Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ja mam tiez kopec prace.. pracu mi pridali, ale na plate sa to nejak neodrazilo😞. takze makam a makam...
    na akom skoleni si?🙂))

• no o tej robotke mi hovorte..teraz som sa konečne dostala dom!!!!!! bola som síce aj u kaderníčky a mám nové krásne vláááásky 😎 😉 ale zas som si obehala všetko čo sa aj nedalo....ach, už aby bol weekend..čo weekend...vianoce!!!!! letíííííííííííííííííííííííííím 😎 😃

• caute ******** ako sa mavate?

• Sponzor fóra
  • halloooooooooo miri, si tu? 😉 okuliariky mas uz u nas v obchode a cakaju na zajtrajsok 😎 tie ******* to malo byt ako caute HVIEZDY 😃 😃 😃

• jeeeeeeeeeee, sa tešííííííííím 😎 😃

• prídeš teda, že? to je jedno o koľkej...aj dnes som ťahala dlllllho... 😎 😉

• ani mi nevrav, taka som utahana ako kono 😛 uz nech je sobota 😎 😃 noooo zajtra pridem ved Ti este pred tym brnknem a vies co? dnes som si zajednala kameramana 😵 😵 😵

• heeeeeeeej? to je supis....zajtra pokecáme, ju? ja padam do postele...brúúúúúúúú nocku 😃 😉

• dobru aj Tebe ahooooooooooooj 😉

• hallooooooooooooo no kde ste sa vsetky podeli? 😎

• no ved tuuuuuuuuuu...... 😠 😎

• aha kukaj na to od vcera vecera do dnes wecera nic tu nikto nenapisal 😒 😒 😠 😠 😐 😐

• veru ee...ja sa občas akože snažím...ale tak holky majú už asi veľa robotky so svadbou... 😛 🙂

• no asi a co stretko ako sa pokrocilo??

• no tu nijak.... 😞

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 😃

• my sme maniačky 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• mimka,
    no, mozno niektore hoky fakt maju vela robotky so svadbou...ale zial, ja k nim napatrim. s drahym sme sa rozhodli, ze na tom zacneme makat az od januara🙂. sice jedine, co mame je stojan na tortu, moje topanocky, korunku...to je vsetko... 😉

• caute kocky,
    uz som zo skolenia spat.....
    Terezka:ja som na tom "detto" tak isto.....ja mam booknutu salu, ale asi aj zmenime a nic viac...a servitky....s pajkami, absolutne nic viac....pred svatbou budem este makat na rigorozke takze takto sa ja mam, bud. utorok letim(MIMI-idem Ti pripravit podu 😃 )
    Januar je uplne dostatocny, ved by nam z toho hrablo, uz teraz si vsetci myslia ze mi sibe a to nic nerobim, len si obcas hladam veci na nete.....
     😞 Topanky by som chcela s otvorenou spickou......joooooooooj,ale kde ich zozeniem.......
    cmuk 😢 😢 😢

• oki adi, priprav...na štedrý den som tam 😎

• inak a kedy je vlastne ten datum stretka??????? 2.12?

• tuším..hej.

• či nie? som už magor z toho

• tak dajme tomu ze 2.12.06 oki? a kto nemoze hold smola nemozeme sa stretavat kazdy weekend 😛 😉 🙂 😃 pockaj nakoniec ani my nebudeme moct a to bude 😃 😃

• no to by bolo...ale tak ak prežijem stretávku 1.12. a budem ok, tak určite prídem...či aké určite, ja PRIDEM!!

• takze sa budu asi vymetat cinemy/i coooooo? 😎

• nooooo...to by nebolo zleeeeeee 😎

• ste tu????? 😃 😠

• nooo ako kto a ako kedy 😉 🙂

• majovky...co vas preslo planovanie????? 😠 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov