Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
lov, neviem...to sa stalo v čechách...
Odpovedať
Profilova fotka
na nejakych ceskych strankach pozriet
Odpovedať
ved už kukám hodinu... a nič..
Odpovedať
luci, ja mám tiež už pár takých príhod... :-| napr. najusmievajší chalan z busu, s ktorým som vždy blbla a tešila sa na cestu dom....debilní opití policajti ho zrazili na biku... :-S ale nebavme sa o tom....
Odpovedať
ale to ked sa stalo v sobotu to tam uz asi nebude..
Odpovedať
Profilova fotka
posli mi jej meno do ip a ja nieco skusim najst ;-) teda ak chces
Odpovedať
ery, je tam toho veľa...aj spred mesiaca..len ja neviem kde to presne bolo tak možno som to aj pozerala..len tam nie sú ani mená, ani nič..takže tak.. :-|
Odpovedať
mena tam nikdy nie su kvoli os.udajom cez net asi nic nezistis, mozno skor cez brata..
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm je to tazke takto najst aj ked som prekvapena ze ked das do vyhladavaca nehdy ze to nie na nete pod nehodami ale mozno je lepsie nevediet detaily :-|
Odpovedať
lov, ja viem...vyhodilo mi to veeeeela nehod v čechách v ten den...vraj to bol najtragickejší weekend... :-S :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
miri si je lepsie nechad to tak a tak ci tak na pohrebe sa o tom bude asi rozpravat tak sa mozno dozvies viac aj ked musim povedat ze mam teraz strasne divny pocit.drahemu zomrela babicka a ani na pohrem zme nemohli ist a od vtedy mi je pri tejto teme strasne smutno aj plakat sa mi chce ;-(
Odpovedať
no jo..nie je to veru teda veselá tema...nechajme to už tak, bude dobre.. :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
babulky este ste tu????? :-)
Odpovedať
ja som tu, ale len to tu sledujem...pssssssst
Odpovedať
jaaaj Ok.....ja uz idem...bo idem do nocnej...a si kuk tie moje saticky....som si predsa len znovu vyskusala zasa tie prve...a ked nevyberiem v january z novej kolekcie...tak 19.5 ich mam na sebe.... :-D :-D
Odpovedať
kukala som...krásne...tie čo som skúšala ja, sú naj.. ;-)
Odpovedať
lucy pridi na stretko ;-)
Odpovedať
ery rada by som ale mam to trosku :-D od ruky :-( :-(
Odpovedať
babule moje co je s vamy??????? :-( :-(
Odpovedať
no ja som tuuuuuuuuuuuuuuuu :-)
Odpovedať
no hura miri...uz som sa musela zapajat vsade mozne aby som pokecala.... ]-(
Odpovedať
:-( :-( a zase niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
a teraz? si tu už? ;-)
Odpovedať
ja stale....xi :-D
Odpovedať
no ja tiež väčšinou stále ale tak dnes som bola voziť mimi...tak preto .. :-)
Odpovedať
jeeeeeeeej si bola trenovat?????? ;-)
Odpovedať
samože 8-) ;-) už aby som kočíkovala svoju Emmušku :-D
Odpovedať
emusku...ces...a chlapca?????ake meno....Ja asi Nikolku....Viktoriu....a chlapca.....Samka.....Dominik :-D
Odpovedať
chlapec? no moja polovička len Kubka, tak bude kubo :-D ;-)
Odpovedať
je vela pekných mien, ale tak toto je moja favoritka...Emmka..a drahébo Jakub..potom už jedine mat tak 10detí, aby si si vyhovela.. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?