Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • supis tak ta zapisem, nooo ani mi nehovor tolko deti mam okolo seba ze uz nemam silu ich zakazdym vratit niekomu inemu 😠 hmmm no sme na tom asi dost biedne, uz nas coskoro budu vitat tusim v konikovi 😎 😃

• no mna tam emjee už takmer prestahovala....ale dúfam,že tam prejdem čo najskôr aj sama 😎 😃 😛

• MIRI MOJA POLOVICKA UZ PREHOVORENA.....my ideme od februara na to.... 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • jeeeeej to vazne????? to je super ale d maja Ti este moze byvat zle hm????

• jeeeeeeeeeeeee........to je supiš!! aj my sme už boli takmer dohodnutí, že ideme na to od januára....len nám do toho akosi prišlo to Írsko... 😠 😠 tak musíme počkat...

• no sak urcite sa to na prvý sup nepodari.....a ine sa vydavaju aj v 4....6 a pohoda...... 😎

• ja by som to tiez riskla ale bojim sa ze mi bude zle ako kamke a zo svadby nemala vooooobec nic, ja by som skor az tak od maja aby to bolo tak zaciatkom bud roka 😎 a never tomu ze sa to na prvy sup nepodari 😉

• no jo,,,to neodhadneš..či ti bude dobre alebo nie...to zisťiš až budeš v tom 😃

• kuknite do konika na toho Oliverka 😎 je krasny ze? 😎 😎 😎

• jeeee.....ten je sladký... 🙂

• ery ja nanho teraz kukal....je uuuuuuplne nááááádherne babenko...na spapanie....ci

• majte sa zatial idem od vas rovno do vane 😃 😃 😃 na relaxacnu pol hodinku ahojteeeee miri tak v pondelok a kedy?

• ale kuk konik.cz ..tadeasek...ten ma10000000bodov..... 🙂 😃

• my tu čumíme na koníka už hooooooodne dlllllllllho... 😃

• miri ja uz viac jak sem.......xi xi 😃 😃

• Sponzor fóra
  • keby tu bol smejko s palcom smerom hore, tak ti ich tu naťukám dvesto.... 😎 😎 už,aby to bolo a my mali svoju krásnu rodinku...ve třech se to lépe táhne 😃

• babenky, to sa menil čas už, čo? tak potom prečo tu tak skoro buntoším?? jooooooj, ako by som buvala..ale akosi sa nedá.... 😐

• je večer a tudy nikto? ale holky....!!!!!!!!!!!!!!! vstávat 😃

• caute kocky,
    no ale ale...vam tie hodinky riadne tikaju......vy nam to tu z "majoviek" 😉 premenite na "radosti a starosti v tehotenstve"...hihihihi 😃 ale nie, no ak to takto citite, smelo do toho.....
    ja mam 25,ale akosi sa este necitim, po psychickej stranke by som tomu miminu nebola dobrou maminou....takze ja tak za 2 roky ale ked to pride skor, nebudeme sa branit.....urcite nie 😉 nie som karieristka, ale "pred chvilou" som dokoncila vysku, vo februari mam dalsie skusky na fakulte a akosi sa necitim, aj priatela si chcem uzit, ved sme dokopy spolu 1,5 roka.....a hned babo?Je to myslim ta najkrajsia vec na svete a zmeni to hadam kazdeho, Mimi: ked pojdes do Irska, budes pistat v obchodoch, ako ja.......ale ja som este len zacala pracovat-od juna, este nemam ani byt...nech to neznie egoisticky, kocky 😢 proste takto....takze zatial sa vratme spat k svadbe........
    cmukam vas a prajem pekny dnik
    MIMI:a Ty chces mat babo v Irsku?Ides tam v januari, ci nie?

• adi, no ved to je ten problém...odchádzam už v decembri...mimi sme chceli v januári..teda pracovať na tom 😃 ..ale prišli do toho zmeny, takže v Írsku mimi určite nemôžem mať..až sa vrátime...alebo pred odchodom odtiaľ za začne pracovať na ňom..xi...
    neboj, ja ťa chápem....my sme spolu už 4rôčky aj niečo...a mám taký vzťah k deťom odjakživa...ale vôbec nie je sebecké, ak sa na to ešte necítiš...ved predsa každej z nás to tiká inokedy 😃 😃 😃
    a neviem či som pochopila tú vetu, čo si napísala, že ked pôjdem do írska, budem písať v obchodoch... 🤔

• MIMI: ze budes pistat po obchodoch ake tam majú vecicky pre mimco....ja som teda pistala 😬
    Akurat som volala nasmu p. dekanovi nech mi "bookne" naisto termin 😉 lebo u nas to byva vojna potom....takze mam srdce na pokoji.A tiez som volala ohladom krstneho listu tam, kde ma krstili, poslu mi ho, no hold nie je to sranda mat svadbu....
    A kedy v decembri odchadzas?Inac to mas najvacsiu sancu zamestnat sa.....fakt.Neboj, bude dobre, najma ze tam mily uz je, aspon nebudu problemy s ubytkom.Joj, aj Ti zavidim, naozaj.Ked trafis dobry job, fajn ludi okolo seba, uvidis, nebude sa Ti chciet odist.Co robis teraz na SK????Ci tesne po VS ako ja?(teda ja som uz rok aj nieco-fiha,.ale to leti)

• Adi, jaaaaaaaaaaaaj....no do mna musíš niekedy kopnút, aby som pochopila 😃 😃
    no drahý mi ide zabookovat lentenku na 23.12., letí mi to o 12tej z prahy. Aj sa teším a zároven mám strach..ešte som takto nikde nebola... 😠
    teraz čo robím tu? sedím v kancli, zakladám spisy a vypisujem povinným... 😃 nič záživné....
    takže svadba sa asi odkladá..nemám nič zaistené a ak sa vrátim, tak v januári a to neviem na kolko...tak to asi necháme tak.. 😢 nebudem to znásilnovat 😞

• babenky, tak zajtra je skúšobný termín na tie šatočky..ideme s Ery skúšať do Trenčína..už aj foťák nabíjam, pre istotku..xi...Ery teraz maká na speeningu..či ako sa to píše....a ja čajíčkujem..kde ste holky?

• miri tesiiim tesim na fotecky....cvakajte...cvakejte.....Ja budem mat snad 17novembra nejake...ideme do Blavy na stretko s tým kameramanom tak idem aj do Nicol...poskusat.... 😉

• tak aj od teba čakáme fotečky.... 😎 😎 😎
    foťák sa nabíja tak snád pofotíme... 😎

• ery, ešte stále cvičíš?? no ty budeš vyšportovaná.. 😃 len si neublíž, zajtra musíme byť fit na šatočky 😎

• baby moje som na srot!!!!!!!! 😛 😛 😛 😛 😛 phuuuuu to bola hodina, nevladzem idem buvat, zajtra popiseme ahojte 😉

• tak sme po škúšaní šatočiek!!!!!!!!!! 😃 😃 😃 😃
    cítila som sa ako princezná....super 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
    idem si ich hodiť do albumčeku..už teraz sa teším.... 😎

• ery, až tu budeš tak sa ozvi..pošlem ti tie fotečky...oki? 😃 😃

• miri kuk som album.... 😃 😃 😃 vela zaujimavich saticiek...ktore sa ti naj pozdavali?????? 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!