Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som prve dva septembrove tyzdna na svadobnej ceste ,......
Odpovedať
Profilova fotka
Tak potom treti septembrovy tyzden, suhlas???
Odpovedať
Profilova fotka
ok tak niekedy v septembri to pojde, my zas vybehneme do tych koncin a mozme sa vidiet x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja naplanujem nejaku navstevu svokrovcov a dondem :-) Babenky odchadzam na predlzeny vikend, ozvem sa v pondelok...papa
Odpovedať
Profilova fotka
lupi tak si to uzi ,paaa spravila som nas slavnymi kuk album x-)
Odpovedať
Profilova fotka
droby tie fotky su uplne perfektne!!! perfektne a este raz perfektne :-) :-) :-) hlasim ze som bola u kadernicky - mam presvetlene vlasky melirom - ale takym jemnuckym - ako slnkom vytahane a je tu uplne perfektne - no a aj som podstrihnuta o dobrych 10 cm ...letny zostrih - no co no :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka katka som sa troska pohrala. ozaj ty si zhanala ten mattitude? aj si ho zohnala a aky je? pekne na leto akurat skratit a zosvetlit, vidis dobry napad, ja som nechavala vlasy dorast na svadbu, ucel splnili a teraz mi je snimi akurat teplo mali by ist dole.
Odpovedať
Profilova fotka
lubka..tie fotocky su kraaaaaaaasne, aj ja nieco take skusim, snad buduci tyzden, to budem mat trosku casu, lebo drahy mi ide zase na sluzobku do Nemecka :-| inac dobre ranko prajem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kraaaaasne ranko prajme.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko prajem
Odpovedať
dobre ranko.co mame dnes noveho?
Odpovedať
Lubka-droby: jeeeej, tie fotomontaze su super..... aj ja chcem byt taka sikovna :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
veru lubi tie fotky su perfektne :-) Jani ja nic nove...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vcera robila ceresnovy lekvar..prvy a posledny krat :-N :-N lebo odkostkovat 5kg ceresni da aj zabrat ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
monii - teeeda - na toto by ma nikto nenahovoril - na to som moc leniva :-D ale sikula si ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati ved ani mna uz :-N :-N teda urcite nie z ceresni..ale chuti velmi dobre..aspon ze sa podaril :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tu je dnes nejako mrtvo =-) ja idem za chvilu na obedik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mrtvo je tu uz par dni - leto... seci sa poflakuju kade tade -ja by som tiez najradsej na vylet isla..alebo apson k vode... nebavi ma to tu sediet - straasne scem prazdniny :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
joj Kati veru prazdniny by som aj ja brala... musime robit ucitelky :-D boze Jani, Leni dnes sme uz dva mesiace vydate... stasne to leti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si prosim prazdniny :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky tak vsetko naj k vyrociu ;-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Moni :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je iba vymesacie :-D :-D ano - uz som premyslala nad karierou ucky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vymesacie... :-D :-D :-D to je super Kati... veru ucitelky samaju raz dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
ja im zavidim len tie 2 mesiace volna..inak nic ine :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ano v podstate..sak ale ja by som bola na nich prisna :-D :-D 8-) nemohli by robit bordel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som bola velmi zla ucitelka..tiez by som bola moooooooooc prisna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som veru tiez ucitelka nemohla byt. ja som nervak, ja by som ich asi aj bila :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja by som ich bila a potom by sa furt omne pisalo v novom case :-D ja neuznavam ani tu "americku vychovu" ze decku ani po zadku nemozes dat...nehovorim ze otlkat alebo fackat - to nie - ale na zadok ked neposlucha by som nalozila..potom z deciek rastu nespratnici co nevedia kde su hranicu v amerike a strielaju sa tam v skolach...obchodnych domoch..lebo nepoznaju kde su hranice... drzaci krpati :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katka..ja som toto zazivala, ked som sa v Nemecku starala o 2 chlapcov..ten mensi mal 3 roky a bol hrozne zly a drzy..raz mi z nicoho nic svihol cez papulu, tak som mu to vratila..reku moj mily, ty ma bit nebudes.. ani si neviete predstavit, aku hubovu polievku som vtedy dostala od jeho matky..ale aj tej som povedala..ze mna jej deti teda bit nebudu, ked to jej nevadi, ze ju otlkaju a ona sa len usmieva a s kludom im povie, aby prestali...no tak toto nie.. tiez nie som zato, ze sa maju deti byt, ale ked uz fakt neposluchaju, tak aspon po tom zadku by som im dala..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?