Svadba v júli 2007

29. júl 200820240
  • radka: fúha tak to ma mrzí, že aj zajtra tam budeš, ale čo už človek je dnes rád že robí.
    uplnenaj: hej tú firmu mám v halve celý čas, asi nakoniec pôjdeme tam. Vôbec neviem aké výhodné cukrárne ešte existujú, len viem že v D majú špciálne auto, ktoré tortičku dovezie na to správne miesto 😃

nás ešte čaká zaplatiť výzdoba a potom už len hostina v reštike a to bude všetko, len sa desím tej celkovej ceny, kedže nealko si musíme brať od nich, a v lete bude spotreba nealka strašná tak skrachujeme 😒

no to stretko, pokial nepôjdeme so svokrou vyberať zákusky tak som volná, ale nejak to zkamuflujem aby sme nešli tento piatok 😃

• martuska my iez nakoniec berieme tam. zakusky su mňam a totra tiez. a navyse nam spravia specialitnú 😎

to stretko by sme mali nejako zkonsolidovat nech je sranda ako minule 😃

• ja nepocitam radsej ani dni do svadby ani naklady na svadbu 😃
    radka, mas IP 🙂
    uplnenaj:: to s tou zilinou som nepochopila... 🤔

• Sponzor fóra
  • anairda no nic, ze na slovensku po slovensky 😉 zilina=slotovo 😎

• kto ide kukat kriminalku? 😎

• no tak keď to hovoríš ty tak tam zobereme aj my 😃
    ešte sa chcem opýtať, treba sa tam objednať? A dávajú aj ochutnávky? A majú aj torty oblievané marcipánom? Lebo ja inú nechcem 😃

hej mohli by sme to stretko skutočniť 😃

• ja idem kukať do ríše snov 😃

• to radka: bude veľký tender, tak preto
    to all: stretko super...vyberte niečo, my prídeme asi neskôr....

• pavianca: kto my?

• martuska bude najlepsie ked sa objednas. zakusky super, torta tiez 😉 inak ten marcipan je K2 ale to ti ta pani vysvetli 😉

zajtra by sme mohli zosuladit to stretko.

a uz kukaaaam 😎

• ok zajtra tam zavolám a objednáme sa, aj so svokrou 😒

Ok idem do hajan, prajem pekný zvyšok dňa a zajtra sa dohodneme na stretku
    pááá 😃

• to martuska: možno dotiahnem aj drahého, ale nesľubujem...inak vraj je dobrá cukráreň vraj aj nejaké učilište Dúbravka

• uplnenaj:: takze nakoniec vam tortu robi predsa len danela? Ci ta trnavka?
    myslis ze danela by vedela toto urobit?
     http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=490150&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
    tiez som za stretko 🙂

• a co ze ste sa nakoniec rozhodli pre danelu?

• Sponzor fóra
  • nakoniec spravia co chceme tak nebudeme vymyslat 😉

• To je super 🙂
    radka, sme sa vystriedali 🙂 ja som vynimocne doma uz od 7 mej. Som mala jedno stretko v meste a chcela som sa vratit do prace, ale uz som nevladala 😒 musim ist dnes skorej spat, lebo uz padam na hu... len neviem, ci zaspim, lebo nasa sekretarka mi o tretej uvarila taku supu kavu, ze az 😃 dufam, ze tu nebudem do 3 rano pobehovat 😬

• ale sme sa tu pekne zišli, cez týždeň večer na net vôbec nechodím 🙂

• baby ved to neprehanajte s tou pracou! a obcovat kedy chcete ked ste do noci v praci a potom unavene? 😬

pavča ved preto sme tu, aby sme ta zastihli 😉

• to uplnenaj: no až po svadbe 😉

• pavianca jak po svadbe? 😃

• nebol si na prednáške? Až po svadbe 😉 !

• vtedy som asi chybal 😃 😃

• mal by si ísť s nami a doučiť sa! 🙂

• ahoj ukecane julovky a tiez poloukecany juloviak 😉 , tak mame za sebou druhu hodinu do tanca, do svadby dame este jednu a budeme strasni machri, zlatusikovia asi na stretko nepridem nieco mi do toho prislo ale mozno neskor sa mi mozno podari dobehnut ale neslubujem
    majte sa krasne, a uzivajte pripravy a pavianca ma pravdu uplnenaj az po svadbe neda sa nic s tym robit 😃

• Dobré ráno mládež, ako sa máte?

pavianca: tak kedy idete do toho quo vadis-u?

• to martuska: zajtra sa chystáme 🙂

• pavianca: tak to je škoda, my ideme toho 28.6., ale aspoň to budete mať skorej za sebou 🙂

• hej, chceme čím skôr 🙂

• uplnenaj: nevieš či robia aj hranaté torty? Majú velký výber?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov