Svadba v júli 2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevestičky, tak ako? čo ste si už stihli zorganizovať? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, jak je to. Keby som si chcela meniť doklady, tak v mieste trvalého pobytu, že? tak to si musím zmeniť trvalý pobyt asi najprv, že? Môžem to stihnúť už pred svadbou, alebo musím počkať na nové meno? Ešte stále nie som rozhodnutá, čo s menom, tak zisťujem. (Trvalý pobyt má stále na východe...)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babeny, a opat sme blizsie a blizsie... huh x-) x-) (alebo :-N ) :-D babulina, vitaj vo svete slobodnych :-D pavi, zda sa mi, ze dievcata, to maju trocha tazsie so zmenou pobytu, myslim, ze nemozes len tak jednoducho zmenit trvaly pobyt ak si slobodna a nie si vlastnikom bytu :-| Tak asi je jednoduchsie po svadbe a este pav, kde si kupila kosicky a mas ich aj na nejake fotke? mate niekto skusenost s nakupovanim cez amazon.com, ci nie su drahi ohladne dorucenia tovaru?
Odpovedať
ahojte julovky oficialne by sme vam my junovky mali predat stafetu a zazelat vam, nech vam vase dnicky vyjdu podla predstav a snov, nech laska, ktorou budete v tento den ziarit nakazi kazdeho okoloiduceho x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny: kúpila som ich vo Východnej, fotky priložím, keď sa spamätám, vybalím...potom nafotím všetko aj oznamká....
Odpovedať
fialka tak ďakujeme veľmi pekne budeme sa snažiť neurobiť hanbu nášmu mesiacu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to bunny: dá sa to, ak máš súhlas vlastníka bytu- ale neviem, čo keď zmaníš priezvisko...
Odpovedať
Profilova fotka
pav, tesim sa. anairda, priloz a ty vase novacikovske oznamka, nech ich odobrime 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
zavolaj si na ten urad, kde registruju taketo zalezitosti, co ti odporucaju. pripadne skus obvolat viac obvodov, mozno dostanes viac navrhov...
Odpovedať
pav:trvale bydlisko si mozes zmenit kedykolvek, len musis mat so sebou vsetkych vlastnikov bytu kam sa stahujes, resp ich notarsky overeny suhlas, plus vypis z katastra nie starsieho ako 3 mesiace, pokial jedinym vlastnikom bytu/domu je tvoj manzel tak nemusis si toto absolvovat a zapisu ta bez problemov aspon taku odpoved som dostala z technopolu, my sme boli verzia a takze tu mame overenu a ta funguje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska - vybavujes si to na policii na vajnorskej. stretla som tam aj elenku. takze neviem, ci to je pre celu bratislavu. lebo tam vydavaju aj vodicaky, co bolo predtym na kopcianskej a ta bola pre celu bratislavu. toto fakt neviem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to babulina: tak to aj viem, šak sme dvaja právnici (ale ako to býva obuvníkove deti chodia bosé..), ale to neviem, že keby som sa prehlásila na trvalý pobyt teraz, či po svadbe nemusím ešte raz- keby sa mi menilo priezvisko....ty si to urobila až po svadbe? zaujíma ma to, aby som potom stihla, obehať všetky úrady na doklady, pobyt si chcem zmaniť preto, lebo by som musela bežať meniť všetky doklady na východ....
Odpovedať
marti, teba sa tyka policia na zaporozskej, pav, trvaly pobyt si menil iba michal a robil to sice po svadbe ale bez sobasneho listu (ale u chlapa to je jedno) tak som si neni ista pri tebe, asi by som na tvojom mieste nabehla so sobasnym listom zmenila si trvale bydlisko a tak isla uz k policjatom, najlepsie ale asi si je zavolat resp napisat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dik, ešte uvidím, ako sa rozhodnem s priezviskom....len som chela potom vedieť, ako je to lepšie, alebo si vezmem týždeň dovolenky a vybavím doklady doma...
Odpovedať
Profilova fotka
pavianca chces si nechat svoje priezvisko? =-) inak dobro došli 8-)
Odpovedať
uplnenaj: no vitaj späť, fajn, že sa vám nič nestalo. A ako bolo, oddýchnutí? Tak a teraz docibriť svadbičku a za chcílu sa môžte brať. Inak čo nového?
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: no chcela by som alebo cez pomlčku. To je také divné? :-) Ako bolo? Rozprávaj, preháňaj...inak strašne si nám chýbal. A kúpili sme zelené obálky, ale nie na všetky oznamká a vytlačili programy sv. dňa, takže začíname rozdávať.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
martuska: co by sa nam stalo? snad iba keby sky mal nejake stare lilalalo :-D inak uuuplne perfektne. teplucko, slniecko, dobroty,... co viac si moze clovek priat? 8-) a svadba o dva tyzdne... yes yes :-D pavianca: nie divne len netradicne ;-) ale zas stacilo jedno stretko s vami aby bolo jasno ;-) inak ten program mozes poslat ;-) all: hodim nejaku fotku do albumu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: program pošlem, ale to sa mi nepáči, čo píšeš, len preto, že bol drahý unavený, neznamená, to čo si myslíš...len mám rada svoje priszvisko a volať sa ako ďalších 100 000 ľudí nemusím, okrem toho švagriná má ešte aj rovnaké meno (a aj priezvisko :-S )
Odpovedať
Profilova fotka
pafči keby si ma nepoznala aj by som bral tvoju reakciu ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no rýpať si do mňa môžeš, ale do môjho milášššššika nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-p ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
čo ešte teraz idete dovybavovať? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz nic, nechce sa nam 8-) vo svadobny tyzden si dame FFWD a pohoda :-D ale ked uz spominas, isli by sme s vami na kavu ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: to by bolo super,ozvi sa cez IP kedy a kde, cez víkend sme u našich, ale potom môžme...čo je FFWD? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
FFWD - fast forward, inými slovami zrýchlený posun vpred? ;-) a co tak dnes vecer? zajtra je volno ;-)
Odpovedať
Ahojte vsetci, uplnenaj vitaj v nasej predsvadobnej realite. Dnes mam dovcu, tak vybavujem co sa da. Vcera som mala druhu skusku ucesu u inej kadernicky, vysledok vyzeral lepsie ale stale daleko od mojej predstavy :-( sedela som tam 4 hodiny a kucery po 2 hodinach opadli... :-( takze idem skusat dalej... ja na tom asi zbankrotujem... Prajem Vám krasny (aj ked uprsany den!) :-) ozaj pav, nestihla som ti vcera zavolat, cinknem dnes. S tym stretkom je to super napad, len neviem, ci ja sa stiham s Vami stretnut, ale rada by som :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to uplnenaj: my odchádzame už dnes :-( , musíme nájsť iný dátum, predbežne nemôžem ani utorok a stredu- nejak som si nakopila stretká, ale v iné dni kľudne :-D to anairda: pošli fotky zo skúšky alebo hod do albumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak navrhnite. nejako sa stretneme. ved nemusime byt dlho. dame kavu a tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
môžme budúcu sobotu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja suhlasim ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?