Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
luculka, my sme pozerali inzeráty v Pardone a tak sme našli... 8-) mali sme štastie, lebo zas až tak hrrrrrrr sme ho nezhánali...ale mali sme na to určitú dobu a keby nebol ten, čo sme našli, tak by sa ten kolotoč ešte len začal a určite aj po realitkách...
Odpovedať
co je pardon?????xi ;-)
Odpovedať
ups..no pardon sú lokálne inzertné noviny...ale vychádzajú aj v iných regionoch..skús pozriet www.pardon.sk ;-)
Odpovedať
babule...de ste....???? :-)
Odpovedať
tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
co mas nove...ja stale kuk domceky...uz mi z toho harasiii,,,,, :-D
Odpovedať
no ked budeš tak straaaaaaašne moc hľadať, nenájdeš...to musí prísť samo...to je ako s xlopmi...nádeš vtedy ked to najmenej čakáš....presne náš prípad..ako s drahým, tak s bytíkom 8-)
Odpovedať
len kukaj luculka, tak sa najlepsie najde! ;-) my sme inak tiez boli z tych stastnych, tiez som len jedneho pekneho dna vzala do ruk jedny inzertne noviny a nadabila som na inzerat, sli sme tam a do troch mesiacov bol bytik nas :-)
Odpovedať
no peti, teraz sme dali luculke dobré rady...jedna "len hladaj" a druhá "nehladaj"... :-D chudátenko..teraz si vyber, čo? :-D
Odpovedať
aj ja som to tak mala s drahým....ani som si ho nevedela predstavit ako frajera,,,,a nakoniec sa z neho vyklubal ten naaaaaaaaaj.....xi :-)
Odpovedať
no to ja som sa konečne "zbavila" predchádzajúceho frajera, že teraz budem konečne sama a ani som sa nestihla vyjadriť tomu "zbavujúceho", ked som natrafila na moju lásku... 8-)
Odpovedať
ale sme to tu riadne zamorili majom, nedavame ostatnym ani dychat xi-xi :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak treba... ;-) ja vám normálne nestíham...dajte mi vydýchnuť.....uffffffffffffff............už som 8-)
Odpovedať
aj ja sa rozisla....teda ece som mala stareho ked zacal drahý nenapadne,,,"dobiedzat"....no a potom uz to islo.....xe..... :-)
Odpovedať
co sa tu teraz debati o rozchodoch ci co?!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
neee....boze to by bolo.....nestras,,,,,,ja si vzdy z draheho robim srandu ze ja uz sa s nim ani rozist nemozem....lebo mame strasne vela veci pokupených od elektroniky az po spalnu...ze by sme to museli piiiilit...a ece aj nasho kokrika..... :-D :-D :-D
Odpovedať
tak ja by som sa nerozchadzala ani za nic...tiez by to bolo dost tazke, kopu toho mame spolocneho, ale nielen preto...vazne ho milujem, len on a nikto iny, ani za svet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
peti tak to asi kazda ktora tu sme...teda aspon myslim,,,,,,,,xi......aj ja ho samozrejme lubkam....ale niekedy sa hrozne dokazeme pohadat....a vzdy za uplnu kravinu...... ]-( ;-)
Odpovedať
to tak vacsinou byva, ani my nie sme vynimkou, ale vies, vzdy sa tak potom nad tym musim zamysliet, ze my sa ozaj hadame len kvoli kravinam a ked mi kamosky povedia o problemoch, co oni maju vo vztahoch, tak si uvedomujem, ze musim byt len stastna, lebo oproti nim su nase hadky vazne len malichernost... ozaj, za osem rokov sme vlastne este nezistili nejake neprekonatelne problemy, co by nas mohli rozdelit, a uz spolu aj zijeme, takze myslim, ze uz by sa uz nic take nemalo ani vyskytnut...dufam...
Odpovedať
tak to je supis...inak babule mame noveho fotografa...toho co sme mali rezervovaneho som zrusila laebo je daleko od nas,,,tak som nasla z Blavy....
Odpovedať
mala ho barbora...kuk album ....su supeeeer :-) ;-) :-) ....
Odpovedať
waw, tie fotky si pamatam, tak to je skvele, fotky od neho su krasne, co taka zmena?
Odpovedať
babenky, ja som sa zakecala s maminou..som u našich...kukám, že debatíte o rozchode...tak to ani u nás nehrozi...my by sme tiež toho veľa museli popíliť... :-D ale je to láááááááááááska moja jediná, nikumu by som ho nedala!!! joooooooooj, ako mi je smutno..ale práve dnes sme sa dohodli, že na Štedrý den letím za ním!!! strávime vianoce spolu!!!!!!!!!!! som z toho celá happy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a ak tam nezostanem už nadlho, tak budem 2týždne..aj to je vždy lepšie ako nič..a hlavne na vianoce.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
to je jasne moja, len chod a uzite si vianoce a potom sa mozes vratit a zacat chystat svadbu, vies co? asi by ste sa mali vziat a potom tam ist zit nacas...zeby ste to vy posunuli na skor?
Odpovedať
no to sa už nedá aj keby to bolo najrozumnejšie...drahý tam už je a treba najprv korunky zarobiť na svadbu..takže to musíme vziať pekne odzadu... :-D ale my to nejak zmákneme ;-) len mám jeden ooooooooooobrovský problém....v živote som nebola na letisku a tobôž už nie v lietadle...neviem či to zvládnem...mám z toho už teraz stresy....idem z prahy.
Odpovedať
nic sa neboj, to zvladnes, pamatam sa, ked sme sli prvykrat, tak som myslela, ze sa na Schwechate stratime a nestihneme let, ale nakoniec to bolo super, tie letusky, co robia na check-in ta na vsetko upozornia a mas stastie, cesky rozumies, takze sa dohodnete, vsetko ti vysvetlia a neboj, let sa ti bude pacit, ja lietanie uplne milujem...a to s tymi peniazmi, absplutne rozumiem, prave preto cakame az do maja a uz by sme boli davno svoji, keby nebolo tychto ciest sem...ale vyplatilo sa a nelutujem ani jednu...
Odpovedať
pet lebo by sme sa museli trepat do Banoviec a Blava je co by kamenom dohodil....xe...a tie fotky hovorai za vse..... :-D :-D :-D
Odpovedať
tak tomu rozumiem, to by sa ani mne nechcelo, dufam, ze mi kameramana a fotografa zozenieme z nitry, aby sme nemali ziadne starosti...
Odpovedať
no babenky, ja idem spať...stále tu blbne net..až budem doma na svojom tak sa prihlásim... 8-) a s tým lietaním...ja som dosť odvážne holka, čo sa týka chodenia po veľkých mestách...aj na letisko trafiť nemám vôbec strach..len čo tam...v budove letiska...ved ja som ako debil...tretie tisícročie a ja sa neviem pohybovať po letisku...no budem to musieť nejak zvládnuť pokiaľ chcem ísť za mojou láskou...
Odpovedať
dobru noc teda a neboj a jto letisko zvladnes, ved ta bude laska hnat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?