Svadba v máji 2008

14. okt 200826820
  • Ahojte kocky 🙂 Takze sa hlasim po sobotnej svadbe, bolo super...este stale mam svalovicu a nohy ma boleli viac ako po mojej vlastnej svadbe. Bolo to teraz samozrejme ine...ale svadba bola pekna, aj som si ju inak uzila.
    Tu uz 2 hodiny leje a aj to vyzera na burku, takze pondelok zacal hrozne... 🙂

• katka pamatam...sme ti aj hovorili, aby si potom dala vediet, ze ako zareagoval..
    no co uz..kaslat na neho..hlavne, ze vy dvaja s manzelom ste stastni 😉 😵 😵 😵

• Ahojte babule, aspon sem nakuknem kým niečo do seba nahádžem, dnes som prvý deň v robote a ide ma vychytiť 😠

• Sponzor fóra
  • Kati tak aspon vieš, na čom si, keby si mu ho neposlala, cítila by si sa blbo a rozmýšľala nad tým, takto si OK a jeho reakcie (alebo nereakcie) sú jeho problém

• moni hej - ale ma to sklamalo - lebo sme boli kamarati - a vcelko kedysi dost blizky a je pravda ze ja som to ukoncila - lebo som ho mala uz rada len ako kamarata - ale vazila som si ho ako cloveka a v podstate uz sa tvaril ze je vsetko ok - ze sa ma dobre a ze je rad,ze aspon takto sme v kontakte...a vzdy vedel co sa patri a - popriat na oznamenie sa patri...no hold skoda - trochu ma to mrzi ... ale mas pravdu - hlavne ak my s manzelom sme stastni 😉

• Kati...cisto muzska jesitnost!!!

• Matka,tak dik za referencie.ja som este stale nepohla s tym zmensovanim fotiek....v sobotu som mala tu skusku,vecer oslavu 70-tky + Janov, Petrov....vcera sa zacala stahovacka u svokrovcov, tak sme zalahli len co sme prisli pred desiatou domov....

• Jani tak gratulujem k poslednej skúške 🙂 Predsalen si to stihla za jeden večer 😉 A čo sťahujete u svokrovcov, seba k nim, či niečo iné?

• Tinka, dakujem. no, na 3 sa to dalo stihnut aj za jeden vecer popri panelaku a popri Spider manovi 😬 😬 😬 ale uz mam pokoj.
    vcera sme zacali stahovat nejake veci do novej kuchynskej liky a do novej kuchyne a tiez nabytok z obyvacky do novej izby. proste aby sa do konca mesiaca vypratalo cele jedno poschodie,ktore caka kompletna buracka a rekonstrukcia. ja sa zatial nestahujem 😬

• Jani ja tiez gratulujem ku skuske 🙂 tak uz mas pokoj.
    a este vlastne byvate u teba v byte?

Kati no tak sa na neho vykasli, aspon zo slusnosti mohol zablahozelat...

• dakujem babulky...
    Matka,este byvame u mna, a ani nam to nevadi 🙂

Katka: ja mam ten isty pripad, ale aspon viem,ze rozchod s tym clovekom bola ta najspravnejsia vec.

• no tak to ti verim ze ti to nevadi, ale hadam to niako zvladnete aj u svokrovcov 😃

• ahojte babulky 😵

• dobre ranko. Monika!!! az za ma zamrazi,ked pozriem na cas tvojho prispevku.to som este spala 🤔

• krasne ranko prajem, veru Moni ty si riadny ranostaj 😃

• Sponzor fóra
  • dobre ranko - fakt moni - 5,55 mi zazvonil prvy krat budik ale nevladala som vstat 😃 posunula som ho o 20 minut...

aj ked od vcera chodim skorej do roboty aby som mohla skorej odist - lebo si chcem leto uzit a nie presediet v robote..

• no ja zato nemozem, do prace chodim na 06,00 😐

• moni a o kolkej chodis spat a potom vstavas?

• vstavame okolo piatej a buvat ideme niekedy aj o polnoci 😴 ..ale niekedy sa mi podari ist aj okolo desiatej 😬

• fuuuuu takze spavas tak 5 - max 7 hodin - to sa handbim 😕 ja by som najradsej ako babo - 8,5 - ked je to menej som nevyspata 😐

• no ja kazde rano vstavam s tym, ze som nevyspata..ale zase sa musim priznat, ze ked je toho uz vela, tak si poobede sem-tam podriemkam nejaku tu hodinku 😉

• ahaa 😃

• ja som tiez niekedy take babatko, co potrebuje aj poobede buvat 😃 😃 😃 😃

• pekny den zelam 🙂
    tak konecne mam chvilku cas v praci snad ma nazahrnu pracou konecne som si bola dnes vybavit doklady, tak uz len teraz pockat tak dva tyzdne pokial ich budem mat hotove 🙂

• baby..tak my sme sa vcera rozhodli pre tie Vyhne..pojdeme asi v auguste. dnes tam skusim napisat a uvidime..

• Ahojte kocky...tak s tym vstavanim...ja chodim spat okolo 22,00 a vstavam okolo 7,00 hod....strasne, ja by som neprezila spat 5-6 hodin...

• no sak mne to tiez robi strasne problemy...najhorsie je to ze mne sa vecer spat ist nechce - ale rano vstat musim a potom som unavena jak hovado..

• Akonahle padne 22,00 hod., mne sa zacne driemat a moze byt cokolvek v telke, ja nevydrzim ani dopozerat. 🙂

• no lubi ja takisto akonahle si lahnem som hned mrtva, a hlavne telka je pre mna hrozny uspavac 😃

inac ja chodim na 7.00 do roboty takze vacsinou tiez vsatava uz 5.30, ale clovek si zvykne, so zaciatku to bolo hrozne ale teraz celkomv pohode.

• ja si na ranne vstavanie asi nikdy nezvyknem 😐 ale nic ine mi neostava 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov