Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • no ja neviem co sa to robi, normalne sa nestiham cudovat kde vsetky su 😠 asi jesenna unava 😃
    lucy co nove? ako Ti to ide s pripravami?

• no som bola skusat v piatok saty...ale niiiiic moc...kuk album...ale tento piatok idem zase tak snad budu mat aj nieco extravagant 😎 😉 a ty ako????

• a v ktorom salóne si bola? Keď nič moc...?

• Sponzor fóra
  • v stupave....

• Baby a čo už máte povybavované? 😮

• kameraman...fotograf...muzikanti...a uz bude aj sala...a ty co mas????

• jajaj, ako vám závidím...ja mám "až" dve veci...podprdu a vybraté šaty... 😛

• čaute kočky,
    nikoho nič neprešlo...len je asi naozaj taký čas, že sa nikomu nič nechce 😞 mňa to tiež prešlo,MIMI, ja nemam ani tú podprdu,ani šaty....teraz riešime hudbu...nič viac....
    Myslím, že po Novom roku pomaličky začnem....chcem si užiť v pohode Vianoce, vytešiť sa...prišla som na to, že to nemôžem preháňať, zblbla by som a ani zo svadby by som nič nemala..... 😠
    pekný dník

• jj...asi tak nejak..lenže ja tu už po vianociach nebudem...a ted nič nemám... 😞

• s tebou je to ine....chapem Ta, vlastne nevies na com si, co sa tyka svadby.....joooooj, ja som taky perfekcionalista, nezavidim Ti teda....ja si radsej veci dopredu pekne odfajknem a potom si idem na dalsie.Ale vsetrko bude, ako ma byt, velakrat sa mi to aj s neskorsou platnostou potvrdilo, neboj sa 😉
    Priznam sa, mam chvile, ze by som uz najradsej mala po svadbe....obcas sa mi do toho vybavovania a nahanaciek nechce ani trosku....svaty klud a byt s milovanym clovekom THATS ALL 😬
    cmuk
    kurnik, uz chcem ist z prace domov-pomooooooooooooooooc

• no ja tiež potrebujem mať veci skoro odbavené, aby som potom už len kľudne mohla prizerať..len toto je iný problém...no čo...
    tento weekend som bola na svadbe...supeeeeeeeeeer🙂 a zvládli celé prípravy za necelé 2mesiace!!! 😎

tak bež domoooooooov, púšťam ťa... 😃

• mimka, a ako ta svadba vyzerala???
    ja by som uz tiez velmi rada odfajkavala bodiky, ktore uz mam. ale stale sme na tom istom bode😞( mam topanocky a korunku... a velike sny😞....u nas to vyzera, ze sme vsetko nejak trosku podhodnotili a kvoli korunkam budeme musiet prehodit termin na september alebo oktober.... 😞

• ajaj teri, tuším sme na tom rovnako... 😞
    svadba bola skvelááááá...tak som strááááááášne dobre zabavila.... 😎

• 😃 babule mame obruuuuucky.....foto dodam..... 😃 😃 😃 😃

• jeeeeeeeeeeeeeeee, tak dodaj!!!!!!!!!! supiš 😃 😎 😉

• Sponzor fóra
  • uz sa na tom pracuje....

• čakáááááááme 😃

• babule uz ale je to hrozne zle vydiet nejde to ofotit.... 😞 😞

• no veru, moc ich teda nevidno..to sú tam kamienky v strede? ale určite sú krásne...ved skús nájst niekde origoš odfotené v klenotníctve.. 😎

• je to gravirovane ale vyzera to ako kamienky...a mame tam vyrite mena....to sme si vymysleli tak neviem ci niekde bude foto...ale skusim ich lepsie odfotit.... 🙂

• oki, sa tešíííííím 😉

• miri pozri teraz ti poviem je to makacka...ich ofotit......som sa narobila 😃 😬

• ozaj a chistate sa na svadobný veltrh?????mozme tam dat stretko.... 😃 😃

• no sú krásne.... 😉 a strašne sa mi páči, ked je tam nepísané niečo...meno a dátum...to je supiš 😉 🙂

ja na veltrh určite nejdem...už nebudem na SK, inak by som veru šla kuknút 😎

• a kde ste si ich dávali robit?

• u priatela v meste....v jednom zlatnictve...pôvedne ich tam mali v zlatom...pol matne pol leskle a v prostriedku to gravirovane....ale kedže nosime striebro tak sme si dali z bieleho......najprv sme sice dali biele aj normal ale potom sme to zmenili...a myslim ze su super take jednoducheeee 😃 😃

• v jednoduchosti je krása 😉 🙂

• Teda Luci sú krásne. Takže termín istý 😃

• aj ja ho chcem mať už niekde vyrytý.... 😐 😠 mám taký istý.... 😞
    budem musieť kopnúť čas... 😃

• No veru!! Počuj Miri, nevieš náhodou ako sa sem vkladajú fotky? bo ja som skúšala vložiť svoju a akosi mi to nejde.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov