Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Neboj Miri, to vydrzis prve dni si poplaces a potom uz bude fajn, ved existuje net aj mobili aj skype atd... a na koniec v iste dni su aj lacne letenky tak si spravis vyletik a ked nie tak Ta pridem sem tam kuknut ;-) oki? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kocky moje! ja som tu ud riadne dllllho nebola, a vy ste si tu pisala usilovne ako vcelicky:)! ery, to mas pravdu, ze taky ten skype je super vec:)) mozes sa spojit casto skym chces, a pokecat si:)) a hlavne, ze to nestoji tak vela, ako normalny telef.:) :-p
Odpovedať
cau petruska, napisem Ti zajtra z prace mail...hej mame rusno, same delegacie(zajtra Francuzi).....asi takto je to teraz, rusno...a to byvaju velmi quit dni zatial cmuk Do Irska sa tesim,jasnacka.....mam tam kopec zanmych, Spanielov, Talianov a Irov
Odpovedať
miriamka, moj priatel je presne v Dubline...v centre.....je mi tak smutno ze az.....co tam ten Tvoj robi???A TY si tam bola s nim, ze????Nechcete sa tam vratit po svadbe????ja na letiska nechodim, raz sme to zazili a sok na cely zivot, tak sme plakali cmuk :-. :-. :-.
Odpovedať
adi, môj tam ešte nie je, ide budúcu sobotu. Ja pôjdem za ním v januári:) veru, to letisko neriskujem, aj tak to bude dosť extrémne... :-S ;-(
Odpovedať
cau Miriamka, a ako dlho tam chcete byt??? Ja som tam bolo studijne 2 roky po sebe a potom rok s milym.Ja by som tam hned ostala aj zit,ale on uz nechec ani pocut.Chystate sa tam ostat???? ;-)
Odpovedať
Ahoj Adi, ešte neviem ako dlho tam budeme. Prvý ide obkuknúť "pole" drahý, už teraz piatok no a ja v januári. Chceli by sme čo najdlšie, uvidíme ako to bude s robotkami. Ale ja sa nebránim zmenám...nemám problém sa prispôsobiť, tak ak sa mi tam zapáči a bude možnosť, tak by sme tam aj zostali 8-) peti, a ty ako? už sa vám to tam kráti, čo? zajtra si idem pre ten nový zásnubný prstienok, ale piatok som dostala novučký iný, aby som nezabudla na drahého, ked mi odíde. Dala som ho do albumčeku. holky, čo máte nové?? som tu nebola od štvrtku a tu nič nové....tak hop sa na písanie ;-) 8-)
Odpovedať
No ved hej, normalne by sme uz mali oslavovat, mame konecne oktober ;-) teda, to ta obdivujem, ze sa vies prisposobit zmenam, ze by si v irsku aj ostala..to ja som pravy byk, to stare zname zauzivane je proste naj... a prstienok je naaadherny, to aby vyzeralo, ze uz si vydata, aby ta ini neokukovali, kym budes bez draheho :-N
Odpovedať
no, tak to bolo asi aj myslené :-D mne sa tiež veľmi páči 8-) už aby som mala aj ten snubný. veru, tiež sa často čudujem, kde všade som už bývala a wpoho. Bývala som už aj v brne, blave a chvílami aj inde a nemala som problém. Jediné čo mi na tom vadí to vybalovanie!! a navyše, mám tu toho aj pokrk, samý stereotyp, nič sa tu nedá poriadne robiť. Tak veríme, že nájdeme inde niečo lepšie..samože sa môže stať, že až tam niekde "vonku" oceníme aj ten slovenský stereotyp a radi sa vrátime.
Odpovedať
no keby len to vybalovanie, ale aj to balenie...jejda, a hlavne, ked den pred odchodom zistis, ze sa ti to vsetko nepomesti do kufrov, no moje nervy, za chvilku sa tym uz budem musiet zaoberat...asi by som si mala v predstihu kupit este jeden kufor, nech potom nestresujem... inak s tym stereoptypom, no neviem, nie je to pre mna doma stereotypne, ale viem, ze ked sa vratime, budem najskor zo vsetkeho paf a potom ani nie o tyzden, mi zacne zase chybat amerika a hlavne to bude dost zvlastne, asi do januara job nenajdem, a po tych 80az90 hodinach tyzdenne tu, sa asi budem nudit...ale co uz, tak to bolo vzdy, koniec koncov, takze ziadna novinka...
Odpovedať
no asi tak. Ja teraz musím off, večer ešte môžme pokecať, snád sa aj iné májovky pridajú, akosi tu zostáva ticho...už len my dve ukecalky často...ale som rada 8-)
Odpovedať
tiez som rada :-) ozaj, mas pravdu, fakt sme jedine aktivne :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no som tu...pozerali sme krásny film...sa to volalo "na krídlach vážky" s Kevinom Costnerom...bolo to také smutné :-(
Odpovedať
vy sa mate! ja idem o hodinku do druhej prace, teda ti poviem, a ze doma stereotyp, toto je stereotyp...ale je nedela, tak snad bude klidek... juuj, u nas tu davali minule hriesny tanec, tak som ho tusim pozerala po stopatdesiatypiatykrat, ale znova to bolo super, milujem ten film... :-) boozicku, akurat som uvazovala aj o miminku, neviem, ci by som nemala presunut termin svadby, lebo s miminom v brusku to nie je ktovieco, to sa nemozes ani poriadne zabavit, lebo sa bojis, co a ako, ale uz by som na nejake vazne pristala...snad este vydrzim...ty nemas niekedy pocit, ze ta svadbs je moc daleko a ze to len odkladate? mne uz sa to troska zacalo tak zdat a normalne mam miestami pocit, ze by som si toho mojho drobceka vzala aj hned v sobotu, ked prideme domov, bez velkych ovacii a tak...neviem, zacina mi to tu udierat na mozog...
Odpovedať
neboj adi, aj ja už mávam všelijaké pocity. A to mimi...no my sme sa dohodli, že ak si tam nájde robotku, tak ked tam prídem v januári za ním, tak "ideme na to", lebo ja strašne túžim po mimi :-D a s tou svadbou...čím viac nad tým uvažujem, tým mám väčšiu chuť sa zobrať v Írsku len tak na pláži..len my dvaja a svedkovia...iné nepotrebujem...akurát čo potrebujem, budú krásne svadobné šatočky :-D neurobíme to nakoniec tak?? vy sa vezmete ešte kým ste v amerike a my potom v írsku :-p
Odpovedať
cau mimka, tak uz som to mala natukane a opat mi to nejako zmazalo. Ja by som sa tiez vratila, bola som tam cez vysku, potom po vyske a po skusenostiach z SK po tom tuzim este viac.Ale priprav sa na to, ez tam budes pre nich velke NIC z vychodnej Europy, bohuzial... ]-( Kedy mate svadbu?Ja sa v tom nejako neorientujem.Babo?Hm...ja sa na to raz citim, a potom zase nie....musi to prist samo.....kde v Irsku budete???? pa ada ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte májovky! už máme termín, to je pokrok čo? trošku sa bojím to napísať lebo však.......no ale predsa, lebo ma prehodíte z tejto partie k júnovým nevestám, teda ak všetko dopadne dobre, tak 23. júna 2007 si povieme svoje áno!
Odpovedať
Profilova fotka
a miriama, moj snubný tiež skončil na reklamačke :-( tototižto zmenil sa jeho tvar, troška sa zdeformoval a bála som sa že sa zlomí tak som to vrátila a v zlatníctve mi povedali ze s takou deformáciou sa este nestretli, ale ja som s tým prstenom nic nerobila, jednoducho som to iba nosila :-N
Odpovedať
veru Mimi, citas mi z duse, asi by to tak bolo pre nas najlepsie, ved co viac k tomu treba? nas dvoch (a saty samozrejme :-D ) len rodicom by to asi bolo luto, ale ako som povedala, mne nejde o ten cirkus okolo, ja len chcem byt zosobasena s mojou laskou...
Odpovedať
csicsi, neboj, neprehodíme ťa, ale ty sa asi prehodíš sama :-| tak ti gratulujeme k termínu 8-) si len kúsok za nami... ;-) peti, práve sme u našich a povedala som im,že by sme sa najradše vzali niekde sami dvaja a svedkovia atd a im to vôbec nevadilo, lebo sami poznajú kopec komplikácií v našom prípade... ]-( aj ked by im to bolo určite ľúto, ale tak by to bolo asi aj nelepšie. Potom už len nejaký ten posed atd..
Odpovedať
tak už mám svoj prstienok!! Dali mi ten istý ako mám v albume, tak som aj rada, aj ked sa musím priznať, že som si začínala zvykať na stále iný...xixi :-D ale nie, som rada. Je úplne novučký 8-)
Odpovedať
caute kocky, Petka:ja sa TI chystam napisat mail uz asi tyzden,ale akosi je stale rusno, tak nestiham. Mimka:musim si kuknut ten Tvoj album a prstienok. ;-) Ja este nic nemam, ziadny prstienok :-( :-( :-( ale akosi to zatial neprezivam. inak sa mate ako???,uz som sa pochvalila ze mam tie servitky?????s panacikmi???? ;-) jupi A aj krizik(od jedneho ak. umelca z Prahy, je uchvatny, fakt nadherny) Tak si tie veci zbieram a skladujem na skrini, pomalicky krasne dnicky, baby moje majove cmuk
Odpovedať
a este daco....uz som videla vase albumy, kocky, no parada...
Odpovedať
ahojte babky, tak ako sa mavate? jeeeed adka mas novu fotecku co??? takze na zeleno? 8-) ozik inak sa chcem spytat ako ste na tom s tym datumom, myslim tie co budu mat svadbu v kostole, kedy sa mame ist nahlasit hmmmm?
Odpovedať
ajojte 8-) adi, neboj, aj prstienky budú, len vyčkaj :-D ery, tak to ja neviem...a najhoršie je, že moja láska pozajtra odchádza ;-( :-( ;-( a ja sa chystám pomaly zajednávať aj sama...a to najhoršie je, že on je evanjelik, ja katolíčka, chceme to v katolíckom kostole a ja neviem ako to urobiť. On bude stále preč a mám taký dojem, že treba nejaké tie sedenia pre neho kôli tomu, že? máte s tým niekto skúsenosti???
Odpovedať
ahoj miri, no neviem co je v tomto pripade horsie, my mame s tym tiez este nejake nedoriesene veci, moj drahy je totiz ani neviem co, lebo je pokrsteny ale do kostola nechodi lebo mamicka si povedala ze ho do nicoho nutit nebude aaaale to je na dlho no a chceme mat svadbu v kostole lebo ja mam vsetky sviatosti, drahy proti tomu nic nema ale do kostola odmieta chodit, ano ma pravdu musite ist na 6 navok teda neviem ako sa to spravne pise, jedna je s lekarom jedna so psychologom a jedna s manzelskym parom a potom 3 su s knazom, su povinne pre oboch iba ak by ste sa dohodli s knazom ze by vam spravil vsetky tri naraz, ale neviem ako je to u evanjelikov ale asi tak podobne, aaaaaaaa viete co? nasli sme celkom mily bytik a dnes ho ideme kuknut tak hned ako bude nieco nove dam vediet jupiiiiii, tak sa mavajte krasne zatial ;-)
Odpovedať
caute, hej nazeleno. :-D :-D :-D Mimka:ja na tych prstienkoch ani tak netrvam(myslim na snubnom) ak to tak neciti, tak ani ja. Ja som katolicka(na farach som vyrastala)takze u mna jedine v kostoliku.Moj priatel je tiez len pokrsteny, takze chceme aby si urobil do svatby aspon prve sv. prijimanie, hoci zosobasit by sme sa mohli aj bez toho.Ak mate akykolvek problem, alebo dotaz urcite odporucam spojit sa s knazom, kde chcete mat svatbu co najskor.Nauky trvaju 3 mesiace pred svatbou ale ak je dobry knaz, da sa to zhustit aj do 1,5 mesiaca. ;-) Ahoj ERY: TY si tu dost dlho nebola, co????Kde sa flakas? :-( MIMKA:Urcite sa musite porozpravat s kanzom ked je mily evanjelik.Inac v Dubline su SALEZIANI a on by mohol chodit na nauky tam(raz za mesiac) a tu by mu to v pohode uznali.Takze tak. Ja si to inde ako v kostole ani neviem predstavit-je to asi fakt ovplyvnene tym, ze som tak vyrastla(ZIADNY FANATIZMUS) ]-( mam plno kamaratov knazov a raz tak chcem vychovavat deticky. Priatela som do toho vobec nenutila,povedala som mu svoje priority a on suhlasil, co som veeeeeeelmi happy. KRASNY DNICEK babenky :-N :-N :-N
Odpovedať
no majovky, zase nepisete, ste nejake busy? :-) tak som si pridala aj tu korunku aj nausnicky do albumu, kvalita nie je asi ktovieco, musela som fotky komprimovat, lebo boli moc velke.. co robkate? a co doma? teda my uz mame len nejake styri tyzdne prace a pak dovca, uz sa tesim ako blazon... no a mimi, to mas dobre s tou svadbou...ale ja uz som sa rozhodla, pockame...ale budeme pripraveni, pre pripad prirastku do rodinky, ze by to mohlo byt aj skorej, clovek nikdy nevie, vsak ano...ale ved ten maj je tu uz za chvilku, teda neviem, ale nam tu tych pat mesiacov ubehlo ako voda... terezka, ako s tou hypotekou ci stavebkom, a bytik uz mate vybraty? :-) ;-) :-D :-N
Odpovedať
Adi, no asi tak podobne ako Ty, moja babka byva hned vedla fary a ako mala som tam chodila na prazdniny kedy sa len dalo, takze tak tiez nie som ziadny fanatik ale co sa tyka tejto veci mam v tom jasno, skratka som tak vedena odmalicka a nebyt toho ze budem mat svadbu v kostole tak sa jednoducho nevydam, ale aj u nas kde byvam je velky kostol, spolocenstvo mladych, rozne akcie no ako na dedine skratka veselo, no a tiez by som chcela aby si drahy spravil aspon prve sv. prijmanie, ale to som si este neni ista ako sa nakoniec rozhodne, inak 3 knazov maju vo floorbalovom time a s dalsim sa pozname tak ze mal drahy buracku na aute no a ten chudak do koho narazil bol taky mlady 30 rocny knaz, no takze tak odvtedy sa pozname, ale bavia sa uplne v pohode cize som rada ze voci knazom ako takym zaujaty nie je 8-) hmmmmm zajtra je velky den rozhodne sa o nasom mozno bytiku 8-) drzte palceky....
Odpovedať
to teda budeme a riadne silno!!!!neboj sa, vyjde to ;-) potom napis viac, nemusis teraz, aby si nahodou nezariekla cosi |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?