Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
jasan..už som čítala detailnejšie...predtým som to len tak prebehla...lebo ma to nebavilo čítať... nuž, niekto je na duchov, niekto na veľké písmená :-D
Odpovedať
jeeeej zacali sme 30 tu stranu sme dobre co? ozik myslis ze by sme si mali v stredu zobrat aj nejake topanky na podp.? hm?
Odpovedať
ozik ako sa dari polovicke? ;-)
Odpovedať
no ja som nad tým rozmýšlala..ja si zoberiem tie, ktoré teraz so mnou brázdia svadby... :-D zoberieš si?
Odpovedať
asi ano teda samo ze svadobne este nemam ale nejake vyssie asi ano ;-)
Odpovedať
no ved ani tie moje nie sú na moju svadbu.... 8-)
Odpovedať
sa mi zda ze zachvilu tu nebudeme moct ani porisdne vyjadrit svoj nazor...... ]-(
Odpovedať
no..to sme dopadli...ved o tom to má byť, nie?
Odpovedať
miri de je tvoja ruzova fotecka?????xi :-)
Odpovedať
ktorá ružová? tam kde sme my dvaja?
Odpovedať
no bola taka pekna do ruzova.....xi :-D :-D
Odpovedať
to ja len skúšam...práve upravujem dalšiu...tiež ružovú... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
môže byť táto? :-|
Odpovedať
Ahoj Terezka, prajem ti vsetko naj k meninkam :-N
Odpovedať
jeee dnes je TEREZKY???....tak sa pripájam...... :-N x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky moje:)) ja som sem len tak nachvilku skocila, ale velmi milo ste ma prekvapili. dakujem vam naozaj zo srdiecka:))))) velmi ste ma potesili, ze ste si na mna spomenuli:)!!! :-D
Odpovedať
ako oslavujes? si vlastne jedina terezka, ktoru poznam, velmi pekne meno...a co pripravy, ako pokracujes? ;-) uzi si krasny den a hlavne krasnu oslavu prajem :-N
Odpovedať
teri, všetko len to najkrajšie želám:) inak, aj moje druhé...birmovné...meno je terezka 8-)
Odpovedať
Ahoj Mimi, tak ja tebe vsetko naj!!! Co robis, aky bol vikend?
Odpovedať
díííííík, volam s mojou láskou
Odpovedať
ze pozdravujeme, co hovori na irsko?
Odpovedať
a tak...zatím nic moc...uvidíme...
Odpovedať
neni mu tam zimenka?????
Odpovedať
veru, vraj mate domka stale krasne babie leto, to sa tu o tomto povedat neda, nad ranom uz aj prizemny mraz, v buffalo uz aj snezilo a to mesto je nebezpecne blizko pri nas...sneh chcem az doma...a uz ma aj robotku nejaku, ci v stadiu hladania?
Odpovedať
no je tam veru zimenka..stále tam prší..alebo je zamračené.. my tu máme ešte krásne počasíčko, len večer a ráno idem zamrznúť.. robotku...mal tri dni, robil v nejakej mliekarni.. :-| ale len na záskok nejakého íra...teraz ide za jedným managerom jednej pizzerie, tak celý weekend sa s kamošom vozili po Balymene a učil sa ulice... :-D
Odpovedať
peti uz aj tu sa ochladzuje...dnes sme boli s havom na poli...a bola paradna kosenka...brrrr ]-(
Odpovedať
caute baby.... ja to akosi cez vikend nestiham ale akurat som sa napojila a pozeram, pekne ste pokrocili.... ;-) Niekedy mam pocit, ze naco bude cokolvek pisat, ved ja som nijako nepokrocila vo veci zvanej-SVADBA. Dokonca som hlupa, ale uz sa ani netesim(mozno to vsak bude aj tym pocasim a aj tym, ze mily je daleko)Akurat ma pekne nastval, respektive je mi do placu.....cely den mi ani len neprezvonil....smutne, co?Su to take malickosti, ale bohuzial ked sme takto na dialku, na com inom ak nie na malickostiach mozme stavat vztah? Neviem,obcas mam pocit, ze ak sa neozvem ja, on velmi ani nie....proste dnes je to vsetko na figu, mam asi depku.....drzte sa pri tych pripravach. ;-( ;-( ;-( cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuk
Odpovedať
caf adi, ake pripravy, co uz len ja mozem odtialto napripravovat, stale mam pocit, ze o tom len hovorime a hovorime a nic, ja viem, ze je to normalne a len musim byt trpezliva a ked prideme domov, tak sa vsetko pohne, ale co uz...a ty sa netrap, asi je len busy, tak ta neprezvonil...
Odpovedať
adi, sme na tom rovnako...piatok a sobotu mi ani neprezvonil..došiel mu kredit tak nemohol. A ja som bola z toho úplne mimo a večer som mu do tel, čo sme volali chvilku, len vynadala...a kedže sme teraz obaja stále podráždení..sme sa len pohádali a bolo po telefonáte... takže neboj..všetko je to o nervoch...tiež ma držia nad vodou len jeho prezvonenia a sms... :-S ja som mala včera riadnu depku..z toho všetkého... adi, musíme sa navzájom podporovať..ved keby som tu nemala vás, tak neviem... a neviem ani čo bude, ak zrušíme svadbu v máji a budem vás tu musiet opustit,,, :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mimka tak aj tebe vsetk olen to najkrajsie a nech vam to vyjde, k meninam:)) aj ked trosku neskor, ale vcera som vobec nestihala. nie, ze by som mala oslavencov, to prave ze nikoho, ale akosi ma to pocasie zmohlo a lahla som do postele. zobudila som sa az neskoro vecer a to som potom hned zaspala, znovu :-N neboj mimka, vsetko bude ok. ale pozname asi viacere ten pocit, ked nas drzia nad tym vsetkym len sms, alebo to prezvananie. ja som bola cela hotova, ked sa mi moj drahy neozval 1 den, hoc len neprezvonil. ale hovori sa, ze vies aki vzacni a zamilovani budete,ked sa teraz, po dlhej dobe, zas stretnete??? a padnete si do narucia ? ;)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?