Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
az ma zamrazilo ked som vstupila do temy prvy rozvod. sakra,ako je mozno,ze sa po roku manzelstva rozvadzaju.dufam,ze nas nevyplasim,ale brali sa v maji :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ja to ten budúci týždeň rozhodne plánujem, keď bude chlap celý týždeň preč ;-) To je dobrý nápad s tým notebookom :-)
Odpovedať
uz sa tesssiiiim. ja mozem tak od tej 16-tej,ak ti to vyhovuje :-) Takze si naplanuj kavicky na kazdy den,aby ti rychlo ubehol ten cas. ja som tiez obcas 2,5 dna bez manzela a da sa to zvladnut. co uz...niekto musi makat v praci, iny na byvani
Odpovedať
Profilova fotka
Baby o rozvode radsej nechcem nic citat...do tych tem nechodim...ja som si slubila, ze sa vydam len raz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby podarilo sa mi prihodiť tú našu ďakovnú fotku :-) Jani no v pondelok slúžim, takže asi utorok alebo stredu, ak by ti to vyhovovalo. Mne skôr tú stredu, lebo v utorok po službe budem unavená a protivná :-D :-D A keďže sa nebudem môcť odventilovať na manželovi, tak by si bola v ohrození :-D Vo štvrtok sa už drahý vráti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lupi..to je pekny slub..podla neho sa budem riadit aj ja ;-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani no to sa bohuzial deje... ale kaslat na to - kazdy sme si sami strojcami vsetkeho..a nezalezi to na maji..v inych temach si vsimni ze rozvadzaju sa septembrove manzelstva..to mas fuk..proste sa ich rozvadza hlavne velmi vela a to je problem..
Odpovedať
Profilova fotka
tinka supeeer to sa mi paci, podla man entreba ziadnu basnicku takto je to idealne. :-) ziadne rozvody kocky, tam ani nekuknem, aj ked by som si to velmi rada zopakovala uz bez tych nepodarenych veci, ale stacilo aj tak :-) manzelika nevymenim, lepsieho by som aj tak nenasla
Odpovedať
Profilova fotka
Lupík no podľa toho, čo tam píše tá kočka, tak ty si môžeš sľúbiť, čo chceš, ak tvojmu mužovi hrabne ]-( Ale dúfajme, že aj tí naši chlapi to mysleli vážne a úprimne, tak ako my :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hura uz am naplanovane dalsie volno od 16teho x-) dnes sa mi vobec nechce robuit ked este vcera o takomto case som si uzivala hor. ale apson sa mam na co tesit zas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to je pravda, ze chlapom vie hrabnut...aj takym, na ktorych by som to v zivote nepovedala...tak snad mas Kika pravdu a fakt sa tu budeme stretavat takto aj o 5 rokov a spominat, ako dobre sme spravili, ked sme sa vydali. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz dost s takymi recami, pekne sa o nich postarame aby im nehrablo x-) m sa teda po svadbe mame este lepsie ako predtym x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kocky...koncime na tuto smutnu temu :-p :-p ja verim, ze budeme stastne vydate este aspon takych 80 rokov :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj nedali by sme posvadobne stretko? budem niekde v okoi ziaru nad hronom, blizsie k vam tak by sme to mohli vyuzit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moni 80 ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
80 :-o :-D no to sa ani nechcem dozit este tolko rokov
Odpovedať
STRETKO v okoli Ziaru by mi vyhovovalo :-D Tusim aj Monika sa chysta do Vyhni,nie???
Odpovedať
Tinka,ok,stredu si istim pre Teba :-) ale som tu kedykolvek ak si to rozmyslis
Odpovedať
Profilova fotka
no monika sa chysta tusim v auguste, to sa mne nepodari ale mzome ist vsetky na jeden den do vyhni a stretnut sa tam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano kocky, my ideme asi az ten posledny augustovy tyzden do Vyhni.. ale na stretko pridem kedykolvek ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre..s tou 80 som to trosku prehnala..to by sme mali vsetky uz asi aj cez 100 rokov :-N :-N :-N tak do smrti nech sme stastne vydate ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
posledny augustovy som v chorvatsku x-) ked sa njak pospajame tak sa hadam niekde stretneme aby to vsetkym vyhovovalo. navrhujem sobotu 19teho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sobota 19. vyhovuje (zatiaľ) :-) To by bolo supeeeer
Odpovedať
Profilova fotka
sobota 19teho v auguste? a kde?
Odpovedať
Profilova fotka
19. je v sobotu v juli a to ja nemozem...to mam Pohodu...ale ja uz chcem prist na nejake stretko!!!
Odpovedať
ja tiez nemozem 19.7. vtedy som v Cechach :-|
Odpovedať
Profilova fotka
19. jula nemozem ani ja..moja sestra ma 20.7. narodeniny a to bude urcite oslava
Odpovedať
Profilova fotka
no skoda, tak som vybrala zly vikend :-( ani piatok 18teho?
Odpovedať
Profilova fotka
ja piatok uuurcite ja nie -leda ze by to stretko bolo po polpiatej tu v BA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky to leto je take rozlietane, nenechame si to na jesen? Alebo na zaciatok septembra???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?