Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky ale aj tak vam potom zavidim, ked ja trcim v praci do 18,00 a vy uz ste aj zabudli, ze ste niekde boli :-)
Odpovedať
Bambulka - a kam konkretne do Vyhni? Na konci augusta taka vikendovka by bola super, daj nam tip...
Odpovedať
Profilova fotka
a co je vo vyhniach - kde su presne? my tiez premyslame nad takym predlzenym vikendom niekde tu na slovensku - ale aby tam bolo pekne - nie velmi zima a bola moznost ist do lesa - alebo na procedury..
Odpovedať
Katka ja som bola pred svadbou s manzelom v Skalici, hotel sv. Michal, super cena na pobyt dve noci a tri dni v svadobnom apartmane 3000,- Sk a to bolo s poukazmi na jedlo, to znamena ranajky v cene a vecera podla vlastneho vyberu. V cene bol aj vstup do welnesu, no proste bol to bozsky vikend. My sme tam boli este ked bolo zima, ale daju sa robit vyletiky na rotundu, do hodonina do zoo, boli sme v Brne a tak. Ale neviem ci je to pre Teba zaujimave, ked si z Blavy, lebo to mas len na skok od Vas. Alebo potom k nam do Piestan. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
..prave nam zomrel skrecok.. ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko prajem... jaj moni tomije luto :-(
Odpovedať
Profilova fotka
matka dakujem no skreckovia sa dozivaju tak 2-3 rokov..nas mal nieco cez 2 roky, takze dalo by sa povedat, ze zomrel na starobu.. drahy to trosku zle znasal :-| ..bolo to jeho prve zvieratko ale uz pohoda..dnes by mu moja sestra mala doniest noveho..v nedelu mal meniny, tak pridu gratulovat
Odpovedať
Profilova fotka
jaj moni :-( :-( :-( to ma mrzi.... ale je fajn - ze budete mat noveho..ja taketo veci velmi zle znasam.... hmhmhm - skalica je dobry napad - len neviem ci tam je toho dost na pozeranie... piestany su super :) tie mam rada :) my sme vcera triedili fotky do "skupiniek" ktore dame ktorej rodine vytlacit - t.j. do 15tich skupiniek - trvalo nam to cez 4 hodiny :-| hroooooooozne - a to este dufam, ze to pri tlaceni nepopletu a nepomiesaju do jedneho balika - lebo ma treskne ak to budem musiet triedit.. :-| :-| :-| :-| :-|
Odpovedať
dobre ranko.vcera som sem uz nestihla ani nazriet :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ja taketo veci tiez moc nemusim..bolo nam vcera smutno..bol to sice "len" skrecok, ale za ten cas sme si ho oblubili.. katka..my pojdeme sem do Vyhni..je to kusok za Ziarom nad Hronom, takze to mame len kusok je tam kraaaaaaasna priroda, takze sa bude dat ist aj na prechadzky http://www.termalvyhne.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
babule - mam otazocku - chceme rodine rozposlat par nasich fotiek s podakovanim - ze boli na nasej svadbe - neviete na to nejaky versik alebo take nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
katka to neviem, ale aj mne by sa taky versik zisiel..tiez chceme posielat fotky s podakovanim..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobre ranko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej ahoj droby..tak co - versik nisti? moni idem si precitat o tych vyhniach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka..dobra ponuka je to last minute leto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vo vyhniach som bola este ked neboli prerobene, mame kusom odtial chatu tak sa tam aj teraz chystame. ale teraz som pekne oddychnuta z najlepsej svadobnej cesty aka moze byt x-) ja versik neviem, ani nevuiem ci to idem robit nakoniec, ale pisala som len dakujem co som jednej kocke robila. podla mna staci. ja som robila ine karticky co pridam k fotkam a dam par ludom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...tak ja som dala urobit kazdemu fotky, co sme sa spolu fotili a plus este jednu, kde sme my dvaja, ale bez versika. Len aby mali pamiatku. A my pojdeme teraz (nie na svadobku, to uz sme boli :-) ) na taky predlzeny vikend k Turcianskym Tepliciam. Bol niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute mladé panie :-) Moni s tým škrečkom je to aj mne ľúto, ono sa to nedá povedať, že to bol "len" škrečok, človek si také zvieratko obľúbi aj za pár dní, nie to za dva roky... Drobík veď hovor niečo viac o svadobke, ako bolo? Ja som dala do albumu pár fotočiek zo svadobky, len tak na ilustráciu. A veršík tiež neviem, my sme si na takú fotku z viacerých fotiek dali napísať Ďakujeme Tinka a Tomáš a to pošleme. Ak sa mi podarí, aj to hodím do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Tinus :) kukla som fotos zo svadobnej - pridaaaaj :-) tak my asi iba na taku "kolaz 6tich fotiek" kde su nase mena a datum svadby ( to mame od fotografky) - z druhej strany napiseme iba podakovnie ze ludia prisli na nasu svadbu... to asi bude stacit...
Odpovedať
Profilova fotka
Kika fakt super foto...muselo vam byt vyborne... Kati vy uz mate kupenu dofcu?
Odpovedať
Profilova fotka
kika no to vizera super muselo byt uzasne.
Odpovedať
Profilova fotka
Drobík a ty čo teda? Veď rozprávaj a preháňaj o najlepšej svadobnej ceste :-) Ja som takááááá zvedavá ako vám bolo...
Odpovedať
No, versik neviem, ale my sme davali: "24. maj bol pre nas vyznamny den. Tesi nas, ze ste boli v tejto chvíli s nami. Dakujeme Vam za krasne kvety a s laskou vybrane svadbone dary. Petra a Juraj"
Odpovedať
Profilova fotka
Peti v našom prípade by sme k tomu museli dopísať že "s láskou z bankomatu vybrané svadobné dary" :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli pri LM v demanovej na private, nic lepsie si bani neviem predstavit uzasne nam bolo to slovnesko nase je krasne tie uzke cesticky op kopcoch no parada, nam sa to proste paci viac jak exotika, a vieme ze na to miesto sa urcite vratime mozno aj kazdy rok, krasne prostredie a stale je co pozerat 4 dni boli malo, ale ten oddych to sa v ba neda. a anjvaic sa vytesovala Micka, ta si behala po vonku jak diva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj a super bolo jak nam pekne rano tesne popred okno preletel bocian :-) xixi tak sa smejeme ze nam zvestoval anjku cesrtvu spravicku asi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lupi ano - uz sme zaplatili zalohu - ideme do Aghia Marina :) do Santa Marina Beach :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Drobík tak supeeeer :-) Viem si predstaviť vašu cicu, ako sa zmenila na tigra :-D A kde presne ste boli? Koľko vás vyšlo ubytko? My chceme určite ísť na pár dní do niektorého kúta Slovenska, zatiaľ sme rozmýšľali o Tatroch, ale možno by sme skúsili aj niečo iné.
Odpovedať
Profilova fotka
no veru tiger a ani za svet sme ju nenahnali donutra :-D presne demanova dolina-bodice, kusok od liptovskeho mikulasa. boli sme v tatralandii, dem jaskyni a po okoli. krasne tam bolo uplne ubytko nas vyslo na 900sk izbu na noc, mozem potom poslat foto ako to tam vizeralo. izbicka postele, gauc, stolik stolicky, skrinky tv, kuchynka a pekna kupelka s wc. vizeralo to novo urobene, sedenie vonku, tam sme mali rano vecer kavicky, prijemna restika kusok odtial, kde sme aj s mickou chodili. my sme boli velmi spokojny, asi radsej taketo ubytko ako hotelik, sukromie, uplne sami sme boli v celom dome, kde su asi 3 byty
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaj lubik, tak ste sa super mali..taka horska romantika :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?