Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
caute kocky, to som fakt isla na obed a vy takto zhurta :-D ????? Ten svadobny veltrh by mohol byt super, mozno to risknem ak sa bude dat, urcite tam bude kvantum agentur a kontaktov....... Len s kludom do vsetkeho aj tak to nepripravene je v zivote najlepsie a najkrajsie, neda sa to vsetko mat prespekulovane do bodky, to by sme zblbli, dvolezity ste VY dvaja a par srdcu blizkych ludi kt. tam nebudu kvoli vyzdobe, ani kameramanovi ani nicomu ineho, len a len KVOLI VAM :-) :-) :-)
Odpovedať
svadobný veltrh je tusim februar alebo marec ci kedy????? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Uplne s tebou suhlasim Ada, tiez ma prednedavnom chytila panika, ci vsetko stihnem a ci vsetko bude tip-top...Ale potom som si uvedomila, ze my tam budeme mat len nasich najblizsich a priatelov (cca 120 ludi sice) a bude to jedna velka party plna jedla, dobreho vina a inych liehovin ;-) , hudby a vlastne kazdy sa bude zabavat (polovica hosti bude zo zahranicia a im sa bude pacit uplne vsetko lebo je to ine od toho, na co su zvyknuti) a ten den prejde tak velmi rychlo, ze sa kvoli tom neoplati vobec stresovat, a teda aj cely cas priprav si treba vychutnat ;-)
Odpovedať
cau Zuzka, no aspon niekto sa ku mne pridal, Ty si zo SNV pozeram, nemas kontakt na nejake tie potahy na stolicky, kto by mi ich pozical????Hm????,Ja som z SL....preto najprv skusam vychod...... Budes mat svadbu v kostole?
Odpovedať
babule ale zato ze uz to mam pozajednavane neznamená ze panikarim.....aspon teraz uz som v klidku....a nic nezhanam.... :-D :-( zasa nemyslite ze ani nespavam kvoli svadbe :-D :-D
Odpovedať
ahoj Luculka. ten svadobny veltrh je 3. a 4. febrara 2007 v BA.
Odpovedať
urcite tam chcem ist kuk...bude tam vela zaujimavých veciciek a aj dobre ceny..... :-D a bude tam aj fotograf ktoreho sme museli zrusit ale povedal ze sa za nim maame stavit.... :-D ;-)
Odpovedať
caute, Lucka: nikto nepovedal ze "blaznis".....viac menej sme na tom vsetci tak isto....aj ja, ked mam moznost vybavim a zabookujem vsetko uz teraz.Potom by sme zblbli a bohuzial SK trh je taky, ze fakt kto skor pride, ten skor melie a ja si to chcem "uzit" v zdravi, nie sa nervacit dva tyzdne pred tym......posielam Ti cmuk :-)
Odpovedať
:-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luculka, to sa my len tak utesujeme a tisko ti zavidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ada52, ano, svadbu budeme mat v kostole
Odpovedať
zuzky: to preto lebo teraz tam mate od nas p. kaplana a je fakt skvely, svadby robi osobne a je to fakt zazitok......urcite chod za nim ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ako sa vola? nie nahodou Patrik Solar?
Odpovedať
ano patrik solar..... rozhodne by som to riskla s nim
Odpovedať
Profilova fotka
NO to je nahoda, ja som priamo s nim hovorila asi pred 3 mesiacmi...totiz volala som na faru ohladom info (sobas, predmanzelska nauka, potrebne dokumenty, atd.) ale najma som sa chcela informovat, ci je vo farnosti knaz ktory hovori po anglicky (snubenec je anglicky hovoriaci) no a na moju otazku kaplan hned odpovedal po anglicky ;-) Takze som bola nesmierne potesena, pretoze urcite sobas nechcem s tlmocnikom, ale knaza, ktory urobi dvojjazycny obrad.
Odpovedať
no vidis, to budete mat pestre a pekne, velmi Ti to prajem.... Odchadzate potom do Anglicka?????? Asi tak sa veci maju, ja to tu balim pre dnesok, BABENKY, prisla jedna pani ohladom siat na prezlecenie(modna navrharka)tak chcem pokecat PEKNYYYYYYYYYYYYYYYYYY DNICEEEEEEEEEEK :-) :-N :-)
Odpovedať
kde to vázne, holky???
Odpovedať
pozeram ze sa majovky rozrastaju...to bude nestastných manzelstiev..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no to veru...už teraz si dajme rozvodovú tému...kedy plánujete? my tak do roka..aby sme si trochu užili... :-D
Odpovedať
ano miri, ja som sa na to uz davnejsie pripravovala ze to nebude len take lahke skusanie ja mam totiz trochu sirsie boky na ktorych mi vsetky saty odstavali, nevhovorim ze moc ale nebolo to pekne, vies tatko oblecenim sa to da zakrit ale obtiahnute veci zasadne nenosim tak to preto, ale nakoniec som nasla jedy co by mohli ako tak dobre sediet a viete co?????? dnes som zacinam chodit na speening - neviem ako sa to spravne pise no to su tie stacionarne bicykle dnes som bola teda uz druhy krat a je to inak fajn makacka ;-) tak dufam pojdu uz kilecka dolu :-D luculka akeho fotografa mate zajednaneho?
Odpovedať
ery, no ja práve chudnem oddnes s holkami "cica nežer", aby som aspon čo to zhodila. Aj ja som chcela nekam chodit na nejaké stepery alebo niečo ale tu nikoho nepoznám kto by chodil...všetky kamky sú bud hnilé alebo chudučké... :-(
Odpovedať
MARTIN GOFFA je to manzel Nsoci.....kuk jeho stranku...supiiiis....ale predtým sme mali.....Musila ale ten je z banoviec,,,tak to daleko.... ;-)
Odpovedať
no babule ja mam zase stihlu postavu...ale ziadne prsia..... ;-) ]-(
Odpovedať
inak keby si chcela tak sem tam mozes prist aj sem, nooo ja viem je to asi daleko len tak kvoli sportu, inak byva to kazdy den v troch roznych casoch od pol siestej az do pol osmej vzdy po hodinu uvidime do kedy ma to bude bavit :-D
Odpovedať
xi miri ja kuk do cica nezer a tam si mala inu fotecku,,lul sem zasa inu...ja ze tu viac Miriam...... :-D :-D :-D
Odpovedať
ee luci..práve som menila...xixi 8-) ery, je to dost daleko..aj ked by som rada...ale asi ee....to sa nedá všetko stihat...kurz...cesta do tn..asi nie :-S
Odpovedať
caute kocky, Mimi:tak ja uz smutim, dnes mily odletel naspat do IRL..... :-( :-( :-(
Odpovedať
adi...tak to smutime dve..aj ked ty asi viac...lebo to máš čerstvé...ale ja tiež stráááááášne moc ;-( :-S ;-( práve som musela jednu fotku z môjho albumu vymazať..nepáčil sa Emjee.. :-| no newa...budeme si musieť takú "pořídit" aj sami... 8-)
Odpovedať
caute kocky, co sa nepacilo????????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?