Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • tak to mám asi výhodu...práve mi aj hovoril, že dnes si idú konečne aj rezne robit..takže skoro 2mesiace tam bol na fazule a cestovinách.... 😃 chudátko moje hladnučke... 😐

• no ale zase keby bol nutený tak by mu boli dobre aj cestovinky,,,,,,,takze MIRI ked budes vo velkom svete....budes chodit aj s namy pokecat????? 😐

• neviem moja....a to ma dost trápi..lebo závisláčka ako ja a bez netu.... 😞 😞 😞 zatial tam net nemá..uvidíme čo sa s tým bude dat robit... 😐

• Sponzor fóra
  • sak nejake kaviarne internetove tam urcite budu,,,,fnuk s kým tu pokecam???? 🤔 🤔

• no co ty....vas tu je dost...ale co ja??? ja tam budem takmer sama.... 😞 😞 😞
    a kavierne sú tam..uvidíme..zas tam nemožem trávit vela času... 😐

• no to ano....a uz vies co tam budes robyt....ci az potom nieco najdete????

• až potom zistím..musím íst do agentury a zahlasit sa...uvidím..už teraz mam z toho depky... 😒

• a co by si cela robit??????ci jedno????

• no jedno nie je..mám rôzne zdravotné problémy, tak to budem mať o to ťažšie...tak preto to nie je jedno..inak keby neboli, tak mi to je zo začiatku aj jedno...

• no ved nieco najdete.... 😉

• snad hej..oki, tak ti krásny večer..ja už idem pa.... 😎 😉

• MAAAAAJOVKY.....ako planujete...pripravujete....a stresujete?????? 😃 😃 😠

• Zenusky co s kabelkou? ...budete mat nejaku na svadbe alebo nie? Naozaj nad tym uvazujem....ked ju budem mat, bude mi asi trosku zavadzat a ked nie, tak mi budu chybat po ruke vecicky ako puder, vreckovka.... Co vy, ako?

• No ja ich asi supnem do kabelky mamine 😃 😃

• Aj nad tym som uvazovala...ale co pri unose nevesty? 😉

• Sponzor fóra
  • no sa budes stale pudrovat a malovat...si pri tom asi ani nespomeniem na nejake sminky...... 😃

• caute *hviezdy* 😎
    teda co sa kabelky tyka tak kaslem na nu, nosim ju den co den a koniec koncov bude okolo mna kopec ludi a hadam sa najde niekto co ma zachrani, neviem si predstavit ze by som mala v jednej ruke kyticu + kabelku a v druhej draheho 😃 😃 😃 😃 ziadna kabelka mne sa to nepaci 😒

miri ako bolo na zabave?

• ery co si vcera porabala....a kedy nam vlastne ukazes fotecky zo skusania????hmmmm 😃 😃

• veru ery, dávam ti 3dni inak ich tu zverejním... 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• miri ako bolo na diske????? 😃

• jooooooj, ešte stále som k.o.....nemôžem sa prebrať...bolo supiš.....ved som nikde nebola takto ani nepamatám...som prišla bolo 6ráno... 😃 😃

• postretala som všetkých známych, aj skoro celé osadenstvo zo svadby pred 3týždnani...a vidíš, kecám, bola som vlastne na svadbe...no ale myslela som takto, v rifliach a bez špeci účesu... 😃 😃

• a sestra ako???? 😉

• sestra??? tá je v dvadsiatom nebi...celá happy...vyškeraná ako lečo..ved už len ked vidím čo ma nastavené na ICQ tak viem.. 😃 😃 😃 😃

• co???? 😃

• no ako puberťáčka..vždy tam ma niečo v štýle, že to je zas blbý den, zadrite niekto niečo...už aby bol pondelok...neznášam weekend... a také pod. a teraz tam má od rana úplny opak..vyškereného smeja a napísané, že : som happy, perfektný weekend...som vytancovaná..a tak...ale to sa ťažko opisuje...treba ju poznať osobne... 😃 😃 😃 😃 je to náš výkvet... 😃

• jaaaaaj....xi....tak si to holka uzila... 😃 😃 Miri skusam hladat nejaku stranku kde je zobrazene skladanie servitkov a nic...nevies o niecom????

• hm...veru neviem.....lebo som ešte ani nehladala...a keby si zašla do knižnice? tam to bude...ale viem, je to lepšie na nete nájsť....pohodlnejšie..ani mne by sa nechcelo trepať do knižnice... 😃

• vies ja chcem take tak do hora....ako stoja....

• nefííííííííím veru.... 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov