Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ona dala ten oblek odlozit este cez tyzden 🙂 celkom jej verim, ze sa vyzna, ved bola navrharka dakedy 😬 a naozaj mu sadol. Este topanky, koselu, kravatu (videli sme pekne francuzske v Lucenci 😉 )
    trochu ma vydesili jeho kamarati, ze ako sa tesia na svadbu, ze bude "bordeeel" 🙂

• z toho mam aj ja najvacsiu "traumu" - ze sa niekto spije pod obraz bozi...ze zuuurka jak svina a taaak 🤔 ...aaaale budem riesit, az ked bude co 😃...a mam uz ten Wet Wet Wet stiahnuty 😉

• joj naozaj? a mohla by si mi ho poslat? 😉
    hm, aj cez IP sa to da? alebo ti poslem radsej aj mail 😃

• Sponzor fóra
  • no cez IP sa neda 🙂...keby si bola prihlasena na ICQ, islo by to rychlejsie, ale aj mailom sa da 😉

• no pockaj, tak sa prihlasim na ICQ. a MSN nahodou nepouzivas? lebo tam som prihlasena

• to nepouzivam..som on-line na ICQ len...aky mas nick? 😉

• ahooooojte.....ZUZI dakujeeeem prave sme ptisli domov a nasla som si oznamko... 😃

• julova poslala som ti cislo do IP 🙂 a meno je inak Janna 😉

• ahoj Luc 🙂...tak fajn...co nove Ti pribudlo do satnika? 😉

• topánky,,,, 😃 😃

• zdravim majovky; ja to mam 2.6, co je len dva dni po vas 🙂 takze starosti/radosti dost podobne.
    oznamko u nas stale nic - nevieme si vybrat
    kolaciky a tortu mame este pred sebou: neviete nahodou poradit, kde robia take male banketove kolaciky? to pojde asi ovela viac na chut ako velke zakusky
    rovnako hladam nejaku inspiraciu na blond uces z polodlhych vlasov... ak mate tip resp. foto pls dajte vediet 😮

• eleni my budeme mat asi banketove kolaciky 🙂 aspon tak to opisovala nasa "cukrarka" a tych ucesov mam uz nastahovanych dost, ale vsetky len z albumov.. nejake urcite najdes 😉

lucu neprovokuj 😒 aj ja chcem topanky... 😢

• ale nie svadobne 😐 .....

• aj my budeme mat asi banketove...no vraj su mensie ako normalne v cukrarni - ze take zvycajne robia na svadbu - a ak chces poslem Ti kontakt v BA odkial ich mame...mam aj cennik a gramaz..

• lucu ja svadobne uz aj tak mam, prave take na bezny den by sa mi zisli.. lebo moje skvele (oblubene...) sa akosi roztiahli.. koza no... 😞

• Sponzor fóra
  • noooo...moj drahy bol strasne chutne dieta 😃...akurat si doniesol fotky od rodicov...ale ani mu to nepoviem, lebo ma dnes straaaaasne vytocil...samozrejme ze kvoli prkotine, ale aj tak ma vytocil 😶 😃

• a co take hrozne urobil? 🙂 pozaluj....nech sa tesime s cudzieho nestastia 😃 😃 😃

• no zabudol, ze na sobotu sme sa dohodli, ze ideme odniest oznamko nasim znamym co budu na hostine ...a maju prist na navstevu jeho rodicia..on sa dohodol so svojou mamou 😠

• tak som mu povedala, ze ja idem tam kde sme boli dohodnuti a on nech si to pred rodicmi vyzere sam 😛 😴 😃 😶

• heh, dobry pristup julova 😃
    no banketove su mensie ako obycajne, tak potom to budu asi aj tie nase 🙂

• je tu xujovina, ale mna unavuje mysliet aj za nho 😶 ...aspon dnes 😃 ...a to je o dva roky mladsi a si nepamata 😠 ...si piiisme do notesa...neee? 😃

• sak vypytat od mojej maminy ma mozu aj bezo mna,...a ked sa moja mama nasere...ajaaaaj...nikomu ma neda 😃 😃 😃

• ja som uz vypytana 😃 este pojdeme potom "vypytat" jeho 😉

• hlvne dnes nech mna sa nikto nic nepyta,lebo by som im ho nechala 😠 😃 ...to vies...impulzivny lev 😃...musim ochladnut trosicku 😉

• no julova, uplne ta chapem... moj ma 23 a sklerotik horsi jak osemdesiatnik....to ma niekedy az do zufalstva privadza....este ked ma presviedca ze nic take sa nepovedalo, alebo nic take nemalo byt....a este vyzeram ja jak blbec.... 😃

• a on je co? dufam, ze nie ryba, lebo ti su citlivi... to by mohol s tebou aj nevydrzat.. Aj ked som citala, ze kozorozec je aj tak najhorsia zmeska zo znameni 😃

• my sme dvaja strelci a tak to aj vyzera 😉 levov chapem - to je moja skupina, takze julova, plne suhlasim

• a to uz je ine kafe, zo mna blba robit 😃 ...nema sancu...vtedy trham jak besna 😃 😃...on je blizenec...ale on sa vobec na to znamenie podla horoskopov nehodi...on je celkovo iny 😃

• aj ja som blizenec a moj je tvrdohlavy byk 🙂

• julova vy ste kombinacia ako nasi - oco lev a mama blizenec. A ziju si krasne.. laska asi 😃
    no mne sa zda, ze to su asi vsetci chlapi taki, ja mojmu hovorim, ze to uz ma vekom 😉 .. aj tak to uz iba horsie bude. Stokrat mu musim pripominat, ak je daco dolezite.
    eleni aj ja mam strelca 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

"fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov