Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ale uz len z toho ako Ta tu citam Dani, tak on je aaabsoluuutne iny blizenec...on je asi ten druhy 😃

eleni - aj ty si levica? 😉 - mailik som uz poslala 🙂

• moja mama je ukazkovy blizenec... a oco zase lev. 😉

• sampo - aj u nas je to laska 😃...si nestazujem...ale vsetko mu treba nadiktovat...a vsetko do bodky splni, ako mu "nadiktujem" ale zeby pohol myslou a nieco aj nad tu bodku, tak to neee 😠 😃 ...tak napriklad, ja ze na Valentina nic nechcem...a on to do bodky splnil...nic som nedostala..ani prt...no nasral ma 😃...ale milujem ho usiaka mojho 😵 😉

• Sponzor fóra
  • no julova, ked si povedala, ze nic, tak nic. Ja keby som povedala, ze nic, tak ja mu nedam nic a ja by som daco dostala 😃 ja skoro vzdy daco dostanem 🙂 zlatko moje.. ja sa na neho ani hnevat neviem...

• ale ja som ho rano poziadala o ruku na Valentina a on mal cely den volno...a nic... 😃...nuz dobre som si ho vychovala 😃 😃...takze aj u nas to tak bolo...on dostal a ja nic 😉

• aspon mate o zabavu postarane 😃 teraz ho uz nevychovas.. ani ja toho mojho nevychovam.. uz je na to stary 😬 iba ho trosku vycvicim, ale niektore nedostatky musim pretrpiet (ako on tie moje) 😎

• ale ano, aj ja mam svoje muchy ajajaaaaj...aj ked prenho som vraj dokonala...no budem mu brat iluzie? 😃 😶 - ale aj tak je dobre vycviceny 🙂...som mu dovolila, aby ma odprosil a zohrial mi veceru 😃..ja som strasny narcis..mi dobre robi ze "mala si pravdu, zlatko" 🙂...a jemu dobr robi, ked sa takto moze o mna starat...moje zlaticko...a aj som sa podakovala 😉

• ja ich tiez mam zopar 🙂 a tiez sa necham odprosovat..
    joj, prave mi prislo dramaticky zle, lebo som pozerala dr. House a akosi to neviem rozdychat, tak sa idem poprechadzat po bytu.. fuj 😶

• fuuu...co bolo? ja cakam na kriminalku na jojke....vzdy zabudnem ze v pondelok je House 😠

• to aj ja pozeravam.. las vegas 🙂 kolonoskopia (ci ako sa to vola) pchali pacientke hadicu do .. hrubeho creva... fuj, este stale mi je z toho tak vselijako... uf

• ja som strelec a aj drahy je stelec...
    ja som mojmu sice hovorila, ze ziaden zasnubny prsten nechcem, lebo ze ho nebudem nosit, ale on to pochopil po svojom a zasnubny prsten som dostala (nadherny) a aj ked ho nenosim kazdy den, stale viac si na neho zvykam, aj ked je znakom, ze moja "strelecka" sloboda sa konci

• sak si vzdy budeme moct robit, co sa nam zachce..len po svadbe sa nam uz vela "zakazaneho" chciet nebude 😃

idem ja babule dosprchy a do pelechu 😉
    prajem Vam krasne snicky a zajtra sa vidime 😉

• teda do pelechu k TV a CSI 😉

• JULOVA dakujem ti za mp3 🙂

• Ahojte baby ja viem ze je z neskoro a uz vsetky ucite spinkáte ale ja sa chcem len postazovat, máme chybu v oznamku 😞 😠 😃 😞 ja koza slepá som si to nevsimla a teraz máme specatit na konci bez makcena. jaj jaj no co uz. A este ze aj z nich pústa zlatá farba, mama mi volala lebo ona ich bude posielat kedze niesom doma a ze uz sú celý zlatý aj vsetko naokolo, no zase som asi raz urobila dobrý výber, vlastne to vybral drahý jéj tak aspon nieco neni moja chyba 😛

• Sponzor fóra
  • ivik, na chybajucom makceni sa budete smiat este aj na dochodku 😎 ved to by bola nuda, keby bolo vsetko idealne a bez prekvapeni...

• Tak tak, ber to s lahkostou 🙂 My sme sa tolko rozhodovali o oznameniach, az mi minuli maslicku a nebudu vsetky teda rovnake 😞
    No to je o tom, ze sa neviem rozhohnut a tak to aj dopadne 😠

• julovaaaa ...dakujem za oznamko..uz nam zdobi policku 🙂

• ahoj dani....

• caute baby, tak uz sa nam to blizi .... zavratnou rychlostou ako plynie tento cas o chvilu uz budeme oslavovat prve vyrocie svadby 🙂
    ja vam ale neviem, ale ja zatial nie som nejako nervozna i ked este par veci treba doladit a dokupit ... skor prevlada flegmatizmus ...ved nejak bolo, nejak bude ... 🙂

• ani ja niesom nervozna....budem az 18.5..... 😃 😃

• luculka, ja 4.5.2007 ... ale davam tomu sportovy nadych ... priparava je uspesna, uz len zvladnut uspesnu koncovku 🙂
    tebe este nieco chyba?

• topanky....popolnocne saticky....a par drobnosti 😬 😠

• luculka, presne ... s topankami mam problem ... mam pocit ako keby moju velkost vykupili

• no na mna maju ale chcela by som skorej take tichoslapky...... 😃 😃

• zial ja potrebujem troska vyssie, ale nie uplne vysoke aby som nevyzerala pri drahom vyssia ako on ....

• ahojte moooje majovky 😃...
    tichoslapky kup u cinanov za kilecko luc...ved pod saty Ti aj tak nikto neuvidi 😃 😃
    ja som momentalne tiez flegmos a ani sa mi neche momentalne s nicim okolo svadby prplat...este nemam menovky - a keby aj nebudu, sak uz sa nejak usadia 😃...hlavne nech stolice maju 😃
    dani, super...tak dufam, ze aj ja sa budem skerit, ked pridem dnes ku shranke 😃

• ale toto uz co ma byt! 😠 😉
    idem to zapisat do prezencky! 😃...kto sa nedostavi do minuty, bude pisat trest: "Uz nebudem nikdy viac chybat.." 😃 😃

• helou! ja som tu! ale asi aj pojdem o chvilocku 😞

• babyyyyy.ved vy tu kolko veľa píšete a ja nemáááám čaaas 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov