Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova skus sa konektnut cez www.meebo.com ...to este niektori neobjavili ;-)
Odpovedať
tak nasi vychcanci hej.. ]-( ]-( The requested URL has been blocked :http://www.meebo.com/ is categorized as :Instant Messaging. asi nemaju co robit, len blokovat ! ]-( :-D
Odpovedať
idem...pridem - z domu ;-) papa zatial..
Odpovedať
Profilova fotka
julova popytam sa mojho draheho ked dojde on je expert...
Odpovedať
ok, dani :-)..tooo by bolo supiš ;-) samponik - hlasim, ze doslo :-)...kraasne x-) ..a aj maminke mojej sa obe pacili (aj Dankine) , som sa jej pred chvilou chvalila, ze to je od "mojich majoviek" ;-)...a ze su krasne originalne...
Odpovedať
Profilova fotka
julova mas skusit este www.koolim.com :-)
Odpovedať
no - tak zajtra na poobednej by to bodlo :-)...takze skusim a poobede budem referovat ;-)...
Odpovedať
ahojte, včera sme sa dozvedeli ako vychovávať deti 8-)
Odpovedať
ahoj janino :-)..a poradis? ;-) :-D apropo, Ty by si mi neposlala na "vymenu" Vase oznamko, prosim.. |-| ;-)..uz mam od dvoch "mojich" majoviek.. ;-)
Odpovedať
neporadím, lebo to sa nedá...veď som včera sadila kvetinky a bylinky a rajčinky a potom sme tam museli ísť :-p poslala...kukučnem na adrersu a pošlem...je to zlaté, že si to tak posielate :-D :-D teda posielame :-D :-D
Odpovedať
ved to...len mohlo byt celkom zaujimave, ako Vam to tam hovorili 8-) juj to som rada ;-)...dakujem...
Odpovedať
už je obálka vyrobená, oznamko zalepené... ;-) no rozprávali nám hlavne o ich 4 synoch, ako treba pristupovať k deťom...ako ich viesť k viere...no a to veľmi pre nás nie je...ale čo sa mi veeeeľmi páčilo, že manželia majú byť vo výchove jednotní.... :-) lebo takí sú aj naši a vždy boli a to som na nich obdivovala x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juuuj ludkovia moji.... co sa nam dvom este neprihodi?! :-D 8-( vcera sme si isli vyzdvihnut do Kiky postel co sme si kupili a dali nam jedno celo 160 sirku a druhe 180.... predtym prstienky nam zle odmerali.... ludia, ked ja raz pojdem z porodnice ak sa to stane, tak si aspon 10x overim ci nesiem domov vlastne dieta alebo cudzie! - pri nasom stasti! :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mia...mat tvoje stastie.... ale ako sa hovori zly zaciatok , dobry koniec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj v klube mia, nam uz druhy krat prerabali prstienky - najprv mi tam dali kamienook, ktory som nechcela!!! ]-( a potom vyryli(su spravne i/y? :-D) zly datum ;-( a objednavali sme ich 3.februara na svadobnom veltrhu 8-( tak to uz by som si ich aj z plasteliny vymodelovala :-| tak snad do konca mesiaca pridu =-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my ideme v sobotu po obrucky :-D
Odpovedať
helooouuu majovky m oje :-) dani ]-( ]-( ]-( ..aj to je bloknuteee :(
Odpovedať
Profilova fotka
julova vecer uz budem doma :-) dame lamy? :-D a som rada, ze oznamko uz dorazilo 8-)
Odpovedať
no ja mam dnes poobedku...tak asi ked dorazim domov, tak sa len medzi dverami pozdravim a padnem do pelechu :-D...ale keby este nebol drahy z prace doma, tak ho pockam pri lamach :-D a v praci mame pristup na icq bloknuty ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
este raz idem zopakovat moju prosbu... neposlali by ste aj mne vase oznamka? potom ja zasa ked budu nase poslem majovkam ktore budu chciet... nech mam na vas pamiatku! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani - dik za povzbudenie! :-N
Odpovedať
mia - ano ano ano ja sa hlasim :-)...napisem Ti adresu do IP a aj Ty mi napis a hned zajtra Ti poslem ;-)...a Ty mi ked uz budete mat hotove :-)..sa tesiim ;-)...a dufam, ze budeme mat torticku od rovnakej kočky a pri krajani tej Vasej si tak trosku tiez na mna spomenies :-D
Odpovedať
cafte - ten miin napad s oznamkami musim zaradit aj do nasho junoveho fora, kam patrim :)) len my este stale nemam oznamco (a ja by som uz taaak veeelmi chcela) julova, kedze je moj drahy depesak, som z vasich DM-oznamiek dost nadsena 8-) a ta cervena je super - konecne osobnost v bielych satach so zavojom ;-) tvoja maminka vyzera v kostyme tiez super! kde ste kupovali? - nech poradim aj mojej mamine
Odpovedať
ahoj eleni :-)...dakujem dakujem za mile komplimenty...no nam aj na obrade bude zniet len DM a aj svadobny DJ bol "pouceny" :-D a oznamko - sa skromne pochvalim - som vyrobila samaaa :-)....a ako mamin kostym, tak aj moje popolnocne satky mame z rovnakeho obchodu - butik Didi v OC Danubia v Petrzalke...je to na galerii oproti Carrefouru a v porovnani s centrom su tie ceny trosicku ine/nizsie...tie moje satky (teda korzet a sukna) ma vysli 2.600,- a mamin kostym stal 3.800,-...a maju tam vselijake farby aj velkosti...vselicoho celkom dost :-) inak ja by som stravila aj "black wedding DM dress", ale vacsina rodiny asi nie :-D...tak to netreba prehanat ;-)
Odpovedať
inak sme mali dlhy cas rovnake favoritky :-D (islandia z NICOL ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
eleni - to nie je moj napad... to tu uz holky zacali - ja som sa iba vtirkla :-D lebo velmi by som chcela mat pamiatku na ne... julova - jasne ze si spomeniem - ze vobec pochybujes! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak zistujem ze mam asi doost dobre presviedcacie schopnosti (asi som riadna harpia) :-N lebo som donutila ludi z Kika aby nam to celo postele doniesli a odniesli to nespravne na ich vlastne naklady! ved je to ich chyba tak preco by som za nu mala platit ja - no nie?! :-D tak som celkom rada, aj ked... kto vie kedy to zasa donesu.... :-(
Odpovedať
mia - spravne! len sa nedaj...prava spotrebitela nepoznaju hranic :-D ;-) dakujem za adresu, idem "vyčančať" obalku ;-) a ja si pri krajani urcite spomeniem na Teba - ze takto nejako si sa asi citila tyzden predo mnou :-D
Odpovedať
dik julova - idem hned mamine poslat tvoj tip; a islandia su skratka saty, ktore dobre sadnu a clovek sa v nich neciti jak v torte :-D moj drahy uz kamosom na svadbe spieval DM - mal so vtedajsim zenichom kapelu; teraz je kapela uz bez mojho draheho, ale prave dnes maju koncert (tak sa tesiiim), no a snad aj nam po polnoci daju nieco depesacke + ich vlastnu tvorbu - su dobri 8-)
Odpovedať
Mia - však my sme skoro susedy :-D..hen cez koľaje kúsok ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?