Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky :-) Takze sa hlasim po sobotnej svadbe, bolo super...este stale mam svalovicu a nohy ma boleli viac ako po mojej vlastnej svadbe. Bolo to teraz samozrejme ine...ale svadba bola pekna, aj som si ju inak uzila. Tu uz 2 hodiny leje a aj to vyzera na burku, takze pondelok zacal hrozne... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka pamatam...sme ti aj hovorili, aby si potom dala vediet, ze ako zareagoval.. no co uz..kaslat na neho..hlavne, ze vy dvaja s manzelom ste stastni ;-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, aspon sem nakuknem kým niečo do seba nahádžem, dnes som prvý deň v robote a ide ma vychytiť ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak aspon vieš, na čom si, keby si mu ho neposlala, cítila by si sa blbo a rozmýšľala nad tým, takto si OK a jeho reakcie (alebo nereakcie) sú jeho problém
Odpovedať
Profilova fotka
moni hej - ale ma to sklamalo - lebo sme boli kamarati - a vcelko kedysi dost blizky a je pravda ze ja som to ukoncila - lebo som ho mala uz rada len ako kamarata - ale vazila som si ho ako cloveka a v podstate uz sa tvaril ze je vsetko ok - ze sa ma dobre a ze je rad,ze aspon takto sme v kontakte...a vzdy vedel co sa patri a - popriat na oznamenie sa patri...no hold skoda - trochu ma to mrzi ... ale mas pravdu - hlavne ak my s manzelom sme stastni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati...cisto muzska jesitnost!!!
Odpovedať
Matka,tak dik za referencie.ja som este stale nepohla s tym zmensovanim fotiek....v sobotu som mala tu skusku,vecer oslavu 70-tky + Janov, Petrov....vcera sa zacala stahovacka u svokrovcov, tak sme zalahli len co sme prisli pred desiatou domov....
Odpovedať
Profilova fotka
Jani tak gratulujem k poslednej skúške :-) Predsalen si to stihla za jeden večer ;-) A čo sťahujete u svokrovcov, seba k nim, či niečo iné?
Odpovedať
Tinka, dakujem. no, na 3 sa to dalo stihnut aj za jeden vecer popri panelaku a popri Spider manovi :-N :-N :-N ale uz mam pokoj. vcera sme zacali stahovat nejake veci do novej kuchynskej liky a do novej kuchyne a tiez nabytok z obyvacky do novej izby. proste aby sa do konca mesiaca vypratalo cele jedno poschodie,ktore caka kompletna buracka a rekonstrukcia. ja sa zatial nestahujem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ja tiez gratulujem ku skuske :-) tak uz mas pokoj. a este vlastne byvate u teba v byte? Kati no tak sa na neho vykasli, aspon zo slusnosti mohol zablahozelat...
Odpovedať
dakujem babulky... Matka,este byvame u mna, a ani nam to nevadi :-) Katka: ja mam ten isty pripad, ale aspon viem,ze rozchod s tym clovekom bola ta najspravnejsia vec.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ti verim ze ti to nevadi, ale hadam to niako zvladnete aj u svokrovcov :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babulky x-)
Odpovedať
dobre ranko. Monika!!! az za ma zamrazi,ked pozriem na cas tvojho prispevku.to som este spala =-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem, veru Moni ty si riadny ranostaj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko - fakt moni - 5,55 mi zazvonil prvy krat budik ale nevladala som vstat :-D posunula som ho o 20 minut... aj ked od vcera chodim skorej do roboty aby som mohla skorej odist - lebo si chcem leto uzit a nie presediet v robote..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja zato nemozem, do prace chodim na 06,00 :-|
Odpovedať
Profilova fotka
moni a o kolkej chodis spat a potom vstavas?
Odpovedať
Profilova fotka
vstavame okolo piatej a buvat ideme niekedy aj o polnoci |-| ..ale niekedy sa mi podari ist aj okolo desiatej :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuu takze spavas tak 5 - max 7 hodin - to sa handbim :-. ja by som najradsej ako babo - 8,5 - ked je to menej som nevyspata :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ja kazde rano vstavam s tym, ze som nevyspata..ale zase sa musim priznat, ze ked je toho uz vela, tak si poobede sem-tam podriemkam nejaku tu hodinku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez niekedy take babatko, co potrebuje aj poobede buvat :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekny den zelam :-) tak konecne mam chvilku cas v praci snad ma nazahrnu pracou konecne som si bola dnes vybavit doklady, tak uz len teraz pockat tak dva tyzdne pokial ich budem mat hotove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby..tak my sme sa vcera rozhodli pre tie Vyhne..pojdeme asi v auguste. dnes tam skusim napisat a uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...tak s tym vstavanim...ja chodim spat okolo 22,00 a vstavam okolo 7,00 hod....strasne, ja by som neprezila spat 5-6 hodin...
Odpovedať
Profilova fotka
no sak mne to tiez robi strasne problemy...najhorsie je to ze mne sa vecer spat ist nechce - ale rano vstat musim a potom som unavena jak hovado..
Odpovedať
Profilova fotka
Akonahle padne 22,00 hod., mne sa zacne driemat a moze byt cokolvek v telke, ja nevydrzim ani dopozerat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no lubi ja takisto akonahle si lahnem som hned mrtva, a hlavne telka je pre mna hrozny uspavac :-D inac ja chodim na 7.00 do roboty takze vacsinou tiez vsatava uz 5.30, ale clovek si zvykne, so zaciatku to bolo hrozne ale teraz celkomv pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
ja si na ranne vstavanie asi nikdy nezvyknem :-| ale nic ine mi neostava :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?