Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • no najprv ju musím hlavne zmenšiť na požadovanú veľkosť a aj formát musí byť správny... a vieš kde sa to tu vkladá?

• caute herecky 😉 ako sa dari?
    Miri a co sa stalo? preco si neprisla? aj som cakala ze brnknes no nic, asi to bolo nieco dolezite, tak nabuduce uz isto pridi 😉 a co svadba? mas aj nejake fotecky? a co darcek? pacil sa?

• caute baby, ja sa na tyzden odmlcim...odlietam......15.30, uz sa neviem dockat...tak mi tu nezostresujte a zatial pekne dnicky.....a MIMI: budem pozdravovat......cmuk 😃

• Sponzor fóra
  • ery, ja som na to úúúúúúúúúplne zabudla...a dnes som ti aj volala ale si nedvíhala....
    a síce som zabudla, bola som ešte mimo z tej svadby...náročný weekend..čo ti budem hovorit.. 😃 😃

• adi, tak ty si už tam.... 😞 😞 😞 ja ešte tak 40 dní a 40 nocí.... a tudem tam taky!!!! 😉

• babule ste tu?????????? 😠

• no ja som práááááve teraz prišla🙂 😃

• 😵 mam novinu...dnes mi pisala jedna babenka ,,,,co ma svadbu tam de mi týzden po nás...a dáva si usit návleky....tak nám ich pozicia......supeeeeeeer...hrozne po nich tuzim......a viem ze vsetci budu z toho paf 😃 😃 😃 😃 😃

• tak to máš veľké šťastie...to je supiš 😃 😎 gratulujem..máš o starosť menej... 😉

• a zajtra idem skusat tie saticky...tak snad uz nejake zajednám...a dalsia starost odpadne,,,,a co ty?????kuk som tie tvoje sponecky....su nádherne....ja by som chcela po novom nieco take ako mam v albume na konci....krááááása,,,,, 😉

• no snád už vybereš nejaké.. 😎 tie sponečky vypadajú fakt supiš a to som ich kúpila úúúúplne lacno....
    kuknem čo to tam máš...
    no ja nič nové...24.odlietam.. 😃

• jeeeeeee, to je kráááááásne romantické....veru...supiš 😎 😉

• a dokedy tam budes???ja stale bola na tom ze ides za drahým len na Vianoce,,,,,, 😉

• no aj my sme najprv mysleli, ale musela som sa rozhodnúť v práci, či dám výpoved alebo nie..chápeš, nebude čakať či sa v januári vrátim či nie..a potom by tam nemal nikoho miesto mna...takže smola..musím to risknúť...snád sa nejaká robotka nájde...tak ani neviem koľko tam budeme... 😐

• no supis....aspon zarobite spolu viac koruniek...a ved svadba pocká.......rok hore dole....ked uz mate byt spolu tak je jedno ci to bude tento rok alebo o rok...... 😵 😵

• Sponzor fóra
  • jj, asi tak...iné nám nezostáva...
    ozik, prídeš na to naše stretko?? hm...? 2.12... 😃

• no asi urcite nie...mam to fakt dost daleko????a kolko sa vas nazbieralo??????

• ja viem,že to máš dosť daleko..ja len či nááááhodou...no zatím nás ja...no ani neviem..ale vyhovovalo to takmer všetkým...ešte to tam musím zvýrazniť, nech sa prihlásia..urobím tabulku a snád sa ozvú 😎

• cauko miri,
    si mi dnes volala? pfuuu mam toho dnes plny suflik, bolo vela ludi a vobec som nestihala a tel.uz vobec nie 😒 😞 😐 😠 😦 😦 😦 uz nech je po Vianociach.....

• čau moja, no volala....newa.....dohodneme sa na iný den....určite...práve robím tabuľku stretávky len ju tu akosi neviem dať... 😒 už ju mám..s tebou určite rátam, že jo??
    veru, už nech sú konečne vianoce... 😃

• jasneeeeeeeeeeeeee ja sa uz neskutocne tesim, mna napis ako druhu teda hned po tebe 😃 😃 😃 teraz je najblizsi spinning v nedelu ale to neviem asi nebudem mat auto lebo drahy ma nejake stretnutie, a vies co? v nedelu mame aj vyrocie 😎 😎 😎 😎 😎 😎 noooo 4 roky uz tedaaaa ako to leti 😉 😉 ale oslavujeme to uz v sobotienku 😎

• tak to je kráááásne...my sme mali 4roky 19.oktobra a oslavovala som sama.. 😞 😒
    tak si to kráááásne užite....
    a ako si uhádla, že si v tabulke hned druhá?? hned po mne... 😃 😃 😃 😃 😃

• maniacky sme, spominala som to drahemu co chystame no ten mal dost 😃 len krutil hlavou, ze asi nemame co robit!!! aaaaaaaaaaaaale chlap ten sa tomu nerozumie 😠 😠 😠 😠 😠 😠

• no presne, chlapi tomu nerozumenjú.... 😐 😉 😃
    len neviem ako tú tabulku dostať do albumu...asi som to urobila blbo.. 😬

• no tak v tom Ti ja neporadim 😒 skus kuknut niekoho album a spytat sa alebo co ja viem odfot ju 😉

• odfotiť? no to by vypadalo blbo...ale tak provizorne ju asi cvaknem, aby holky vedeli, že sa niečo deje 😃
    takže speening je najbližšie až v nedelu? hm...inak aj tu v meste to je...len neviem kedy..lebo kamoš si pýtal číslo na niekoho tam v tretčíne, že aj on by šiel... 😐

• nooooo vidis tak pridite obaja je tam 15 bicyklov a treba sa vopred objednat lebo vcera nas bolo plno, ale je to super dost ma to chytilo - ufidiiiiime do kedy 😃

• oki...určite už chcem ísť aj aj....
    akurát dávam zoznam do albumu..sa nesmej... 😉

• 😃 😃 😃 😃 😃 jeeeeej to je super co Ta po kvalite stretko je hlavne 😃 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov