Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • no a urcite mas hroooozne nestastné manzelstvo ze??????xi xi robim si srandu 😃 😃

• jasné, máj je mesiac lásky a ja som stastne vydatá 5 mesiacov 😃 😃 😃
    pisem, ako keby to bolo uz 15 rokov alebo aj viac 😃

• babenky, žiadne povery!! 😉 jooooooooo?? 😎

• Sponzor fóra
  • miri mna to hroooozne rozculuje ze sa niekto tým 😐 zapodieva 😠

• nuž...aj ja som sa to kedysi pýtala, ale to aby reč nestála...určite nemienim kvôli nejakým poverám meniť dátum!! 😉

• som bola kuk na modrý konik....stale mi neda spavat co s nasim hafanom ked budeme tehotný...ale tam babule v pohode maju psikov aj pocas tehotenstva aj pri mimine.... 😃

• ani nehovor...aj ja tam stále chodím nakúkať.. 😃 ..no neviem...kamka, čo čaká mimi, majú doma kočku, zatiaľ ju má, ale potom ju chce dať mame či kam..

• no macka nieco prenasa...ale pes je viac v poho...len aby neziarlil....

• myslíš? že by žiarlil??

• no je to mozne lebo teraz je on ako nase mimco.....tak bud bude ziarlit alebo ho ocranovat.... 😃

• noo..tak snád ochranovať 😉

• babenky, dnes som bola s kamkou len tak nakuknúť do jedného salonu, tu v meste...no čo ja viem...nič moc.... 😐

• ale objavili sme náááááááádherné...božské šatočky...na nete... 😎 len ich zohnat a modliť sa aby nestáli celý majland... 😮 ..pridávam ich do alb.

• tak to by si bola sko princeznicka......... 😉 😃

• jeeeeej tak tie su inak dost dobre, aj mne sa pacia, len myslim ze sa hodia skor na mensiu postavu, nooooo aby som v tom nevyzerala ako babika na tortu 😃 😃 😃 jeeeeej bud tyzden si uz aj ja konecne zalozim album, totiz vsetky dobre fotecky ma sestra v notebooku noooo uz nech je doma 😃 miri mas peknu druzicku inak kolko ma rokov? ja mam krsniatko a ten ma 3 potom uvidis v albume 😉 xi xi dame ich dokopy 😃

• Sponzor fóra
  • babule aj lara...mala tie moje saticky....som sa do nich zamilovala..a tusim to vyhraju..... 😃 😃 😃

• ery, no Maruš má 2 preč...takže vekovo by to šlo..kedy ich zoznámime?? 😉
    teším sa na stredu🙂
    no tie šatočky sa mi síce páčili, ale kamka sa do nich zbláznila a aj ma nakazila...ved v den "D" máme byť ako princezné, nie? tak prečo nie v týchto šatočkách? 😃

• miri som bola kuk temu ze majove nestastne manzelstva....ha ha ha

• videla som.... 😉
    my budeme predsa dôkazom opaku 😎

• ery.... 😬 no ja som ale krstná...už mala moja hviezda 3rôčky...ach, ešte že toto tu nečíta jej mamina... 😃

• ale niektore to tusim beru smrtelne vááááázne...xi

• to vieš...ked poznajú nejaké manželstvo z mája, ktoré sa rozpadlo, hned je to o poverách...ale ked sa rozvádzajú v júli alebo decembri..vtedy je to čo? založíme tému "prekliate decembrové svadby" do sekcie povery.... 😃

• 😃 😃 😃

• 😎 😛

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 miri tak toto bolo dobre 😃 fakt 100 bodov

• akoze nechapem tu babu co to zalozila tu temu, sama mala tusim svadbu v aprili a neviem co sa do toho montuje 😠 😠 😠 😠 😠 😠

• ooooo......ani som netušila aká viem byť protivná.... 😃 😛

• ale ved uznaj to uz tu moze zalozit temu najlepsi pravnik pri rozvode!!!! a to mi este ako emjee napisala aby som nepouzivala velke pismena!!!! no sorry! 😠 😠 😠

• no to som nepochopila...prečo ti napísala, aby si nepoužívala veľké písmená? niečo mi ušlo?

• kukni a tu temu a hned po mojej reakcii aby tu temu uzamkli mi napisal admin ze nemam pouzivat velke pismena 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov