Svadba v máji 2008

14. okt 200826820
  • az ma zamrazilo ked som vstupila do temy prvy rozvod. sakra,ako je mozno,ze sa po roku manzelstva rozvadzaju.dufam,ze nas nevyplasim,ale brali sa v maji 😞

• Jani ja to ten budúci týždeň rozhodne plánujem, keď bude chlap celý týždeň preč 😉 To je dobrý nápad s tým notebookom 🙂

• uz sa tesssiiiim. ja mozem tak od tej 16-tej,ak ti to vyhovuje 🙂 Takze si naplanuj kavicky na kazdy den,aby ti rychlo ubehol ten cas. ja som tiez obcas 2,5 dna bez manzela a da sa to zvladnut. co uz...niekto musi makat v praci, iny na byvani

• Sponzor fóra
  • Baby o rozvode radsej nechcem nic citat...do tych tem nechodim...ja som si slubila, ze sa vydam len raz 🙂

• Baby podarilo sa mi prihodiť tú našu ďakovnú fotku 🙂

Jani no v pondelok slúžim, takže asi utorok alebo stredu, ak by ti to vyhovovalo. Mne skôr tú stredu, lebo v utorok po službe budem unavená a protivná 😃 😃 A keďže sa nebudem môcť odventilovať na manželovi, tak by si bola v ohrození 😃 Vo štvrtok sa už drahý vráti 🙂

• lupi..to je pekny slub..podla neho sa budem riadit aj ja 😉 😵 😵

• jani no to sa bohuzial deje... ale kaslat na to - kazdy sme si sami strojcami vsetkeho..a nezalezi to na maji..v inych temach si vsimni ze rozvadzaju sa septembrove manzelstva..to mas fuk..proste sa ich rozvadza hlavne velmi vela a to je problem..

• tinka supeeer to sa mi paci, podla man entreba ziadnu basnicku takto je to idealne. 🙂
    ziadne rozvody kocky, tam ani nekuknem, aj ked by som si to velmi rada zopakovala uz bez tych nepodarenych veci, ale stacilo aj tak 🙂 manzelika nevymenim, lepsieho by som aj tak nenasla

• Lupík no podľa toho, čo tam píše tá kočka, tak ty si môžeš sľúbiť, čo chceš, ak tvojmu mužovi hrabne 😠 Ale dúfajme, že aj tí naši chlapi to mysleli vážne a úprimne, tak ako my 🙂

• hura uz am naplanovane dalsie volno od 16teho 😵 dnes sa mi vobec nechce robuit ked este vcera o takomto case som si uzivala hor. ale apson sa mam na co tesit zas 🙂

• No to je pravda, ze chlapom vie hrabnut...aj takym, na ktorych by som to v zivote nepovedala...tak snad mas Kika pravdu a fakt sa tu budeme stretavat takto aj o 5 rokov a spominat, ako dobre sme spravili, ked sme sa vydali. 🙂

• uz dost s takymi recami, pekne sa o nich postarame aby im nehrablo 😵 m sa teda po svadbe mame este lepsie ako predtym 😵

• kocky...koncime na tuto smutnu temu 😛 😛 ja verim, ze budeme stastne vydate este aspon
    takych 80 rokov 😃 😃 😃 😃 😃

• ozaj nedali by sme posvadobne stretko?
    budem niekde v okoi ziaru nad hronom, blizsie k vam tak by sme to mohli vyuzit 😉

• moni 80 ? 🙂

• Sponzor fóra
  • 80 😮 😃 no to sa ani nechcem dozit este tolko rokov

• STRETKO v okoli Ziaru by mi vyhovovalo 😃 Tusim aj Monika sa chysta do Vyhni,nie???

• Tinka,ok,stredu si istim pre Teba 🙂 ale som tu kedykolvek ak si to rozmyslis

• no monika sa chysta tusim v auguste, to sa mne nepodari
    ale mzome ist vsetky na jeden den do vyhni a stretnut sa tam 😃

• ano kocky, my ideme asi az ten posledny augustovy tyzden do Vyhni..
    ale na stretko pridem kedykolvek 😉 😉

• no dobre..s tou 80 som to trosku prehnala..to by sme mali vsetky uz asi aj cez 100 rokov 😬 😬 😬
    tak do smrti nech sme stastne vydate 😉

• posledny augustovy som v chorvatsku 😵
    ked sa njak pospajame tak sa hadam niekde stretneme aby to vsetkym vyhovovalo.
    navrhujem sobotu 19teho 😉

• Mne sobota 19. vyhovuje (zatiaľ) 🙂 To by bolo supeeeer

• sobota 19teho v auguste?
    a kde?

• 19. je v sobotu v juli a to ja nemozem...to mam Pohodu...ale ja uz chcem prist na nejake stretko!!!

• ja tiez nemozem 19.7. vtedy som v Cechach 😐

• 19. jula nemozem ani ja..moja sestra ma 20.7. narodeniny a to bude urcite oslava

• no skoda, tak som vybrala zly vikend 😞
    ani piatok 18teho?

• ja piatok uuurcite ja nie -leda ze by to stretko bolo po polpiatej tu v BA 😃

• Kocky to leto je take rozlietane, nenechame si to na jesen? Alebo na zaciatok septembra???

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov