Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Ahoj njjulinka tak gratulujem, veľmi sa teším že ste to dotiahli do úspešného zarezervovania dátumu :-D Vôbec nevadí, že ti s tým strýko pomohol, aspoň Ti dopomohol k splneniu tvojho sna. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Však ja som ho mala v zálohe ako záchranu... ;-)
Odpovedať
no tak to je super, teším sa a o kolkej budete mať obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
ešte neviem... predpokladám, že dakedy poobede... ja by som najradšej večer o 20:07, ale zas uznávam, že vtedy asi úradníkov do úradu nedostanem :-D :-D :-D Dohodneme... V podstate je to už jedno skoro... Hlavne, že je dátum a miesto...
Odpovedať
jaaaj, najjulinka, aj ja som chcela o 20:07 obrad :-D to by bolo uuuplne haluzne! Potom sme mysleli, ze apon na pozvanky pre kamosov dame, ze "ta prava zabava zacina o 20:07". Ale asi to bude moc skoro ked hostina zacne o 18:00... Uvidime ;-) Pocujte, a kolko casu budete mat na gratulacie? A kolko hosti?
Odpovedať
no tak my rátame 46 hostí, ale na obrad vôbec netuším kolko ludí príde, takže obrad máme o 16,00 tak rátam že do takej piatej prídeme do reštaurácie, takže do 16,25 obrad, potom do 16,50 gratulácie. Možno budú gratulácie do 17,00. Ty kokos ja vôbec netuším. Híííí začína ma chytať panika. ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Joj... Ja to chcem v minime... Nejak nepočítam koľko ľudí príde na obrad, nemám odhad ako dlho budú potom gratulovať... No a potom chceme záhradnú párty a keď sme spočítali najbližšiu rodinu a najbližších priateľov, tak nám vyšlo číslo 40 približne, lebo akosi kamoši sú už rozrastení... Ja len 2 kamošky uvažujem a to musím pripočítať k nim dvoch chlapov a dokopy 3 deti, takže z dvoch je 7 :-D No a takto to je so všetkými... :-D :-D :-D Takže od mojej vysnívanej to má ďaleko...
Odpovedať
jaj, pardon, zle som sa vyjadrila - nie "hosti" som myslela, ale "gratulujucich". my budeme mat hosti vyse 100 :-S ale gratulujucich bude urcite aj vyse 150, snad aj 200. Ak na kazdeho ratam 10-15 sekund, tak su to 4-5 za minutu, pri 100 ludoch je to 20 minut, pri 200 ludoch 40 minut... su taketo moje vypocta realne??? =-)
Odpovedať
no reálne sú v tom prípade ak ti niekto nebude rozprávať love story :D
Odpovedať
no tak keď si to tak nechávam prejsť hlavou, tak mi budeme mať vela gratulujúcich, veď iba od nás z aikida príde vyše 50 ludí, to nerátam ešte z roboty, bývalé spolužiačky, vela závistlivcov, aby mohli potom ohovárať :), takže možno sa takých 150 ludí nazbiera. Tak asi takých možno 20 ekúnd (to je aj s rezervou) je možno norma.
Odpovedať
no, tak 20 sekund pri 200 ludoch je vyse hodiny!!! Jaaaaj, pomoooc! :-S
Odpovedať
Profilova fotka
No tak toto som nerátala... No ale zas ak príde rodina, tak niekedy to celá rodina akože odbaví naraz... No ale zas niekedy sa každá malá princezna chce pred nevestou predviesť... Toto radšej počítať nebudem... Pri najhoršom zdrhnem, alebo si zbalím stoličku a budem sedieť :-D :-D :-D ... Radšej zdrhnem... ;-) (Aj sedieť tak dlho dá zabrať) :-D :-D :-D A nemám šajn kto príde, lebo už oznámenia rozošlem každému... Lebo nejak som si myslela :-N , že či 40 alebo 100 alebo 150 je jedno už... :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ták nevestičky máme doma obrúčky !! Tak sa nám páčia, júúúj teškáme sa. Dnes sme po robote utekali pre ne do zlatníctva. Už to naozaj vyzerá tak že sa budem vydávať. A dnes ideme na prvú predmanželskú náuku tak potom poviem ako bolo a čo farár rozprával. zatial sa majte pekne júlovky moje :-D
Odpovedať
Marti, Ty nám ideš vzorom ;-) ale aj nam sa dnes zadarilo, stretli sme sa s kameramanom, velmi sa nam to pacilo, dokonca aj palinkovi, ktory povodne video nechcel :-D ale ani fotografa najprv nechcel a potom ked sme sa s nim stretli, tak bol uplne nadseny. To sa nam zopakovalo aj s videom: "naco video, nepotrebujeme, ved mame foto..." ale som to vzala do vlastnych ruk a vyslo to :-D :-D :-D ešte že nas ti chlapi maju :-p teraz mam doma 5 DVD s rôznou ponukou a uz len pokukat a rozhodnut co presne chceme, teda my by sme chceli uplne ten najvacsi balik, ale to by bola strasna palka, tak budeme musiet vymysliet nejaky rozumny kompromis :-) Martuska, drzim palce na nauke, nedajte sa a pekne diskutujte ;-)
Odpovedať
Martuska: obrúčky sú pekné. Stará zlatá klasika ;-)
Odpovedať
ahojček, akurát sme prišli z náuky.Ó ďakujem tak to je poklona. Privádzaš ma do rozpakov. Hej hej obrúčky stará zlatá klasika. Také jednoduché sa nám páčili najviac. tak to máte super že budete mať aj video, že s tým nakoniec súhlasil. Tak držím päste aby ste si vybrali najlepšie. no a na náuke nám zatial rozprával príbehy. 23.4 ideme zase, tak budeme pokračovať a možno na treťom stretnutí budeme rozoberať obrad. Uvidíme, taký zlatý farárko. :-) a v náš deň D máme zatial v tomto kostole svadbu iba my. Tak to bude supiš :-D nikto nás nebude tlačiť, aby sme sa ponáhlali. Tak a môžme posielať oznamka :-D prajem dobrú nôcku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som včera doobeda definitivne vybavila termin, normalne aj čas aj všetko na matrike... A večer mi priateľ povedal, že so mnou končí... :-( :-( :-( Je to čudné... Dnes len chce so mnou hovoriť a telefonovať... a... ja neviem... či ho chytila panika... či...
Odpovedať
fuha... Juli, a povedal preco? Uz to niekedy urobil aj pred tym?...
Odpovedať
Profilova fotka
Je to na dlhšie... On je zložitý... Ale toto je aj na mňa moc... Veľmi moc... Neviem moc rozpisovať... Je to brutál bolesť... Už aj fyzická - od hlavy cez žalúdok všetko... ;-(
Odpovedať
jaj, len sa nepoddavaj! Pockaj den-dva urcite ho to prejde a sa to vysvetli. Chlapi su zvlastne tvory, maju svoje haluze (koniec koncov ako my), mozno sa fakt nalakal, ale ved to je normalne, to znamena, ze si plne uvedomuje to zodpovednost co zo sobasa vyplyva. Uvidis, zajtra bude lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ono je to už od nedele večera takéto... Včera to dal definitívne... A dnes... No 2 dni sme už obaja mimo... :-( :-( :-( Neviem ako mám svojej širokej rodine povedať, že nič z toho... :-|
Odpovedať
Ahoj Najjulinka tak ako sa máš? Čo nového s drahým? Už sa to vyriešilo?
Odpovedať
Profilova fotka
No zatiaľ je to na mrtvom bode, ani tak, ani tak... :-| Uvidíme... Proste riadna kríza...
Odpovedať
Juli, ako sa mas? V inej teme na fore som citala, ze uz je lepsie, tak dufam, ze bude este lepsie a ze ostavas s nami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dufam aj ja... Vizerá to fajn... V sobotu sa vybúral a správne mu tá búračka na mozog zapôsobila... Uvidíme... ;-)
Odpovedať
Ahoj Julinka, tak ako? Vidím že doplňuješ aôbumík. To znamená že sa všetko dostalo do starých kolají? Keď hej velmi som rada a teším sa že ten dátumík predsa bude Váš :)
Odpovedať
Julinka, to Vaše oznamko je super!!! ;-) presne aj my takto chceme napísať dátum - zvýrazniť ho ;-) Mám veľkú radosť, že to dobre dopadlo! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dík za pochvalu oznamka... Nejak očakávam skôr negatívne reakcie... Karol mi to oznamko nechcel schváliť a nakoniec mi ho dnes schválil, že ja som si dala tú námahu to spraviť, tak on do toho nemá čo kecať, on nič nespravil :-. Niekedy fakt nechápem... On je raz taký a raz taký... :-D :-D :-D Pritom je to predsa aj jeho oznamko... Dnes ma aj odfotil v svadobnom (aj keď len tak narýchlo - cenovka na topánkach a rukou som si všelijak pridržiavala neušité... :-D ) a ešte dnes aj napísal na ambasádu... Normálne oproti minulému týždňu sme sa míľovým krokom pohli vpred... :-D
Odpovedať
Jak tak pozeram na posledne 3 strany tejto temy, tak je to diskusia nas troch :-D :-D :-D Predtym pisali aj Babulina, Skybaby, Uplnenaj, komisakpd, Lindka, Biksadska... Heeej, ostatne julovky, kde ste??? Jasne, su tu aj temy na specialny datum :-) Ozaj, v BA sa organizuje stretko, bude 11.5. (piatok), miesto a presny cas upresnime, takze kto mate chut + cas tak pridajte sa. Zatial sme v tejto zostave: Martuska, Pavianca a dalsich par kociek z augustoviek, a ja. Najjulinka, skoda, ze si tak daleko ;-(
Odpovedať
Ahoj adrianka, hej máš pravdu, sme tu len tri. Všetky ostatné majú vlastné témy, ja som nechcela začínať tému 28.07.2007, lebo som sa bála že tam nikto nebude písať, lebo nás 28čiek nie je dosť :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?