Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
jaaaaaaaj, to máš bližšie stretko v Ba, čo? ale mohla by si aj medz nás.....na bicyklíku.. :-D :-D ale nie, no nejak...vlakom, busom...autom....hm? 8-) ;-)
Odpovedať
no mozno na metle priletim..... :-D :-D
Odpovedať
dobre, potom si ju odstavíš pri stole 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
tak navrh terminu som uz hodila 25.11.2006 to je sobota popripade sa da aj zmenit je to len navrh tak????? co vy na to???????? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
oki, hocikedy len nie 1.12.... 8-) ale ešte tento rok, jo?
Odpovedať
oki tak cakam na dalsie nazory 8-)
Odpovedať
žiadne???
Odpovedať
halloooooooo je tu niekto??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ano...:)
Odpovedať
jeeej a Ty si kto????
Odpovedať
ja som tu teraz ;-) 8-)
Odpovedať
caute baby, ja som akurat na skoleni,ale nasla som tu net, tak ze vas pozdravim..... Vonku je taky cas-"dobru noc" a mne ledva drzia oci otvorene... Ako sa mate?Mimi....????Balis kufre?Ked sa tam po maji dostanem aj ja, mozme sa stretnut...co Ty na to? Tes sa, bude dobre, uvidis...Davno tu nebola Petruska....co je s nou? Co mate new? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ajoooooj, ja akurát volám s írskom...s láskou...jasan, môžme sa stretnúť... 8-) ;-)
Odpovedať
cau, joj, zavidim Ti, pozdravuj mileho ;-) ja uz mam po obede a zase sedim za kompom a pocuvam.....asi tu umriem do 16 ho :-( :-( :-( Teda kedy najblizsie mate volny termin na vasu svadbu?kedy planujete? ;-)
Odpovedať
ako my? no kedže asi nie 19.5.2007 tak by som to chcela potom až 19.4.2008 - mám magickú 19tku, tak vtedy..alebo že by som vymyslela nejaký ten piatok.. :-D 8-) no vidíš, už máš aj po robotke..aj ja ;-) 8-)
Odpovedať
caute hviezdy ako sa mavate? ;-) pocujte odpisalo mi par bab ze nemozu v ten dany termin :-S tak co zmenime????
Odpovedať
ja viem....tak ho zmenme.....máš nejaký návrh?
Odpovedať
ery, ak máš nejaký t-mobile po ruke tak prezvon..zavolám ti...vymyslíme to spolu 8-)
Odpovedať
vsak to ze nemam, iba orange a co tak 2.12.06? hm?
Odpovedať
2.12.? no kľudne..ja mám 1.12. stretávku zo strednej ale tak potiahnem dve... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a ešte viem, že mishasmile písala, že ona by mohla jedine 29. alebo 30.11. to je streda-štvrtok..
Odpovedať
a už si zdravá? ja som sa dnes mala strašne...mám svoje dni od večera tak super ]-( :-| bola si mi kuknúť tie brílky?
Odpovedať
no zajtra idem lebo dnes som mala total frmol ani na obed som nestihala ]-( ale zajtra ideme kuknut obklad do kupelky a kuchyne jupiiiiiii tak budem mat viac casu - hope so.... co sa toho terminu tyka mne je to jedno ja mozem hoci kedy aj zajtra ;-)
Odpovedať
tak vyzývam babenky, aby každá napísala, kedy jej to vôbec nevyhovuje a kedy by mohla...a potom to nejak už rozhodneme... tie brílky neponáhlajú..teda nemuseli byť dnes...aj tak prídeš až stredu,že? no,tak je to jedno...
Odpovedať
oki v kazdom pripade sa Ti ozvem ale pridem az asi po deviatej oki? idem uz musim zehlit lebo dnes rano som si uz nemala co obliect :-D zatial cawino ;-)
Odpovedať
oki, kludne aj o polnoci 8-) príjemné žehlenie....papa
Odpovedať
holky, a čo tak ***16.11.*** hm,,? to je štvrtok pred sviatkom-piatkom? čo vy na to? zatiaľ sme dve...ja a zuzanat ;-) 8-)
Odpovedať
caute, opat na skoleni.... Mimi, co to vy mate za rande?joj tak vam zavidim....po 1. som zdaleka a po 2. v ten datum idem prec...ach jaj :-o Dnes mi to tu konci tak sa budem vytesovat.....a potom sa uz len par krat vyspim a pojdem...jupiiiiiiiiiiiiiii Som v Ke, pozerala som nejake saty ,ale zatial som pokojne, mozno pojdem pred vianocami s kamoskou, urobime si babsku jazdu atd......no uvidim......dufam, ze to tu dnes nejako prezijem,nebavi ma to, zle som sa vyspala,+nejake zdravotne problemy......TOTO JE DETSTVO???? ]-( ]-( ]-( :-D cmuk,pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky!!! ja som tu uz taaaak davno nebola. ved mi uz z tej prace sibe. kazdy si mysli, ze ta jeho zalezitost je ta najdolezitejsia:((( a nadaju si povedat:((. ako sa mi mate?? co nove?:)) ako pokracuju bytiy??? adi, v ke som pocula, ze je kopec dobrych salonikov, ale bacha na to, ako s tebou jednaju. ja viem, toje asi v kazdom meste o tom istom:(( kamoske slubovali 3 mesiace pred svadbou, ze jej upravia jej model siat a nakoniec v piatok pred svadbou jej povedali, ze sa im to neda, alebo take nieco... a museli jej dat ine saty:(( a bola z toho cela nestanta... co jej aj verim :-(
Odpovedať
cau Terezka, no to by ma porazilo a asi by som im to pekne nahlas po svadbe povedala a dodala to, ze im urobim "peknu reklamu" a aj v novinach....aj ked co Ti to uz je platne ]-( Ja sa tu stale kvasim na tom skoleni, uz nevladzem, je mi do placu,ako ma to strasne nebavi... Mala by som ist do toho salona, cez nejaku znamu, ktora povie, ze som jej "vnucka" a ana je erdek baba, myslim, ze tam urcite meno ma a ju si nedovolia opinkat...ale stat sa moze hocico..... :-( budeme si spolu drzat prsty.ok? Ty ams co new?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?