Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ahoj luci...no ako som už napísala....z fotiek som trošku sklamaná...tam to "life" vypadalo oooooveľa lepšie...ale moje naj boli hlavne tie štvrté a potom posledné... 😃 čo myslíš ty? 😐

• tak a skusanie je za nami 😎 😃 😉 🙂 sme to myslim zvladli na jednotku teraz sa uz len rozhodnut 😎
    miri inak tie s tym sirokym pasom cez ramena su nie len na zivo ale aj na fotke super a aj s tym malym kabatikom, mozes mi poslat fotecky napisem Ti mail, momentik aaaaa ozik co peto? pochvalila si sa? 😵

• ery, som ti poslala všetky fotečky tvoje na mail..počkaj...na seznam..
    a petovi som to hovorila...moc sme spolu nemohli volat..ale dnes opať bude hodinový tel...tak mu to ešte pripomeniem.. 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ano na seznam.cz juuuuj tesim sa 😉

• tak šup kuk a šup sem 😎 😎 😎 konečne budeš mať albumček 😃

• jeeeeeeej dakujeeeeeem aj ich hned ukazem mamine ta bola uz nedockava este vcera 😃 😃 😃
    albumcek este e-e cakam na fotos od sestry az potom normalne tomu nemozem uverit ze som skusala saty 😵
    ale bolo super a hlavne ten datum si budem pamatat 😎

• no dobre teda....ale nech ti ich pošle čo najskôr... 😃 už sa teším...lebo inak ti urobím ja album...xixi...ale nie, neboj...je len Tvoj... 😉 😎

• vies co? ale po tom vsetkom skusani som este stale spokojna s tymi co uz mam ako tak vybrate ale pacili sa mi aj tie jemne farebne a tym sirokym pasom na ramenach 🙂

• neboj, budeš hviezda 😎 😉

• Tebe sa ktore na Tebe najviac pacili aj teraz podla fotiek, hm?

• tie šatočky, ktoré aj tam...štvrté... 😃 😃 😃 😃 😃
    potom posledné...

• jeeeeej musim sa Ti pochvalit 😎 😉 vies co som dostala od draheho k nar.?

• ozik...no čo??? určite niečo romantické..... 😃

• cokoladovu fontanu 😵 😉 🙂 😎

• čooooooooooo? to vážne? na tej večeri??? a to ako????

• Sponzor fóra
  • noooo nie este pred tym ako sme isli tak boli u nas doma velke gratulovacky a vtedy 😎 😉 🙂 😵 bola som z toho total vytesena lebo som si ju tajne zelala na svadbu a dost casto som ju spominala ze by to bolo super a tak.... je inak perfisna taka ruzova 😃 😃 😃

• to musíš odfotiť!!!!!! a kde ju máš?

• ved idem aj za chvilku hned na to este som ju ani poriadne nevybalila kedze som bola vcera taka hladna nieco vymyslim urcite nebude v albume chybat 😎

• tak sa teším..ona je zabalená?? tak to si neviem ani predstaviť.....

• aj zabalena aj uplne rozlozena asi na 7 casti 😎 taka stredne velka krabica mnaaaaam len mi ten obrazok na nej robi strasne chute a tie jahody hmmmmmmmmmmmmmmmm

• ani nehovor.... 😎 😎 mne už len čítať o nej robí chuuuuuuuuuuuťky 😠

• uz sa neviem dockat kedy ju vyskusame ja by som uz aj hned ale ako sa poznam nestacila by som doplnat 😃 cokoladu...

• budem ti aj ja nejakú posielať....ale potom čo so šatami? ani 46 by ti nestačila...

• neva tak nadsijeme dvoje rovnake a budem hviiiiizda 😎 😃 😛 😃 😬

• no ale to dáš potom za šaty 20tis? 😮 😮 😮

• hadam ked budem brat dvoje daju aj nejaku zlavu ....... teda mali by dat 😒

• neboj, nejak sa to vyrieši...a ked ta zbadajú, dajú ti tie druhé z ľútosti aj grátis 😃 😃 😃
    dobre, ja padám, neskôr tu ešte budem, pa

• aj ja idem, ideme na hroby tak papa

• miri tie stvrte saticky to nejsu take ako ja skusala????? 😉

• ery to je supiiis darcek....mnááááám cokoladova fontáááána...... 😃 😃 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov