Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • kukuk majovky co mate nove? uz sa tesite na stretko???? teda Trencanky 😉 a okolie 😃

• Ery ja uz myslela ze majovky zrusili...... 😞 😞 😠

• ale luci, snád ešte nie...len je to pravda..už sme tu akosi vymreli... 😠

• Sponzor fóra
  • caute zabky ale kdezeeeeeeeeee nezrusili, len akosi neni casu v poslednej dobe 😠 treba to rychlo napravit 😎

• jeeeeeeeeee, teba tu stretnút...dnes som si na teba špeci počkala 😉

• no ano nehovor taka som utahana ako kono ale konecne uz som doma, asi pred pol hod som prisla 😠

• doteraz som robila drahému balík čo mu idem zajtra posielat...
    a upratujeme,lebo sa nám tu nastahovala nejaká háved, tak sme vyhodili celú špajzičku do kontajnera 😬

• moja, potrebovala by som to cd, čo som ti pujčila..ako naschvál sa mi ten program celý dorantal a musím ho nainštalovat od začiatku...

• a co pekne mu posielas?

• ani nehovor....košele,,,topanky..kabáty dva...cd a dvd-čka...a vegetu 😃 😃 😃

• jeeeej ved to sa nedoplatis 😃

• no už to mám zrátané...861českých... 😠 a to musím íst zajtra ráno do Květnej... 😠

• coze???? a to odkial posielas? z CZ?

• hej, je to odosť lacnejšie....je to aj s poistením na 3tis českých, zo slov.by to stálo 1400 bez poistenia...a vraj ani nepoistujú..takú kravinu som ešte nepočula ale dnes sa na to bol jeho tatino pýtať...tak ti nefím..

• seba mu posli v balicku 😃

• Sponzor fóra
  • aj to chcel...že mám sa pre istotku poistiť čo najviac, previazať sa mašlou a potom vyskočit v spodnom prádle.... 😃 😃 😃

• asi moc pozera telku co? 😃 prisla stuhou previazana skatulka ...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• no neviem či zrovna bambulku pozerá...to vieš...už druhý mesiac chlap bez baby....tak má bujnú predstavu 😃 😃 😃

• tak to si neviem predstavit, chuda pockaj aky bude ako medik na Teba 😎

• no to mu odporúčam 😠 😠 😠

😃 😃 😃 😃 😃 😃

• oki miri idem buvat som total unavena..... tak teda papa a zajtra skusim prist skor 😎

• ok, ja by som tiež mala ísť....... 😕 😕 😕 😕 to je už toľko?????
    ok, krásny dník ti zajtra.... 😎 🙂

• pa pa 😎 😵

• no konecne ste tu boli a ja nikde 😞 😞 😠

• caute baby,
    zdravim vas po dlhsom case......ako?

• Ahojte potenciálne nevesty 🙂 . Môžem sa k Vám prídať? S mojím mílým tiež plánujeme svadbu v máji, ak sa to ovšem nezmení. Pred pár dňami to ešte bol marec, ale z dôvodu rodínných osláv sme boli nútení rozmýšľať nad náhradným termínom. Čo všetko už máte vybavené?

• cau zabka 😉 vitame Ta medzi majovkami, co uz mame vybavene? noooo ako ktora, ale tie hlavne veci ako sala kamera foto kostol/urad a saty uz hadam kazda 😎 ale inak este je casu dost a take mensie no nie menej podstatne veci este maju cas a Ty si na tom ako? 😉

• no zabka, ja nič, tak neboj... 😎 😉

• zdravim statare....a novú zabku....vitaj 😃 😃 ako?????? majovky????

• dnes bude snád celkom dobre 😎 😎 😎 😎
    len neviem kedy sa zas dnes dobrepem dom..ak sa dotrepem..z roboky hned na anglinu a potom rýýýchlo na spininng (či ako sa to píše, už sme tomu dali rôzne formy 😃 ), tak snád prídem celá...
    tak vám krásny dník holky 😎 😉 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov