Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • uz som to nasla...je tu taka tama aj adrese...pozri skladanie

• heeej? no kuknem...aspon budem vediet... 😛 😬 😉

• miri daj mi tak 22 a potom uvidis, no zo skusania tam urcite nedam 😃 tak a uz je po weekende, beda beda tak ten cas rychlo letiiiii 😒
    tak teda pekny tyzden prajem 😉

• Sponzor fóra
  • ery, neboj...robila som si srandu....ved vieš.. 😃 😃 😃 😃
    a prečo nedáš tie zo skúšania? ved sú krásne 🙂
    ozik, dnes nestihnem príst vecer...zas čosi...musím do piestan....ale asi ti napíšem radšej aj sms.... 😬

• lebo nexcem, spravim si album ale neskor 😉
    ja som dnes bola teda a ledva sedim brrr dost zaberak 😛 idem spat,majte sa 😉

• oki moja...sorry, nedalo sa...a aj ma bolela hlava celý den...asi z tých okuliarov...už ma pobolieva tak tri týždne ale dnes mi skoro roztrhlo hlavu...tak ráno idem na očné.. 😠 😞

• ahoj miri kdeze si? ako u doktora???

• tu soooooooooom....bola som ráno... 😞 na očnom...

• a ako, co Ti povedali?

• no týžden bez okuliarov a ak ma bude tak tá blbá hlava boliet tak to nemám z nich a musím po iných doktoroch a ak ma prestane..tak nefim..potom mi zmení sklíčka..vieš čo sme sa s tou pani bavili o nejakých cilindroch na doostrenie? tak tie by sa mi tam museli pridat....len zbytočne dalšie stresy...a zajtra zas povinne k ženskému..ten ma dorazí..už som tam mala byt pred pol rokom... 😬 😬
    a ty sa ako máš? ja idem štvrtok kaderníčke..aspon čosi dobré počas pracovného týždna... 😃

• kadernicka!!!!! nervy moje vedela som ze som dnes nieco zabudla, do kelu 😠 😒 😛 diky za pripomenutie
    kedy v sobotu prides?

• vidíš, ešte že ma máš 😎 😎
    kedy prídem? no neviem...ako sa dohodneme? či stretneme sa až pred vodníkom? či ešte predtým nekam? ja neviem..navrhni 🙂

• no ved pridi skor este mozeme kuk tn ak chces co ja viem o tretej? 😉

• oki, kuknem bus...ale teraz ma napadlo..aj jedna holka idem tu z mesta,tak neviem či nepôjdeme aj spolu...ved času do soboty dosť..sa dohodneme..aj do piatku, oki? 😉

• ahojte babule....jeeej vy mate sobotu uz to stretko?????a kolko vas vlasnte bude??????sa tesim aspon na fotecky....... 😉 😃

• Sponzor fóra
  • luci, no vypadá to na 14 ale vieš ako to chodí...počítam, že nás bude ledva 10 ale uvidíme...som pesimista...tak snád sa prekvapím.. 😎

• mozno aj malacanky alebo zahoracky budu mat stretko 😉 ....biksadska zo 7.7.2007....zalozila temu ale potom ju emjee zrusila tak sa snad dohodneme v zahorackom oddeleni...a co mate inak new???? 😃

• prečo zrušila tú temu?? čo bol zas za problem? 😬

• NO LEBO JE TEMA ZAHORACKE oddelenie....a biksadska zalozila temu malacanky a okolie......no tak ju zrusila ze mozne komunikovat aj tam 🤔

• jaj..no čo už..aspon vás bude více... 😎 🙂 ja sa tu snažím zabiť muchu ako howado veľku...ale nemôžem ju chytiť... 😃 😃 😃 😃 😃 teda ja by som ju nechytila ani za nič...ale mám také tvrde noviny na nu... 😬 😃 😎

• cauko lucy nerozmyslela si si to????? 😎 😉

• 😃 😃

• sa nechechci a pridi ved Ty si tu tiez uz ako inventar majoviek 😠 😉 😃 😎 😵 😵

• veru, luci, očakávame ta pri vodníkovi...aj fotáčik sa chystá.... 🙂

• babule opustam vas idem zehlit 😛 majte sa peknucko, tak zajtra 😎

• ...babule dobre viete ze keby som byvala blizsie nieje o com.... 😉 😞 OK...tak tam na pocitaci potom nejako vlozte moju foto....xe xe 😃 😃 😃

• jasné luci, urobíme fotomontáž,.... 😎 ň

tak sa maj Ery kráááááásne a pak sa dohodneme...aj ja pôjdem..mám toho dosť...prať..žehliť...depilovať nožky..atd..už som to písala... 😃

• Tak sa majte babule...a keby sme sa uz nevideli UZITE SI TO.... 😐 😞 😃

• oki, ale snád tu ešte budeš do piatku...či soboty... 😎 🙂

• ahojte majovky, co nove??? ozik uz mate darceky??? dnes som tuto otazku dostala 5x asi by som uz mala uvazovat co??? co mate v plane polovickam???? 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov