Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • a nejde Ti to prekopcit?

• 😉 už to skoro mám...momentíček.. 😎

• už jeeeeeeeeeeeeeeeeee 😃

• Sponzor fóra
  • miri.....supeeeer....xi 😃 😃 😃

• jeeeeeeej paraaaaada 😃 taketo pekne nema nikto 😉 🙂

• tak som tu holky, okupkaná a voňavučká...tak sa vám páči moja tabulka? xixi 😃 😃 😃 😃

• babule takze zajtra okolo šiestej dodam fotečky...tak som zvedava na vase komentáre...a držte palceky aby som uz nejake saticky zajednala..... 😉 😉

• držííííííííme 😎

• lucy tak uz sa tesime,neboj ved este ma prist nova kolekcia tak este nie je neskoro 😎

• kto sa prida na stretko??????????????????????????????? 😉

• ery sak to uz z novej.... 😃 😃 😃 ...a dufam ze na stretko bererte fotacik 😵 😵

• ja beriem rozhodne...den predtým nabijem 8bateriek takže nebude problééééém 😃

• babule uz som doma zo skusania...ale zasa som moc nepochodila...tak snááád v piatok..... 😛 😛

• akoze a co sa stalo???? a mas aj fotecky???

• no mam malo...no nemali este tu novu kolekciu az v january... 😞

• Sponzor fóra
  • ahojte holky..

• no vitaaaaaaaaaaaaaaaaj uz som isla pisat ze co je kde si? 😎 😃

• jaj ery, strašne zlý den...sobotu idem na pohreb... 😞

• a kto zomrel?

• kamoška...spolužiačka...

• coze???? a co sa jej stalo?

• autonehoda..ved ery, ty vieš ktorá..čo si ma čakala v aute a ja som za nou vybehla von, ked si mi tie bríle doniesla... 😞 😢

• to vazne??????? pfuuu no mam dost..... a to kde sa jej stalo?

• ja viac neviem....skúšam nájsť nejaké info na nete ale nedarí sa mi...chcela by som vedieť viac a nechcem sa vypytovat jej brata 😞

• a to Ti kto povedal? a niekto iny o tom nic nevie??? a to sa dnes stalo?

• miri tak to je sila......uf

• to ano 😞

• miri a nedavali to v spravach?na markize alebo na jojke vsak oni taketo davaju do novin ci nie?

• do CERTA!!!!! taka mlada baba 😞 😞 😞 to je nespravodlive..... 😢

• 😞 ery to tak vzdy je moj priatel mal tiez nehodu so sesternicou ona zomrela...a on lezal týzden v umelom spanku na intenzivke.......ta baba bola stale usmiata vesalá babenka....a musela zomriet...a ja som skoro prisla o draheho....... 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov