Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
1
84
85
Profilova fotka
@mishita2401 hotovo.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... idem varit na zajtra cosi :)... tak sa tesim... btw... kde mame tu foto nausnic ? :-p @angel1979 balila som ich do celofanu ... tak ze zo spodnej casti srdiecka som to vzadu zalepila paskov a hore vrch som zaviazala stuhov ako vrecusko... casom dam foto ... snad.... ked vo mne opadne odpor k celofanu :D
Odpovedať
oka, lebo neviem si to celkom predstavit a kolkoze si ich robila? komu kazdemu ich davas?
Odpovedať
@oskvarka joj no teraz upratujem a potom včera som bola predsa na žure :D tak som to tu nemala ešte kedy dat :Dale bude to neboj :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mishita2401 joooj.. takze spala cele doobeda :D:D... no mi sme vcera tiez oslavovali.. ale boli sme len do mesta sadnut na pizzu.. drahy mal meniny tak sme si zrobili romantiku :) tak sup sup upratuj... som hrozne zvedava...
Odpovedať
@oskvarka heh :D upratane už je tak ich idem odfotit až maš radost :D
Odpovedať
@oskvarka už som ich tu dala tak komentuj :D chval :D
Odpovedať
@mishita2401 teraz som pozerala tvoj album,krasne svadobne saty si si vybrala :-) no skoro som odpadla,ked som zbadala vas vek :-) to ste sa taky mladucky rozhodli uz vziat?
Odpovedať
@lindos dakujem :D tak vysvetlim to už asi po stí krat ale nevadi :D- nam nejde o vek nam ide o lasku, chceme byt spolu, milujeme sa, planujeme si rodinku :D po svadbe v kostole sme tužili obaja :D... a svadba prišla zo dna na den :D termin nebol planovaný len sme si povedali podme zajednat salu a bolo to :D.. niekto sa berie ešte mladši niekto starši laska kvitne v každom veku. nikde nieje povedane že tý čo sa vezmu v 30tke spolu zostarnu.... čiže na veku vobec nezaleži...
Odpovedať
@mishita2401 ja som to nemyslela v zlom ;-) ja vam fandim a paci sa mi,ze ste sa rozhodli k takemu dolezitemu kroku ja len ze ked som bola v tvojom veku len som zac zit a uzivat si zivota,aby som neskor nelutovala teraz uz sme usadeny a po nicom nam srdce nepisti drzim vam palce,nech vam to vydrzi este 100 rokov ;-)
Odpovedať
@lindos ved ja viem že si to nemyslela v zlom :D... dakujeme :D nam srdce pišti po jeden druhemu :D...chceme byt spolu..a uživat si života sa da spoločne... :D
Odpovedať
@mishita2401 drzim vam palce ;-) niekto najde lasku v neskorsom veku,niekto skor,vy ste ten druhy pripad a to je pre vas dobre
Odpovedať
@lindos každemu sa dopreje to čo sa ma :D... vela štastia prajem :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem aj vam ;-) a nech vam ten vysneny den vyjde podla predstav
Odpovedať
Profilova fotka
7 dní pred svadbou a ja mám na tvári dve hnisavé vyrážky, to sa mi už tak dávno nestalo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika neboj to za tyzden prejde..
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka si zlatá, ale neprejde, ja to mávam min. 2 týždne... ale nejdem si z toho robiť veľkú hlavu, make-up to spraví ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika ja mavam zase vzdy ked to najmenej potrebujem herpes.. este som nemala tento rok tak som zvedava kedy to na mna pride...
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka tak toto zasa ja nemávam, ale za to snúbenec, mal ho nedávno, tak snáď to do týždňa už zvládne bez
Odpovedať
@nimika @oskvarka nas pred svadbou sice vsetko minulo, ale uz v nedelu dosiel drahy s herpesom, ktory som od neho okamzite chytila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux no ja sa bojim ze to bude v piatok pred svadbou u nas :D... uz som normalne zvazovala ze si kupim tie drahe hojace naplaste na opari... nepouzivam to ale vraj to funguje.. (len ci aj na mne)... lebo to je des... vzdy na vsetkych foto z dovoleniek herpes...ak nie na pere tak aspon na nose... a pri tomto pocasi by som sa ani nedivila...
Odpovedať
@oskvarka mavam herpesy velmi casto a tie naplaste su uplna blbost, pokial si nimi chces herpes vyliecit. Mne to vzdy zacne pod nimi mokvat a nemusim ti popisovat, ake je to nechutne :-S Kazdpopadne, na obrad by som ich zvazila, celkom to herpes zakryje a chrani to pred prenesenim na ostatnych. Inak na liecenie je najlepsi teatree olej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux ja mam na to tiez taku dobru masticku... ale aj tak dik za odporucanie to zakritie znie celkom lukrativne... lebo to vyzera desne..
Odpovedať
@oskvarka niet zač :-)
Odpovedať
1
84
85
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?