Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
To znie fakt super, my chceme tiež niečo také, nejaký penziónik, určite nie hotel. Takže hovoríš že aj bocian už poletuje navôkol? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dobry tip bezte tam poletuju bociany x-) to nebol ani penzionik, skor privat ale tak ze ten dom co prenajimaju bol mimo, takz eperfektne prostredie tak mimo od cesty krasny vyhlad na tatry a blizko vsade sme mali.
Odpovedať
Ahoj kocky :-) Lubko, ten popis zni krasne x-) Hned bych taky jela :-) I kdyz vlastne my jedeme uz za necele 3 tydny, juchuuuuuuuuuuuuu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ziraf a kam sa vy chystate?
Odpovedať
Profilova fotka
no aj my by sme isli - len najako sa neviem rozkyvat a pre nieco sa rozhodnut...tak na par dni - ze by som si vzala len 1 - 2 dni dovolenku a vikend..len oddychnut poprechadzat a tak... juuuuuj to by bolo :) slovensko je krasne :)
Odpovedať
Lubko - jedem do lazni do Jachymova :-)
Odpovedať
Lupienka: ja som chcela poslat rodicov do Turčianskych Teplic,ale nevyslo mi to...takze neviem ake su referencie. vyhne poznam len z cesty, ale pre nas by to nebolo ono,kedze to mame asi tak 30 km a neviem,ci sa tam da okrem vyletu do B.Stiavnice nieco podniknut. jaj,este Stiavnicke jazera....tie su fajn
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ja vyskusam a dam refernecie... Lubi droby a boli ste spokojni aj so sluzbami? My sme boli v oktobri v Demanovskej doline (tam sa udiali zasnuby :-) ) a ja som bola trochu sklamana z jaskyne, bolo tam strasne drahe parkovne, vela ludi na prehliadku, bolo nas tam skoro 200, kym spravila sprievodkyna vyklad, posledny este len prichadzali...Slovensko je nadherne a aj nas pobyt bol uzasny, az na tie ceny za tie sluzby...
Odpovedať
Profilova fotka
ziraf jouj to sa buete mat krasne si to pekne uzite :-) my mame pri zarnovici chatu tak do vyhni chceme len na jendodnovy vylet, asi o dva tyzdne ideme
Odpovedať
my sme do Demanovskej ladovej chceli ist z toho Lipt.Jana,ale vtedy bola este zavreta. Lubka-lupienka: sa tesim na referencie,my tiez chceme vypadnut aspon na par dni ked uz nie vonku tak aspon na Sk
Odpovedať
Tinka: ja chcem vidiet viac fotiek zo svadobky :-) aspon myslou zabludim na dovolenku,ked tu tak mrznem a trcim v robote a cele leto aj budem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak tu demanovsku ladovu ani neodporucam :-| nestalo to za to. videla som krajsie jaskyne a 150sk za parkovanie 200vstup na osobu a dokopu dva kvaple to nist moc. skor dobsinkska ladova je pekna alebo driny inak so vsetkym sme boli spokojny, mi o tejto jaskyne drahe a za nic a este sa mi nepacilo na besenovej, vsetko ok ale ani sa tam poriadne endalo najes a za vela penazi nic do ust :-| takze jedine ist pekne nabaleny, co sme enchceli ze ked uz ideme nech nic netahame ze si kupime a ani len zmrzlina sa nedala, na vyber tri druhy algidy za 14sk pomali polkopceka. a ja tu algidovu fakt nemusim. ale bazeny sme si uzili a boli sme zrovna ekd otvarali novu cast tak sme vyskusali vsetko a pojdeme aj nabuduce urcite.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som tiez bola v Dobsinskej ladovej a ta sa mi pacila... Besenova...tam sme mali negativny zazitok, boli sme koncom maja a bolo tam plno starsich poliakov a videli sme dvoch, co mali nejake kozne problemy ako vchadzaju do vody, tak uz ma tam nikto nevidel... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
poslal som vam meilom, co som robila ako fotky namiesto kolaze aj na rozoslanie meilom aj znamim na pamiatku x-) ozaj matka dovolenkuje?
Odpovedať
Profilova fotka
lubik...kraaaaaaasne si to spravila ;-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Drobík aj ja si prosím mailík :-) Máš aďres?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani veď ak sa budúci týždeň stretneme, tak možno donesiem foto zo svadobky (ak stihnem dať nejaké urobiť)
Odpovedať
Profilova fotka
Matka ma myslim vela prace, tak kukne sem len sem tam...
Odpovedať
Profilova fotka
droby perfektne to je ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemam meilik kika na teba posli pls ani na lubku lupienku
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka kocky, no spolu tu uz njaky ten rocik pracujeme tak som neodolala x-) ked uz sme neboli v spravach tak aspon takto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lubik uz mas IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano uz som aj poslala lubi :-) este mi na matku chyba. aspon mam pokope vase meily a ate moj novy stary uz neplati, dopisali by ste sa mojej mamine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Drobík to je supeeeeeeeer :-) Ste hviezdy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi uzasne...
Odpovedať
Profilova fotka
lubi uz som poslala:) veru mam vela robotky tak moc nestiham, ale aspon sem tam sa snazim kuknut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som poslala tak uz vas ma vsetky. matka joj takto ve lete ti nedaju pokoj? tak pekne makan a nech ti to rychlo ubehne
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej lubi je to super :) a mohli vas veru aj do sprav dat :-D
Odpovedať
Tinka,ak sa budes mat cas na navstevu ZV,tak ja som za :-) pripadne dones USB,alebo CD,doniesla by som notebook
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?