Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mia ja ti tiez poslem :-D ale napis adresu. A potom posli aj ty mne, oki? ;-) a dani, ty by si mi tiez mohla poslat :-D hehe
Odpovedať
ahoj samponik :-)...posledna hodina mi zacala ubiehat.kooonecneeee :-)..len ma nejako zacina boliet lebka ]-( :-S
Odpovedať
ahojte, aj ja vam pošlem oznamkááá...žienky, dnes som bola dohodnúť účes a nakoniec budem mať asi kvety v hlave...nemôžem zohnať korunku, aká sa mi páči ]-( a dnes som mala veľký deň, bola som si skúšať šošovky...aj so sestrou, nasmiali sme sa... :-D :-D :-D a na týždeň na skúšku ich mám nosiť a potom mi objednajú, lebo mám nejako divne zakrivenú rohovku...no na čo ešte neprídem... :-S ale najviac sa teším na to, že nebudem na svadbe slepá....huráááá =-) =-) a... a.... a .... zajtra idem prvý krát v živote do solárka...vďaka tej svadbe sa naučím tooooľko nových vecí.... :-D :-D :-D
Odpovedať
janino - ahoooj ;-)...tak ja uz som "stara šošovkarka" ;-) - uz asi 10-ty rok...ale tiez si pamatam na svoje prve skusanie :-D ja idem zajtra ku svojej kadernicke, tak som zvedava, co vyhutame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som uz doma... :-) som sa zase "narobila" ... ale zatial mi to vyhovuje, mam vela volneho casu .. a malo penazi, ale ja som skromna :-D oukej janino, posli (adresu najdes ... ;-)) mne korunku pozicaju v salone.. a namiesto solarka sa mi staci natriet tym "zaracnym" mliekom s kvapkou samoopalovacieho kremu :-D funguje to (teda na mne)
Odpovedať
ja budem "beloba" :-D...nejak som si uz na to zvykla, takze nebudem riskovat...nic na mna nefunguje, lebo som sa nikdy nejak vo velkom neopalovala...takze na svadobnej ceste budem v tom Egypte asi skakat pomedzi slnecne luce, aby som nezhorela :-D
Odpovedať
och na mne to funguje asi tak, že po prvom týždni natierania som zistila, že ruky si musím ihneď po natretí umyť, lebo som ich mala, akoby ma ošikalo decko :-D :-D a požičať mi nechceli, lebo že sa tým znehodnotí...laky a farby a tak...no čo už... :-|
Odpovedať
sampo, veď ty sa voláš ako jedna moja spolužiačka z postpromočného :-) ...aké je smerové do LM?(nie že by som si ho nevedela vyhľadať... :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, to teda musis :-D ja sa opalim raz-dva, vlastne nikdy som sa asi nespalila (teda do cervena)... tak, ze som to prehnala a bolela ma trochu koza, to sa mi stalo asi raz (co si pamatam).. skor mi nabehne varovna alergia na slnko, tak potom sa uz neopalujem :-) kym nezmizne. tak fakt je, ze ta korunka je taka akoby textilna ci co a vyzera uz trochu pouzita, ale na hlave uz nie, iba ked som ju mala v ruke, ale aj tak ju chcem vymenit, lebo v zmluve mam pre istotu napisanu tu, co som skusala (ale ta sa mi nepacila) vyberiem krajsiu. A keby nie, tak este nejaku stihnem kupit toho 3.5. :-D a vlastne skoro všade, kde som bola, ponúkali aj korunku... ;-) joj a zabudla som, ze mi prisli baloniky a girlandy hneskaj :-D 8-)
Odpovedať
uz som doma :-)...a vy ste kdeee? ;-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som doma, len tu asi uz sama :-( Lebo drahy siel na hodku pokecat s kolegom a este sa nevratil, tak pozeram co mate nove vy. Inak myslite ze uz ubehla hodinka od 18.00??? ]-( No, takze tak =-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampoo ake girlandy? ukaaaz.... a odkial ich mas a ake baloniky a akeeeee? ;-) :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
helooouu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobreee ranko :-)
Odpovedať
som si nikdy nemyslela, ze mame takych pohotovych ITeckarov v praci ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sleduju svine vsetko, ze?
Odpovedať
aj vsetky webmaily su bloknute ]-( ...ale na szm stale nedosli, umelci..pch :-) :-) a keby vedeli, ze aj na takomto fore sa da skvele komunikovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sa cudujem ze ti na toto este nedosli...lebo moj drahy (programator) povedal ze ti vedie odsledovat casto navstevovane stranky....a potom blokuju.... ale mojasvadba sa im zda asi neskodna :-D
Odpovedať
alebo sa zlutovali - sak nech sa stara vražda konečne vyda :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julova :-D :-D ty sa ale titulujes.... inak ked sme tak blizko tak kludne mi to oznamko hod do schranky (- ak zazvonis na niektory zvoncek a otvoria - lebo su vnutry) ja chodievam domov az doost neskoro,ale keby si niekedy mala chut sa stavit tak budes vzdy vitana! momentalne mam strasny rozbuch v byte lebo sme vcera skladali postel a este sa rozhodujeme ako ju vlastne umiestnit v tej nasej prdimiestnosticke... ale tak aspon uvidis realitu zivota a nie muzeum! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a aspon my "blavacky" nedame niekedy rande? :-) BTW nevie niekto nieco o fomarikovi?
Odpovedať
Profilova fotka
julova - inak minule sme sa len tak boli prejst a ked tak pozeram na mape, tak sme vam asik behali pod oknami :-D prave tam sme totiz zamierili... vies ty aka to je romantikus ist sa vecer prejst cez tu trat? sme si chodili po kolajniciach a vlak nikde! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dana - nooo ja by som nebola proti! celkom rada by som sa s vami stretla aj nazivo! :-) posli mi prosim ta tvoju adresu a aj oznamko - ja ti idem napisat do IP
Odpovedať
mia - super :-)...tak uz aspon vies, kde mas aj Ty zazvonit nabuduce a ked uz nic ine tak si aspon zakyvame, alebo pojdeme s Vami na kolaje :-D dani - no mohli by sme , ja som za - trebars aj s polovickami ;-) fomarik - stale na nu myslim, kam sa podela :-( ...ja vobec netusim...dufam len, ze je vsetko v poriadku a uzivaju si posledne pripravy..
Odpovedať
Profilova fotka
tiez o nej nic neviem... som ju tu uz dlho nevidela! =-)
Odpovedať
Profilova fotka
snad len stratila moznost pripojenia na net...lebo povhybujem ze by sem len tak prestala chodit.... :-| skoda ze nie ste z petrzalky dneska tam hrame v jednom klube malickom by ste mohli dojst =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani no akosi mi nefungiruje citacka na kartu z fotaku, tak pockam, kym pride dnes drahy.. a potom to mozem odfotkat :-) oco je uz zhrozeny zo mna (a to sa mi zda, ze to prezivam minimalne oproti niektorym nevestam), ze to asi s tou svadbou myslim vazne ;-) objednala som to.. tusim svadobneozdoby.sk? asi :-) baloniky su akoze "horcicove", no v skutocnosti su skor zlte, ale neva, nebude vidiet, ked sa nafukaju.. to su matne a este mam aj perletove, tie su fajne.. len musim kupit pumpu na fukanie, lebo odvtedy, co mi pri fukani strelil balon do oka mam z toho paniku. Chcela som dajake helium, aby lietali.. ale smola :-S ja som bola v pondelok v europe, ale akosi mi nenapadlo ist vypatrat fomarika, ci nahodou nie je v praci... no hadam to nezrusili :-. a este ahoj julova aj mia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaaa uz som kukla..... ja tiez uvazujem nad girlandami...ale chcem si ich urobit...tak som sa chcela inspirovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem vyrabat ine veci, takze tieto "girlandy" celkom potesili ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?