Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • jaj no a ked to bude dievca....KUBINKA 😃 😃 ????

• no ved Emmuška 😎

• jaaaj to tu ece nebolo ked som to pisala 😃 😃 dneska to nejako blbne 😛

• Sponzor fóra
  • jj 😃

• som kukala ze stale nikto nikam nepise a ked som prepla na inu stranku a vratila sa zrazu tu bolo tolko príííspevkov..... 😞 😃

• tak tam máš asi nejakú chybu...alebo proste nikto nepíše...sa stáva v poslednom čase.... 😐 akosi to tu vymiera 😮

• ale nie praveze pisali....ale sa mi to neaktualizovalo..... 😞 a co mas inak new?????

• nič také dobré..už aby som vypadla odtiaľto za drahým..je mi už strašne smutno 😐 😞

• to ti verííííím......ja idem v sobotu do toho NICOL......sa tesim na tie ceny....ze 20 000 a tak 😃 😃 😃

• ajaaaaj, tak mne to za tú cenu veru nestojí...ked som bola v Amareli, tak najprv som povedala, že nedám veru ani 10tis, ale ked teraz rozmýšlam...tie šaty, čo si mala aj ty..tie mi za to asi stoja... 😉

• no to tolko stoja tie octobre......ale maju tam aj za 120000...a kedze mi tatino slubil 10litrikov. 😛 😛 ...tak keby fakt nejake stali za to tak si doplatim 😃

• to si sa asi sekla, nie? 120.000??
    no ale keby som si ich zajednala v oktobri, tak by stáli tolko aj v máji, ked si ich budem brať,nie? 🙂

• ups.....12 000......no ale jedny tam fakt maju na predaj za 120 000...kamosky ich chcela a skoro ju prekotilo..... 😃 .....Miri oni sa tak volaju nevies tie s takým priesvitným kabatikom malo ich tu vela babeniek....pozri albumy z priprav....vcera jedna pridala album a skusala ich 😃

• vola sa marceline ta baba 😉

• jaaaaaaaj, ja už neviem čítať..ja čítam to "octobre" ako october.. 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • wow, tak tie skú skvelé....tie stoja 12tis?

• NO TIE STOJA 20 000 POZICOVNE 😞

• ved preto..sa mi zdalo málo tých 12tis..a počula som že najnovší model bude stáť tak tých 20tis,. 😠
    ved to už nevedia čo za to pýtať... 😐

• no a este ked to na sebe naemas ani do rana....... 😛 😛

• sakra miri tebe to tu neblbne....mne strasne 😞 😠

• ee..mne blbnú zas iné veci na mojom pc.... 😠 😠

• asi nejaký zacarovaný dnik dnes....a ktovie kde sa flakaju nase majovky...... 😠 😃

• no už tu dávno nebol... 😐

• 😃 kto???? 😃

• nikto... 😞 😎

• Miri som zabudla....sme mali v piatok stretko s kameramanom...a dal nam promo DVD.....a dal mi dvd Lari...Lara1znk,,,,vies ktorej???brala si Guya...anglicna...boli zlatunký...a on mal krásny príhovor o tom ako ju stretol a ze dakuje chalanovi ktorý sa tam s nou mal vtedy stretnut a neprisiel....bolo to krááááásnucke 😢 😃

• jeeeeeeeeeeeee, to muselo byť krááááááásne 😉

• no tak to bolo.... 😉

• to verím..oki,ja du buvať..papa a krásny nový týžden...snád si už v sobotu vyberieš 😎 😉

• Bru nocku MIRI...a pri mojom štasti a vahavosti urcite nie 😞 Papaa

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov