Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
supis tak ta zapisem, nooo ani mi nehovor tolko deti mam okolo seba ze uz nemam silu ich zakazdym vratit niekomu inemu ]-( hmmm no sme na tom asi dost biedne, uz nas coskoro budu vitat tusim v konikovi 8-) :-D
Odpovedať
no mna tam emjee už takmer prestahovala....ale dúfam,že tam prejdem čo najskôr aj sama 8-) :-D :-p
Odpovedať
MIRI MOJA POLOVICKA UZ PREHOVORENA.....my ideme od februara na to.... :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeeeej to vazne????? to je super ale d maja Ti este moze byvat zle hm????
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeee........to je supiš!! aj my sme už boli takmer dohodnutí, že ideme na to od januára....len nám do toho akosi prišlo to Írsko... ]-( ]-( tak musíme počkat...
Odpovedať
no sak urcite sa to na prvý sup nepodari.....a ine sa vydavaju aj v 4....6 a pohoda...... 8-)
Odpovedať
ja by som to tiez riskla ale bojim sa ze mi bude zle ako kamke a zo svadby nemala vooooobec nic, ja by som skor az tak od maja aby to bolo tak zaciatkom bud roka 8-) a never tomu ze sa to na prvy sup nepodari ;-)
Odpovedať
no jo,,,to neodhadneš..či ti bude dobre alebo nie...to zisťiš až budeš v tom :-D
Odpovedať
kuknite do konika na toho Oliverka 8-) je krasny ze? 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
jeeee.....ten je sladký... :-)
Odpovedať
ery ja nanho teraz kukal....je uuuuuuplne nááááádherne babenko...na spapanie....ci
Odpovedať
majte sa zatial idem od vas rovno do vane :-D :-D :-D na relaxacnu pol hodinku ahojteeeee miri tak v pondelok a kedy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale kuk konik.cz ..tadeasek...ten ma10000000bodov..... :-) :-D
Odpovedať
my tu čumíme na koníka už hooooooodne dlllllllllho... :-D
Odpovedať
miri ja uz viac jak sem.......xi xi :-D :-D
Odpovedať
keby tu bol smejko s palcom smerom hore, tak ti ich tu naťukám dvesto.... 8-) 8-) už,aby to bolo a my mali svoju krásnu rodinku...ve třech se to lépe táhne :-D
Odpovedať
babenky, to sa menil čas už, čo? tak potom prečo tu tak skoro buntoším?? jooooooj, ako by som buvala..ale akosi sa nedá.... :-|
Odpovedať
je večer a tudy nikto? ale holky....!!!!!!!!!!!!!!! vstávat :-D
Odpovedať
caute kocky, no ale ale...vam tie hodinky riadne tikaju......vy nam to tu z "majoviek" ;-) premenite na "radosti a starosti v tehotenstve"...hihihihi :-D ale nie, no ak to takto citite, smelo do toho..... ja mam 25,ale akosi sa este necitim, po psychickej stranke by som tomu miminu nebola dobrou maminou....takze ja tak za 2 roky ale ked to pride skor, nebudeme sa branit.....urcite nie ;-) nie som karieristka, ale "pred chvilou" som dokoncila vysku, vo februari mam dalsie skusky na fakulte a akosi sa necitim, aj priatela si chcem uzit, ved sme dokopy spolu 1,5 roka.....a hned babo?Je to myslim ta najkrajsia vec na svete a zmeni to hadam kazdeho, Mimi: ked pojdes do Irska, budes pistat v obchodoch, ako ja.......ale ja som este len zacala pracovat-od juna, este nemam ani byt...nech to neznie egoisticky, kocky ;-( proste takto....takze zatial sa vratme spat k svadbe........ cmukam vas a prajem pekny dnik MIMI:a Ty chces mat babo v Irsku?Ides tam v januari, ci nie?
Odpovedať
adi, no ved to je ten problém...odchádzam už v decembri...mimi sme chceli v januári..teda pracovať na tom :-D ..ale prišli do toho zmeny, takže v Írsku mimi určite nemôžem mať..až sa vrátime...alebo pred odchodom odtiaľ za začne pracovať na ňom..xi... neboj, ja ťa chápem....my sme spolu už 4rôčky aj niečo...a mám taký vzťah k deťom odjakživa...ale vôbec nie je sebecké, ak sa na to ešte necítiš...ved predsa každej z nás to tiká inokedy :-D :-D :-D a neviem či som pochopila tú vetu, čo si napísala, že ked pôjdem do írska, budem písať v obchodoch... =-)
Odpovedať
MIMI: ze budes pistat po obchodoch ake tam majú vecicky pre mimco....ja som teda pistala :-N Akurat som volala nasmu p. dekanovi nech mi "bookne" naisto termin ;-) lebo u nas to byva vojna potom....takze mam srdce na pokoji.A tiez som volala ohladom krstneho listu tam, kde ma krstili, poslu mi ho, no hold nie je to sranda mat svadbu.... A kedy v decembri odchadzas?Inac to mas najvacsiu sancu zamestnat sa.....fakt.Neboj, bude dobre, najma ze tam mily uz je, aspon nebudu problemy s ubytkom.Joj, aj Ti zavidim, naozaj.Ked trafis dobry job, fajn ludi okolo seba, uvidis, nebude sa Ti chciet odist.Co robis teraz na SK????Ci tesne po VS ako ja?(teda ja som uz rok aj nieco-fiha,.ale to leti)
Odpovedať
Adi, jaaaaaaaaaaaaj....no do mna musíš niekedy kopnút, aby som pochopila :-D :-D no drahý mi ide zabookovat lentenku na 23.12., letí mi to o 12tej z prahy. Aj sa teším a zároven mám strach..ešte som takto nikde nebola... ]-( teraz čo robím tu? sedím v kancli, zakladám spisy a vypisujem povinným... :-D nič záživné.... takže svadba sa asi odkladá..nemám nič zaistené a ak sa vrátim, tak v januári a to neviem na kolko...tak to asi necháme tak.. ;-( nebudem to znásilnovat :-(
Odpovedať
babenky, tak zajtra je skúšobný termín na tie šatočky..ideme s Ery skúšať do Trenčína..už aj foťák nabíjam, pre istotku..xi...Ery teraz maká na speeningu..či ako sa to píše....a ja čajíčkujem..kde ste holky?
Odpovedať
miri tesiiim tesim na fotecky....cvakajte...cvakejte.....Ja budem mat snad 17novembra nejake...ideme do Blavy na stretko s tým kameramanom tak idem aj do Nicol...poskusat.... ;-)
Odpovedať
tak aj od teba čakáme fotečky.... 8-) 8-) 8-) foťák sa nabíja tak snád pofotíme... 8-)
Odpovedať
ery, ešte stále cvičíš?? no ty budeš vyšportovaná.. :-D len si neublíž, zajtra musíme byť fit na šatočky 8-)
Odpovedať
baby moje som na srot!!!!!!!! :-p :-p :-p :-p :-p phuuuuu to bola hodina, nevladzem idem buvat, zajtra popiseme ahojte ;-)
Odpovedať
tak sme po škúšaní šatočiek!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D cítila som sa ako princezná....super ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) idem si ich hodiť do albumčeku..už teraz sa teším.... 8-)
Odpovedať
ery, až tu budeš tak sa ozvi..pošlem ti tie fotečky...oki? :-D :-D
Odpovedať
miri kuk som album.... :-D :-D :-D vela zaujimavich saticiek...ktore sa ti naj pozdavali?????? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?