme do barónky a snáď večer už bude klud a ja sa hádam trošku vyspím, tieto dni som toho vela nenaspala, hlavne že mám dovolenku ]-( pavča dík moc ;-)
Odpovedať
halóóóó už zajtra ja sa zbláznim :-D dnes nás čaká namáhavý deň, držte palce a myslite na nás :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to martuska: chďátenko moje, máš to za pár (hodín), držím, držím, držím palčeky.....keby si šla okolo mojej roboty alebo domu, tak prezvoň, veď vieš.... ;-)
Odpovedať
ahojte babule, o kolkatej to ma martuska?
Odpovedať
Profilova fotka
myslím, že o 16.00,a le nedám za to ruku do ohňa, dojdeš? :-)
Odpovedať
musim sa dohodnut s muzickom lebo chystal nam program na vikend, ale rada by som isla ;-)
Odpovedať
martus, myslim na teba a drzim na zajtra moc palce! skoda, ze ti nemozem prist pogratulovat osobne :-( uzi si to a vela, vela pohody a zabavy! 8-) (inak my sme mali na 58 ludi 4 flase tvrdeho (nevypilo sa vsetko), no vypilo sa, ked si to dobre pamatam, asi 60 koktejlov a tequilla, ktoru si ale ludia platili zvlast.)
Odpovedať
Profilova fotka
to all: prosím vás nemáte nejaký kontakt na manikérku, pedikérku, nejakú dorbú, slušnú a nie drahú, najlepšie nech má salón niekde v centre a okolí.....asi chcem veľa, že?
Odpovedať
Profilova fotka
pavi uz si zohnala tu manikerku?
Odpovedať
Ahojte pavča ak by si zajtra nemohla tak ti potom napíšem číslo účtu, ok? ;-) Teraz sme sa vrátili z barónky, sme tam všetko doniesli 100 krát sme sa s Maťom pohádali, som nervná :-D Ale nevadí hádam do rána budem v poho. Ešte idem žehliť stuhy na výzdobu, hádam to do rána stihnem :-D ale ne max. dnes budem hore len do polnoci :-D No idem teda žehliť, á ešte som zabudla máme to o 16.00
Odpovedať
Profilova fotka
martus dufam ze ja pridem.. san ma anginu a 38 horucku :-( a ja sa tiez nejako necitim ;-( a nehadaj sa s milasikom!
Odpovedať
Profilova fotka
Hi júlovky a sakra ako sa to skloňuje, no proste júlový chlap ;-) Martuška, ja som s mojim išla spinkať pred svadbou asi o pol štvrtej ráno. Vôbec sme neboli unavení, proste išiel do nás asi adrenalín. A aspoň teda ja, som vstávala s radosťou. A nehádajte sa, uvidíš, že všetko dopadne dobre a tie hádky sú zbytočné.
Odpovedať
alex o kolkej si isla spat??? no ty koky dobreeeeee... a dokedy ste boli hore??? ja som bola asi o polnoci uz tvrda ;-) este ocino trosku popijal na posledne chvilky so mnou a v rodicovskom byte...take mi to pripadalo smutne...ze odchadzam...ale co uz...ale nebanujem, ved mi je dobre...xixi no nie??? :-D dnes to bolo na nasej stranke nejake poslabsie... co budete robit cez vik? martulka, napisala som ti @ drz sa a uzivaj si to....ja by som si to vklude s tebou vymenila, ale jasne ze jedine s mojim manzelom... :-D ineho ee....
Odpovedať
Profilova fotka
eri ty si az do svadby byvala u vasich? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: san želám skoré uzdravenie, zajtra si voláme... :-), kontakt na menikérku mám od eleni, zatiaľ som tam nevolala.. to martuska: budem sa snažiť dojsť, teším sa a choď pekne spinkať, nech máš ružové líčka to all: my sme dnes boli vybrať zákusky do Efektu
Odpovedať
Profilova fotka
pavi odkážem ;-) ja snáď zajtra prídem. veď si cinkneme zajtra a dohodneme sa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: OK, aj ja sa budem snažiť dojsť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pavi inak tak si surfujem a hladal som ze dovolenky. tak som ti nasiel v alabame (mexicky zaliv, hned vedla floridy) ze domcek na plazi priamo na piesku na takych koloch akoze stracia nozka, 4 spalne, 4 kupelne, pre 8 ludi v plnej sezone 10000 na osobu... ze cooooo? =-) tak som zacal zhanat letenky tak ze cez deltu, odlet z viedne ze 15000??? takze 2 tyzdne v US za 35??? skapping 8-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?