Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • grecka svadba bola super, ta sa pacila aj mojmu drahemu... 🙂

ale na romanticke filmy ho mam aj ja problem nahovorit 🙂

• no ja sa tesim na HAPPY FEET len neviem kto tam so mnou pojde, drahy demonstrativne odmieta rozpravky 😠 no asi zoberiem krsniatko 😉

• ery to je co?????vcera sme pozerali KRACEJICI SKALA.....a bolo to super.....a ten herec... 😎 😃

• Sponzor fóra
  • ehm lucy no to je rozpravka taka o tuciankoch mozno nieco na sposob madagaskar alebo za plotom 😃 😎

• jaaaaj no take su zlate....za plotom som kuk prevcorom 😉

• s kym?

• so synovcom...... 😉 😉 ....ale najradsej z rozpravok mam PRISERKY s.r.o. 😃

• lucy a co stretko? naozaj neprides? ani len nad tym neuvazujes? ved to neni zase az taka dialka hm???

• veru luci, aj novú tabuľku som dnes ráno vyrábala, aby sa tam dalšie zmestili... 😉 😎

• no lenze vies potom problem zasa na aký vlak domov....alebo ubytko...a v praci volno...to je zlozitejsie,,,,ked je to dalej...ale sla by som 😒 😞 😞

• potrebuješ voľno aj v sobotu?

• ubytko sa da vybavit to nie je problem aj hned kusok od speranzy, hm? co Ty na to?

• no niekedy robime aj sobotu...babule dojdite za mnou do BLAVY 😃 😃 😃

• luci, ok, tak nás 14 (cca) príde mikrobusom k tebe, jo?? 😃 😃 😃 😃

• miri...supiiiiiis 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • dobre...rezervuj hotel.... 😃 😃 😃 😃

• OK...ale teraz vazne....som pocula ze sa dnes chistas na KATARINSKU...... 😎

• no jo...stretnúť naposledy..teda na dlho..starých známych a tak..a mám aj prívesok..krpatú sestru..jej prvá diska... 😠 😠 😠

• píšem ako madar..ale chápeš...rozlúčiť sa a tak...

• sestru......????nezavidim.....len aby nedavala pozor ona na teba 😃 😃

• no to ťažko... 😃 😃 😃 😃
    možno pôjdem skôr domov ako ona....teda vlastne nemôžem...musím ju strážiť... 😃 😃 😃

• a to co ide prvý krat na disku?????a nema kamosky????

• no má tam...ale musí mať dozor ... mna...rozumný a vyspelú holku...nie,?? 😃 😃 😃 😃

• no jasan MIRI...... 😉 a uz sa tesiiiis za drahým.....skrkás dni v kalendary????? 😉

• no ani nehovor...dnes je to 30dní!!!! aj predtým som to rátala...a vypisovala sms s číslom... 😃 😃 😃

• to poznam....ked nemozes byt s drahým...ale aký si budete vzacny,,,,hmmmm 😉

• to heeeeeej..sa ma dnes pýtal, že akú chcem štedrovečernú večeru... 😃 😉

• ti navari??????vie varit???ten moj vobec...ale bzdem ho musiet zaskolit..... 😃 🙂

• a tak niečo základné vie...a ked nie, má fantáziu...práve som sa smiala, chce mi urobiť zemiakový šalátik...tak som sa mu smiala,že ako ho asi tak chce robiť..že mám sa nechať prekvapiť...tak neviem či mi ho nakoniec nekúpi v lidly... 😃 😃 😃 😃
    ale tak zas on vie dosť dobre variť všetko čo sa týka cestovín a omáčiek k tomu..takú bohatú predstavivosť nemám ani ja... 😃 😃

• no moj mi cestovinky nechce jest..... 😐 som mu povedala ze ked budem robit cestovinu....vari si sam,,,,,xe 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov