Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • mia ja ti tiez poslem 😃 ale napis adresu. A potom posli aj ty mne, oki? 😉
    a dani, ty by si mi tiez mohla poslat 😃 hehe

• ahoj samponik 🙂...posledna hodina mi zacala ubiehat.kooonecneeee 🙂..len ma nejako zacina boliet lebka 😠 😒

• ahojte, aj ja vam pošlem oznamkááá...žienky, dnes som bola dohodnúť účes a nakoniec budem mať asi kvety v hlave...nemôžem zohnať korunku, aká sa mi páči 😠
    a dnes som mala veľký deň, bola som si skúšať šošovky...aj so sestrou, nasmiali sme sa... 😃 😃 😃
    a na týždeň na skúšku ich mám nosiť a potom mi objednajú, lebo mám nejako divne zakrivenú rohovku...no na čo ešte neprídem... 😒 ale najviac sa teším na to, že nebudem na svadbe slepá....huráááá 🤔 🤔
     a... a.... a .... zajtra idem prvý krát v živote do solárka...vďaka tej svadbe sa naučím tooooľko nových vecí.... 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • janino - ahoooj 😉...tak ja uz som "stara šošovkarka" 😉 - uz asi 10-ty rok...ale tiez si pamatam na svoje prve skusanie 😃
    ja idem zajtra ku svojej kadernicke, tak som zvedava, co vyhutame 😉

• ja som uz doma... 🙂 som sa zase "narobila" ... ale zatial mi to vyhovuje, mam vela volneho casu .. a malo penazi, ale ja som skromna 😃
    oukej janino, posli (adresu najdes ... 😉) mne korunku pozicaju v salone.. a namiesto solarka sa mi staci natriet tym "zaracnym" mliekom s kvapkou samoopalovacieho kremu 😃 funguje to (teda na mne)

• ja budem "beloba" 😃...nejak som si uz na to zvykla, takze nebudem riskovat...nic na mna nefunguje, lebo som sa nikdy nejak vo velkom neopalovala...takze na svadobnej ceste budem v tom Egypte asi skakat pomedzi slnecne luce, aby som nezhorela 😃

• och na mne to funguje asi tak, že po prvom týždni natierania som zistila, že ruky si musím ihneď po natretí umyť, lebo som ich mala, akoby ma ošikalo decko 😃 😃
    a požičať mi nechceli, lebo že sa tým znehodnotí...laky a farby a tak...no čo už... 😐

• sampo, veď ty sa voláš ako jedna moja spolužiačka z postpromočného 🙂 ...aké je smerové do LM?(nie že by som si ho nevedela vyhľadať... 😃 )

• no to hej, to teda musis 😃 ja sa opalim raz-dva, vlastne nikdy som sa asi nespalila (teda do cervena)... tak, ze som to prehnala a bolela ma trochu koza, to sa mi stalo asi raz (co si pamatam).. skor mi nabehne varovna alergia na slnko, tak potom sa uz neopalujem 🙂 kym nezmizne.
    tak fakt je, ze ta korunka je taka akoby textilna ci co a vyzera uz trochu pouzita, ale na hlave uz nie, iba ked som ju mala v ruke, ale aj tak ju chcem vymenit, lebo v zmluve mam pre istotu napisanu tu, co som skusala (ale ta sa mi nepacila) vyberiem krajsiu. A keby nie, tak este nejaku stihnem kupit toho 3.5. 😃 a vlastne skoro všade, kde som bola, ponúkali aj korunku... 😉

joj a zabudla som, ze mi prisli baloniky a girlandy hneskaj 😃 😎

• uz som doma 🙂...a vy ste kdeee? 😢 😉

• Aj ja som doma, len tu asi uz sama 😞
    Lebo drahy siel na hodku pokecat s kolegom a este sa nevratil, tak pozeram co mate nove vy. Inak myslite ze uz ubehla hodinka od 18.00??? 😠
    No, takze tak 🤔

• sampoo ake girlandy? ukaaaz.... a odkial ich mas a ake baloniky a akeeeee? 😉 😃 😃

• helooouu 🙂

• dobreee ranko 🙂

• som si nikdy nemyslela, ze mame takych pohotovych ITeckarov v praci 😠 😃

• Sponzor fóra
  • sleduju svine vsetko, ze?

• aj vsetky webmaily su bloknute 😠 ...ale na szm stale nedosli, umelci..pch 🙂 🙂
    a keby vedeli, ze aj na takomto fore sa da skvele komunikovat 😃

• sa cudujem ze ti na toto este nedosli...lebo moj drahy (programator) povedal ze ti vedie odsledovat casto navstevovane stranky....a potom blokuju.... ale mojasvadba sa im zda asi neskodna 😃

• alebo sa zlutovali - sak nech sa stara vražda konečne vyda 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃

• julova 😃 😃 ty sa ale titulujes.... inak ked sme tak blizko tak kludne mi to oznamko hod do schranky (- ak zazvonis na niektory zvoncek a otvoria - lebo su vnutry) ja chodievam domov az doost neskoro,ale keby si niekedy mala chut sa stavit tak budes vzdy vitana! momentalne mam strasny rozbuch v byte lebo sme vcera skladali postel a este sa rozhodujeme ako ju vlastne umiestnit v tej nasej prdimiestnosticke... ale tak aspon uvidis realitu zivota a nie muzeum! 😬

• a aspon my "blavacky" nedame niekedy rande? 🙂
    BTW nevie niekto nieco o fomarikovi?

• julova - inak minule sme sa len tak boli prejst a ked tak pozeram na mape, tak sme vam asik behali pod oknami 😃 prave tam sme totiz zamierili... vies ty aka to je romantikus ist sa vecer prejst cez tu trat? sme si chodili po kolajniciach a vlak nikde! 😃

• dana - nooo ja by som nebola proti! celkom rada by som sa s vami stretla aj nazivo! 🙂
    posli mi prosim ta tvoju adresu a aj oznamko - ja ti idem napisat do IP

• mia - super 🙂...tak uz aspon vies, kde mas aj Ty zazvonit nabuduce a ked uz nic ine tak si aspon zakyvame, alebo pojdeme s Vami na kolaje 😃
    dani - no mohli by sme , ja som za - trebars aj s polovickami 😉
    fomarik - stale na nu myslim, kam sa podela 😞 ...ja vobec netusim...dufam len, ze je vsetko v poriadku a uzivaju si posledne pripravy..

• tiez o nej nic neviem... som ju tu uz dlho nevidela! 🤔

• snad len stratila moznost pripojenia na net...lebo povhybujem ze by sem len tak prestala chodit.... 😐

skoda ze nie ste z petrzalky dneska tam hrame v jednom klube malickom by ste mohli dojst 🤔

• dani no akosi mi nefungiruje citacka na kartu z fotaku, tak pockam, kym pride dnes drahy.. a potom to mozem odfotkat 🙂 oco je uz zhrozeny zo mna (a to sa mi zda, ze to prezivam minimalne oproti niektorym nevestam), ze to asi s tou svadbou myslim vazne 😉 objednala som to.. tusim svadobneozdoby.sk? asi 🙂 baloniky su akoze "horcicove", no v skutocnosti su skor zlte, ale neva, nebude vidiet, ked sa nafukaju.. to su matne a este mam aj perletove, tie su fajne.. len musim kupit pumpu na fukanie, lebo odvtedy, co mi pri fukani strelil balon do oka mam z toho paniku. Chcela som dajake helium, aby lietali.. ale smola 😒

ja som bola v pondelok v europe, ale akosi mi nenapadlo ist vypatrat fomarika, ci nahodou nie je v praci... no hadam to nezrusili 😕

a este ahoj julova aj mia 😃

• aaaa uz som kukla..... ja tiez uvazujem nad girlandami...ale chcem si ich urobit...tak som sa chcela inspirovat 🙂

• no ja budem vyrabat ine veci, takze tieto "girlandy" celkom potesili 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂