Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ery, tak som rada, že aspoň niekto "v tom" má úplne jasno..ja už tak nemám ako kedysi..no ale o tom som nechcela. Ako ste dopadli s tým bytíkom? boli ste kuknúť? mám pre Teba jeden tip, napíšem Ti RP. Peti, tak predsa odkladáte svadbičku? No uvidíme, či aj nám to hroziť nebude..čo hrozí teda odzačiatku.. :-|
Odpovedať
Ale coby, neodkladame, termin ostava: 26.5.2007...len som najskor chcela, ze ju posunieme, teda, ze bude skorej, ale nakoniec, nic tym nestratime, ked vyckame do toho maja...a na jar su svadby najkrajsie, aspon budeme mat aj pekne fotecky...v zime v snehu by to asi nebolo ono |-|
Odpovedať
caute... Petka:vsimaj si mna, ja sa vzdy doobedu na chvilku ukazem a aj vam popismenkujem, len fakt nestiham tie maily, ale slubujem, polepsim sa.Ja ani neviem, ze ste chceli menit termin na skor. Pravdupovediac sme chceli aj my na 21.4.07 ale nakoniec sme to tiez nechali.5.5.07 aj to pekne vyzera, hoci prvoplanovo to tak nebolo myslene. My byt kvazy mame...v ZV ale akosi neviem ci si tam zvyknem.Uvidim, strasne ma laka aspon este na rok to Irsko....neviem to vysvetlit...nieco ma stale nahlodava. Ale mali sme tam znamych, v nasich rokoch, prisli tam po svadbe, a ona si zacala v praci s jednym rumunom a o pol roka bol rozvod...... krasne dnicky
Odpovedať
;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
mimka, neplac, ja som tiez bez mileho, vydrzime to, SME SILNE BABY.Posielam Ti velky cmuk :-)
Odpovedať
drzime palceky neboj to zvladnes aj Ta pridem uz hadam konecne kuknut, jo? tak teda drzkaj sa a vsetkym pekny vecerik ;-)
Odpovedať
babenky, ved to je horšie ako...ja ani neviem... ;-( ;-( ;-( ...dakujem Vám, budete mi oporou aj Vy :-) ale teraz sa inak nedá ako ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
ahoj miriama, co sa ti stalo?
Odpovedať
moja láska ma opustila..ale nie navždy..asi tak na tri mesiace...a za tie 4roky sme boli od seba raz 10 dní..inak len max 2... ;-( teraz odišiel, práve prešiel hranice... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( teraz je to proste silné...
Odpovedať
heeeej, neplackaaaaaaaj, to rychlo ubehne, teraz je to sice krute, ale neboj sa, dni pojdu jak voda, a ty sa nenazdas, a uz budete spolu..musis byt silna..urcite je to tazke...ale naozaj to rychlo ubehne..
Odpovedať
halooooooo miriamka
Odpovedať
dakujem Ti... :-| ..prepáč, ale úsmev nejde....som rada, že nespíš...zajtra bude snád trošku lepšie, ked sa vyspím...sama... ;-( ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
urcite ti bude lepsie, len najlepsie je niecim byt stale zamestnana, aby ti to rychlejsie ubehlo. lebo ak nad tym stale rozmyslas,tak je to len horsie...ale teraz sa to neda, to ti verim...ale nebojkaj, bude lepsie, a uz o chvilu sa budes usmievat, lebo vies, ze mas svoju lasocku v srdiecku...a aj ked je daleko,tak ta moc moc lubi
Odpovedať
tuším máme rovnaký termín... ;-)
Odpovedať
nie nie, nemame, ja sa vydavat zatial nechystam. to je datum mojej registracie ;-)
Odpovedať
no už som si naplánovala vela vecí, čo musím robiť, aby som na to nemyslela...začala som chodiť na kurz angličtiny, začínam cvičiť,aby som bola "sexi" pre moju lásku, ked sa znovu stretneme...a naplánovala som si aj nejaké nadčasy v robotke, aby som sa zamestnala..a aj zarobila trošku viac...tak snád to bude dobré...snád sa nenájdem sedieť doma a hladieť na fotky..ved svet sa nezrúti za tie tri mesiace...len to odlúčenie proste bolí... ;-(
Odpovedať
jasne, boli to, ja som to tiez zazila..a plakalaaaaaaaa som a plakalaaaaaaaaaa, ale preslo to...a potom som sa uz len tesila a tesila...a jak mi tie 4mesiace rychlo ubehli... ;-)
Odpovedať
jaj, no ja som slepá... :-N ja vidím len 19.máj a dalej nečítam...ale dnes mi to prepáčiš, že? vydávať sa nechystáš? ale v kútiku dušičky snád aj hej, ked si tu ;-)
Odpovedať
nie nechystam, len strasne rada pozeram taketo svadbicky a tak...a vzdy sa tu daju najst fajn baby, s ktorymi sa da kecat. priatela mam uz dlhsie, ale o svadbe zatial nepremyslame..to je az dalekejsia buducnost...ale uz teraz sa nechavam inspirovat...uz mas vybrate satocky?
Odpovedať
aha..no ved aj na svadbičku príde.. :-) šatočky nemám..nemám nič....a práve kôli tomuto všetkému..odlúčenie a pod...musíme čakať ešte aspon mesiac, či sa tam moje lásko uchytí a potom sa vrhnem na prípravy..asi sama ale čo už...v januári chcem ísť za ním, tak by som to mala zmáknuť.
Odpovedať
no treba uz zacat pozerat..vies ake sme my baby?ze ked uz , tak treba poskusat vsetky satocky?boze ja ked sa budem vydavat, tak budem len po salonoch chodit a skusat od rana do vecera...ja by som sa mala vydavat aspon kazdy tyzden...tolko nadhernych siat je... :-)
Odpovedať
no veru...len akosi nemám tú správnu osôbku s ktorou by som chodila po všetkých salonoch...tak si vyberiem podla odporúčania tak dva, max tri a zoberiem aj sestru...teda nie, že by som ju nemala rada..ale tu blízko nemám tú "NAJ" osôbku...žije dosť daleko na to, aby išla so mnou vyberať šaty..a kedysi ešte na škole sme sa "dohodli", že šaty vyberieme spolu...len život nám to akosi pomiešal..
Odpovedať
aha, no ale je dobre, ak si niekoho aj svojho zoberies, a segra ti urcite poradi...ja by som s tebou isla kludne...uz som raz bola s jednou nevestou...a veru kazdemu sa pacila...
Odpovedať
heeeeej? no vidíš...aj ja by som rada s niekym šla vyberať šaty..len som zatiaľ nemala príležitosť...kamka, čo sa vydávala minulý weekend, tak s nou som tiež mala ísť vyberať, už dllllho predtým, než mali termín mi vravela, že ked sa raz bude...no a prd. Tak ma to dosť sklamalo..ale čo už...a odkiaľ si?či by si to nemala daleko...xixi
Odpovedať
xix, ja som z topolcian...to je skoda, ze nie si odtialto, to by som s tebou vsade pochodila ;-)
Odpovedať
no vidíš...nehnevaj sa ale som strašne unavená..snad si ešte pokecáme niekedy..a vdaka...na xvilu som aj zabudla :-) dobrú noc Ti ;-) ;-)
Odpovedať
dobru noc aj tebe, aj ja uz pojdem spat, bo sa mi zatvaraju ocka...inak byvam tu dost casto, tak mi kludne napis ip´, ok?rada pokecam aj inokedy, aby sme zabili nudu, a zabudli...papaaa maj sa zatial pekne
Odpovedať
hallo baby co stvarate? 8-)
Odpovedať
Ahooooj, no ja som hore tak od siedmej... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj miriama, pozeram ze aj tebe sa pacia slnecnice. Chcela by si taku vyzdobu? Lebo pozeram, ze svadbu planujes v maji.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?