Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ale uz len z toho ako Ta tu citam Dani, tak on je aaabsoluuutne iny blizenec...on je asi ten druhy :-D eleni - aj ty si levica? ;-) - mailik som uz poslala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja mama je ukazkovy blizenec... a oco zase lev. ;-)
Odpovedať
sampo - aj u nas je to laska :-D...si nestazujem...ale vsetko mu treba nadiktovat...a vsetko do bodky splni, ako mu "nadiktujem" ale zeby pohol myslou a nieco aj nad tu bodku, tak to neee ]-( :-D ...tak napriklad, ja ze na Valentina nic nechcem...a on to do bodky splnil...nic som nedostala..ani prt...no nasral ma :-D...ale milujem ho usiaka mojho x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no julova, ked si povedala, ze nic, tak nic. Ja keby som povedala, ze nic, tak ja mu nedam nic a ja by som daco dostala :-D ja skoro vzdy daco dostanem :-) zlatko moje.. ja sa na neho ani hnevat neviem...
Odpovedať
ale ja som ho rano poziadala o ruku na Valentina a on mal cely den volno...a nic... :-D...nuz dobre som si ho vychovala :-D :-D...takze aj u nas to tak bolo...on dostal a ja nic ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aspon mate o zabavu postarane :-D teraz ho uz nevychovas.. ani ja toho mojho nevychovam.. uz je na to stary :-N iba ho trosku vycvicim, ale niektore nedostatky musim pretrpiet (ako on tie moje) 8-)
Odpovedať
ale ano, aj ja mam svoje muchy ajajaaaaj...aj ked prenho som vraj dokonala...no budem mu brat iluzie? :-D :-x - ale aj tak je dobre vycviceny :-)...som mu dovolila, aby ma odprosil a zohrial mi veceru :-D..ja som strasny narcis..mi dobre robi ze "mala si pravdu, zlatko" :-)...a jemu dobr robi, ked sa takto moze o mna starat...moje zlaticko...a aj som sa podakovala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ich tiez mam zopar :-) a tiez sa necham odprosovat.. joj, prave mi prislo dramaticky zle, lebo som pozerala dr. House a akosi to neviem rozdychat, tak sa idem poprechadzat po bytu.. fuj :-x
Odpovedať
fuuu...co bolo? ja cakam na kriminalku na jojke....vzdy zabudnem ze v pondelok je House ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to aj ja pozeravam.. las vegas :-) kolonoskopia (ci ako sa to vola) pchali pacientke hadicu do .. hrubeho creva... fuj, este stale mi je z toho tak vselijako... uf
Odpovedať
ja som strelec a aj drahy je stelec... ja som mojmu sice hovorila, ze ziaden zasnubny prsten nechcem, lebo ze ho nebudem nosit, ale on to pochopil po svojom a zasnubny prsten som dostala (nadherny) a aj ked ho nenosim kazdy den, stale viac si na neho zvykam, aj ked je znakom, ze moja "strelecka" sloboda sa konci
Odpovedať
sak si vzdy budeme moct robit, co sa nam zachce..len po svadbe sa nam uz vela "zakazaneho" chciet nebude :-D idem ja babule dosprchy a do pelechu ;-) prajem Vam krasne snicky a zajtra sa vidime ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
teda do pelechu k TV a CSI ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
JULOVA dakujem ti za mp3 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ja viem ze je z neskoro a uz vsetky ucite spinkáte ale ja sa chcem len postazovat, máme chybu v oznamku :-( ]-( :-D :-( ja koza slepá som si to nevsimla a teraz máme specatit na konci bez makcena. jaj jaj no co uz. A este ze aj z nich pústa zlatá farba, mama mi volala lebo ona ich bude posielat kedze niesom doma a ze uz sú celý zlatý aj vsetko naokolo, no zase som asi raz urobila dobrý výber, vlastne to vybral drahý jéj tak aspon nieco neni moja chyba :-p
Odpovedať
ivik, na chybajucom makceni sa budete smiat este aj na dochodku 8-) ved to by bola nuda, keby bolo vsetko idealne a bez prekvapeni...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tak, ber to s lahkostou :-) My sme sa tolko rozhodovali o oznameniach, az mi minuli maslicku a nebudu vsetky teda rovnake :-( No to je o tom, ze sa neviem rozhohnut a tak to aj dopadne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
julovaaaa ...dakujem za oznamko..uz nam zdobi policku :-)
Odpovedať
ahoj dani....
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak uz sa nam to blizi .... zavratnou rychlostou ako plynie tento cas o chvilu uz budeme oslavovat prve vyrocie svadby :) ja vam ale neviem, ale ja zatial nie som nejako nervozna i ked este par veci treba doladit a dokupit ... skor prevlada flegmatizmus ...ved nejak bolo, nejak bude ... :)
Odpovedať
ani ja niesom nervozna....budem az 18.5..... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, ja 4.5.2007 ... ale davam tomu sportovy nadych ... priparava je uspesna, uz len zvladnut uspesnu koncovku :-) tebe este nieco chyba?
Odpovedať
topanky....popolnocne saticky....a par drobnosti :-N ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, presne ... s topankami mam problem ... mam pocit ako keby moju velkost vykupili
Odpovedať
no na mna maju ale chcela by som skorej take tichoslapky...... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zial ja potrebujem troska vyssie, ale nie uplne vysoke aby som nevyzerala pri drahom vyssia ako on ....
Odpovedať
ahojte moooje majovky :-D... tichoslapky kup u cinanov za kilecko luc...ved pod saty Ti aj tak nikto neuvidi :-D :-D ja som momentalne tiez flegmos a ani sa mi neche momentalne s nicim okolo svadby prplat...este nemam menovky - a keby aj nebudu, sak uz sa nejak usadia :-D...hlavne nech stolice maju :-D dani, super...tak dufam, ze aj ja sa budem skerit, ked pridem dnes ku shranke :-D
Odpovedať
ale toto uz co ma byt! ]-( ;-) idem to zapisat do prezencky! :-D...kto sa nedostavi do minuty, bude pisat trest: "Uz nebudem nikdy viac chybat.." :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
helou! ja som tu! ale asi aj pojdem o chvilocku :-(
Odpovedať
babyyyyy.ved vy tu kolko veľa píšete a ja nemáááám čaaas :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?