Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
no najprv ju musím hlavne zmenšiť na požadovanú veľkosť a aj formát musí byť správny... a vieš kde sa to tu vkladá?
Odpovedať
caute herecky ;-) ako sa dari? Miri a co sa stalo? preco si neprisla? aj som cakala ze brnknes no nic, asi to bolo nieco dolezite, tak nabuduce uz isto pridi ;-) a co svadba? mas aj nejake fotecky? a co darcek? pacil sa?
Odpovedať
caute baby, ja sa na tyzden odmlcim...odlietam......15.30, uz sa neviem dockat...tak mi tu nezostresujte a zatial pekne dnicky.....a MIMI: budem pozdravovat......cmuk :-D
Odpovedať
ery, ja som na to úúúúúúúúúplne zabudla...a dnes som ti aj volala ale si nedvíhala.... a síce som zabudla, bola som ešte mimo z tej svadby...náročný weekend..čo ti budem hovorit.. :-D :-D
Odpovedať
adi, tak ty si už tam.... :-( :-( :-( ja ešte tak 40 dní a 40 nocí.... a tudem tam taky!!!! ;-)
Odpovedať
babule ste tu?????????? ]-(
Odpovedať
no ja som práááááve teraz prišla:) :-D
Odpovedať
x-) mam novinu...dnes mi pisala jedna babenka ,,,,co ma svadbu tam de mi týzden po nás...a dáva si usit návleky....tak nám ich pozicia......supeeeeeeer...hrozne po nich tuzim......a viem ze vsetci budu z toho paf :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to máš veľké šťastie...to je supiš :-D 8-) gratulujem..máš o starosť menej... ;-)
Odpovedať
a zajtra idem skusat tie saticky...tak snad uz nejake zajednám...a dalsia starost odpadne,,,,a co ty?????kuk som tie tvoje sponecky....su nádherne....ja by som chcela po novom nieco take ako mam v albume na konci....krááááása,,,,, ;-)
Odpovedať
no snád už vybereš nejaké.. 8-) tie sponečky vypadajú fakt supiš a to som ich kúpila úúúúplne lacno.... kuknem čo to tam máš... no ja nič nové...24.odlietam.. :-D
Odpovedať
jeeeeeee, to je kráááááásne romantické....veru...supiš 8-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a dokedy tam budes???ja stale bola na tom ze ides za drahým len na Vianoce,,,,,, ;-)
Odpovedať
no aj my sme najprv mysleli, ale musela som sa rozhodnúť v práci, či dám výpoved alebo nie..chápeš, nebude čakať či sa v januári vrátim či nie..a potom by tam nemal nikoho miesto mna...takže smola..musím to risknúť...snád sa nejaká robotka nájde...tak ani neviem koľko tam budeme... :-|
Odpovedať
no supis....aspon zarobite spolu viac koruniek...a ved svadba pocká.......rok hore dole....ked uz mate byt spolu tak je jedno ci to bude tento rok alebo o rok...... x-) x-)
Odpovedať
jj, asi tak...iné nám nezostáva... ozik, prídeš na to naše stretko?? hm...? 2.12... :-D
Odpovedať
no asi urcite nie...mam to fakt dost daleko????a kolko sa vas nazbieralo??????
Odpovedať
ja viem,že to máš dosť daleko..ja len či nááááhodou...no zatím nás ja...no ani neviem..ale vyhovovalo to takmer všetkým...ešte to tam musím zvýrazniť, nech sa prihlásia..urobím tabulku a snád sa ozvú 8-)
Odpovedať
cauko miri, si mi dnes volala? pfuuu mam toho dnes plny suflik, bolo vela ludi a vobec som nestihala a tel.uz vobec nie :-S :-( :-| ]-( 8-( 8-( 8-( uz nech je po Vianociach.....
Odpovedať
čau moja, no volala....newa.....dohodneme sa na iný den....určite...práve robím tabuľku stretávky len ju tu akosi neviem dať... :-S už ju mám..s tebou určite rátam, že jo?? veru, už nech sú konečne vianoce... :-D
Odpovedať
jasneeeeeeeeeeeeee ja sa uz neskutocne tesim, mna napis ako druhu teda hned po tebe :-D :-D :-D teraz je najblizsi spinning v nedelu ale to neviem asi nebudem mat auto lebo drahy ma nejake stretnutie, a vies co? v nedelu mame aj vyrocie 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) noooo 4 roky uz tedaaaa ako to leti ;-) ;-) ale oslavujeme to uz v sobotienku 8-)
Odpovedať
tak to je kráááásne...my sme mali 4roky 19.oktobra a oslavovala som sama.. :-( :-S tak si to kráááásne užite.... a ako si uhádla, že si v tabulke hned druhá?? hned po mne... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
maniacky sme, spominala som to drahemu co chystame no ten mal dost :-D len krutil hlavou, ze asi nemame co robit!!! aaaaaaaaaaaaale chlap ten sa tomu nerozumie ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
no presne, chlapi tomu nerozumenjú.... :-| ;-) :-D len neviem ako tú tabulku dostať do albumu...asi som to urobila blbo.. :-N
Odpovedať
no tak v tom Ti ja neporadim :-S skus kuknut niekoho album a spytat sa alebo co ja viem odfot ju ;-)
Odpovedať
odfotiť? no to by vypadalo blbo...ale tak provizorne ju asi cvaknem, aby holky vedeli, že sa niečo deje :-D takže speening je najbližšie až v nedelu? hm...inak aj tu v meste to je...len neviem kedy..lebo kamoš si pýtal číslo na niekoho tam v tretčíne, že aj on by šiel... :-|
Odpovedať
nooooo vidis tak pridite obaja je tam 15 bicyklov a treba sa vopred objednat lebo vcera nas bolo plno, ale je to super dost ma to chytilo - ufidiiiiime do kedy :-D
Odpovedať
oki...určite už chcem ísť aj aj.... akurát dávam zoznam do albumu..sa nesmej... ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D jeeeeej to je super co Ta po kvalite stretko je hlavne :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?