Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
luci, a aké si skúšala? v albumčeku ich nemáš a ja si nepamätám... :-p
Odpovedať
Ahojte. Tak aj vy ste si vybrali máj? :-) Šatky už máte všetky zajednané?
Odpovedať
ajka este eee...ale uz sme boli skusat podaktore...a ty?????
Odpovedať
Lucka ja už som aj vyskúšala aj zajednala. No bolo to ťažké rozhodnúť sa.
Odpovedať
ja zatial skusala len jedny...ale 17novembra idem do Ba do Nicol...tak mozno tam nejake zajednám.... ;-)
Odpovedať
Tak držím palčeky :-) . Potom daj vedieť ako si dopadla. papa =-)
Odpovedať
ked dovolia cvakat tak urcite nafotim...... ;-) :-)
Odpovedať
neboj, určite ti dovolia cvakať...len ery sa trošku rozbehla a cvakala aj iné, ako mna..a to sa už pani nepáčilo... :-N ale mna a ja ju fotiť, to sme mohli wpoho 8-)
Odpovedať
no ale v niektorých nooooobl nedovolia......fnuk
Odpovedať
nie? tak sme mali asi šťastie.... ;-) ale neviem prečo by to malo vadiť...ved si ich podla fotky neušiješ..
Odpovedať
luculka, veru tuším sme skúšali rovnaké šaty...len ja krémové, ty biele...to máš favoritky? lebo ja určite :-D :-D
Odpovedať
aj ja kremove,,,,no zatial...sak ale som len tie skusala...ale citila som sa v nich super.... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja tiež ... boli dokonalé...ale neboj, asi ten termín nevýde, tak nebudem rovnaké... 8-)
Odpovedať
miri mne take veci nevadia...ved aj tak v nich bude kazdá vyzerat uuuplne inak......v poho :-D :-D :-D
Odpovedať
no ved jasné....ale svadba asi padá...takže nebudeme dve...vypadáš v nich skvele 8-) ;-)
Odpovedať
miri sak aj ty....a ten kabatik je supiiiis....a to uz naisto padááá :-( :-(
Odpovedať
no už na 90% :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( jedine, že by som to stihla za 3týždne v máji :-D
Odpovedať
za 3týzdne v maji,...nechapem-.... =-) =-)
Odpovedať
no teraz to už riešiť nemôžem...lebo neviem či sa na máj vrátime naisto...no a na štedrý den odchádzam do írska a ak sa vrátim na svadbu, tak v máji...a vtedy by som to všetko musela stihnúť :-|
Odpovedať
ja ze tam ides len na vianoce.....
Odpovedať
caute baby pozeram vy uz "pracujete" vo velkom...... ;-) U nas dnes snezi ako na vianoce....super.... MIMI:Ako to teda je s Tebou?Co s tou Tvojou svadbou?Maj neplati?A ERY?Ty tiez? Ci som uz uplny magor?Nebola som tu dva dni takze vobec nemam prehlad, co ste to pomenili a zamenili :-(
Odpovedať
ahoj Adi, no miri ma zatial tu otazku datumy svadby trochu otvorenu, to este asi nikto nevie ako to dopadne v kazdom pripade si ju tu aj tak nechame hm? co vy na to? co sa mna tyka zatial datum plati ;-) Normalne ani ja nestiham a to sa mi uz vcera vobec nexcelo a teraz kukam ako to tu rychlo pribuda ;-)
Odpovedať
adi a Ty ako? so satami? uz si bola kuk?
Odpovedať
ajooooooooojte.....ery, vdaka za vysvetlenie...jj, tak nejak to bude... :-| adi, teba som tu už dlllllllllllhe nevidela....bola si teda kuk? :-D ery, nezabudni na tie moje brílky...je to na tebe 8-)
Odpovedať
neboj nabieham tam hned v pondelok a ak nebudu v utorok zase a v stredu som tam ako na koni ;-)
Odpovedať
díííííííííky moja, si poklad...teraz sme prišli z pieštan a veru...už bolo načase ich mat...ved som dalej od auta nič nevidela riadne....
Odpovedať
pocuj aky si mala den? ja uplne na nic, raz som sa nevedela zorientovat co je vlastne dnes za den :-S ]-( :-| :-( este ze je uz zajtra piatok :-D
Odpovedať
no presne...ja som dnes mimo...nič nestíham...neviem čo skôr a v robote som mala takéééééé nervy... ]-( ]-(
Odpovedať
dobryyyyyyyyyyy vecer priatelia........vybehnime na polia..... ;-) caute babule.... MIMI:no nahodou, skoro kazdy den tu nieco natuknem, Ty ma uz nevnimas :-( :-( :-( ????? ERY: ja a saty? chystam sa az v januari.....este ma to netaha, resp. tu nemam teraz poblizku taku tahaciu osobu..... :-D takze zatial to odkladam aj ked-chut by bola a velka......jojojojojojojooooooj Takze takto.....a idem z prace na par dni prec a potom do Irska za milym atd.......proste stale nieco.Ale po novom roku pojdem.Ja Ti MIMI nevravim,ake nervy mam v praci ja......a ako chcem robit nieco ine,ale bohuzial zatial si nemozem vyberat......cmuk
Odpovedať
adi, jasan,že ťa vnímam...len že nepíšeš moc....teba? ved sme na tom rovnako, nie? kedy ideš do írska? mne dnes drahý zabookoval letenku, len ešte neviem na krotý den...22.23.alebo 24.12.. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?