Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no len aby ma nedohnala úplne niekam inam...dobrú noc Ti 8-) aj ostatným...
Odpovedať
jeeeej no super ja som sa konecne dostala ne net a vy uz idete buuuuvat :-( no ale neva ja uz tiez dnes meliem z posledneho, len tak tak co stiham citat pribuda to tu jedna strana za druhou, noooo este co sa nasho bytika tyka uz presne neviem ktora z vas sa pytala, tak to bolo ozaj zo vsetkych moznych dostupnych moznosti, realitky, inzer.noviny, znamy a hlavne net, to som preklikala vsetky realitky co existuju no ale nakoniec sme ho nasli cez byvate.sk kde sa nam po celu tu dobu ako sme tam prvy krat volali venoval jeden taky super ochotny mlady pan ktory ma na tom vsetkom nemalu zasluhu "diky Pali ;-) " no a tak, aj ked nad tym teraz premyslam neviem ci by som vam vedela odporucit co je lepsie ci realitka alebo inzeraty, snad to kde co najskor najdete co hladate 8-) ;-) :-) Miri, neboj letiska su super nemas sancu sa tam stratit, vsade su info. tabule a na palubnom listku budes mat cislo z ktoreho budete vychadzat rovno do lietadla, neboj to zvladnes je to prima ja strasne rada lietam, vzdy je na letisku vela ludi a ked ich tak pozorujes je to parada ;-)
Odpovedať
no babenky, ale ja ak budem letiet, tak presne na štedrý deň...nemáte niektorá skúsenosti?
Odpovedať
na stedry dnicek? nooo tak to dufam nepoletis sama :-( lebo vsetci pojdu asi skor na opacny smer ale ved uvidis a o ktorej letis???
Odpovedať
no práveže poletím sama....úplne sama...a z prahy. :-( :-( :-( ale pokiaľ je to jediná možnosť, ako byť s láskou na vianoce..tak newa. Aj ked mám z toho všetkého strach. Neviem presne, ale mám taký pocit, že to letí 20.00h
Odpovedať
to je v pohode spravite si veceru na obed a potom s drahym uz v uk jeeeeej to je super to moze byt neskutocna romantika ;-) neboj zvladnes to nie je to nic strasne za dve hodky si v uk inak let je v pohode a na kolko ides?
Odpovedať
no idem tam bud nadlho..ako som chcela..alebo len na dva týždne
Odpovedať
a co v praci? beries si volno alebo koncis?
Odpovedať
joj, tak to ešte neviem...asi mu poviem, že dám výpoved ale dohodnem sa s ním, že ju bud stiahnem alebo zostanem o niečo dlhšie..alebo proste skončím. Takže bud budem mať výpoved alebo si vezmem prvý týžden v roku dovolenku ;-) som si pozerala...tam ma letenka výde so všetkým nejakých 1400,- českých a spať tiež tak nejak...6.1.
Odpovedať
ajaj... :-| práve mi vynadal kamoš, že chcem na štedrý den letieť preč.... :-S
Odpovedať
no ako kocky, ako vikendujete? :-)
Odpovedať
tak..sama...a ty? pracovne snád nie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no jasne, ako kazdy vikend, do kelu, tuto jednu vec nechapem, ako si na toto mozu ludia zvyknut, robit aj cez vikend a potom mat volno v tyzdni, ved to je nejake obratene...tesim sa domov na taku riadnu pohodovu nedelu, ako natlacim nedelny obed a potom sa budem vyvalovat :-D
Odpovedať
jojo, tak to tu chodí...ved neboj, už sa Ti to blíži.. ja som si práve objednala asi 100 fotiek z happy-foto, tak uvidím..sa tu o tom bavili, tak to skúšam, lebo oooobrovskú väčšinu fotiek máme len v pc...cca tisíc fotiek v pc a 20 vyvolaných :-( a potom ked niekto chce nejaké vidiet, tak žiadne nemám..
Odpovedať
teda, ja tak isto, vsetko je v compe, ale mame notebook, ta to je celkom pohodlne a fotky sa aj vacsie a krajsie... prave som uvazovala nad nasou vyzdobou, asi by som chcela nejaku zlatohnedu...len neviem, budes si vyzdobu robit sama, ci si najmes agenturu? ta agentura by asi bola podlnejsia a zaobstaraju vsetko, len som zvedava na tie peniaze, co si pytaju... :-|
Odpovedať
no agentúru určite nie...aj kôli peniažkom, a aj drahý by "za takú kravinu" nesúhlasil žiadne koruny dávať...ale mám maminu, robí v kvetinárstve, tak určite poradí a urobí....robí krásne...aj doma mám pár vecí čo mi naaranžovala ;-) ty chceš agentúru? teda odhliadnuc na peniaze..
Odpovedať
no ja som len rozmyslala, ze co potom so vsetkymi tymi ozdobkami...a tiez, kde to vsetko zozenieme...a inak hej, kvety, to bude asi najvacsi vydaj...ale najskor by som musela niekoho poprosit, kto by mi pomohol, lebo ja na aranzovanie moc nie som... :-(
Odpovedať
no ani ja..preto som rada,že by mi to zaobstarala mamina...zatiaľ sa lúčim, idem pozerať jeden film 8-) pa
Odpovedať
tak prijemny kulturny zazitok, pa ;-)
Odpovedať
miri prosim Ta co je to to happy foto? to som nejak nepochopila ;-)
Odpovedať
babky prosim vas poradte mi ako sa zmensuju fotecky? :-|
Odpovedať
ajoj, ja zmenšujem fotečky v programe Zoner Media Explorer 6, môžem Ti ho doniesť. A happy foto ja internetová "zberňa",kde pošleš bud na cd alebo priamo cez net fotky,ktoré chceš a oni Ti ich spravia. Do troch dní by si ich mala mať. Ja som ich poslala včera.
Odpovedať
a aky je rozdiel medzi happy foto a normalnou foto sluzbou? asi v cene ze :-) nooo s tym programom to by bolo super, ale inak dnes by som mala mat tak o osmej volno tak sa mozem zastavit, nedame kafco?
Odpovedať
heeeeeej? by si prišla? no je supiš...kľudne ;-) hej, rozdiel je asi v cene a pohodlnosti :-)
Odpovedať
no zatial nic nemam a drahy ma vecer zapas tak by som aj prisla este Ti dam vediet oki? ;-)
Odpovedať
oki, teším sa ;-)
Odpovedať
vidíš ery, ani si nestihla riadne odíst a ja už zas tu :-D to cd náramne hladám...zatiaľ neúspešne..ale neboj...bude ;-)
Odpovedať
tak som ho našla..ufffffff :-N
Odpovedať
cafte babulky....
Odpovedať
ajooooooj, sme boli s ery teraz na kafčo a sme ťa spomínali ;-) ...o tom ako si sa rozčulovala, ked tu nabehla téma, či sú v máji nešťastné svadby... :-D škoda, že si nabola s nami :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?