Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko prajem nemate niekto dobry tip na jednoduchu upravu kuracieho maska - dochadzaju mi napady... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katka..ja velmi lubim kuracie masko s kari smotanou a porom ;-) alebo super su aj tie polovyrobky..myslim, ze je to maggi..tie rozne omacky co zmiesas so smotoanou, zalejes tym masko a hotovo.. alebo kuracie rezne opecies na prirodno, potom ich das na plech, na to broskynu a platok syru a das na chvilu zapiect ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo nemam doma smotanu :-D akurat biely jogurt :-D a kuriatko s broskynou a syrom robime uz so zeleznou pravidelnostou - lebo manzelik sa toho nevie dojest...som preto rozmyslala ze urobim ine..
Odpovedať
Profilova fotka
tak ma napadlo keby som kura klasicky naklepala okorenila osolila a ovegetila - a urobila kapsy naplnene cherry paradajkou syrom a olivou a opiekla na oleji - to by nemuselo byt zle....
Odpovedať
Profilova fotka
katka..to je dobry napad..pridem na obed :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok dojdi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
do BA tak zo 2 hodinky..to aby som sa zacala obliekat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veru :) alebo este nad tymto premyslam...to je rychlejsie hotove :-D http://www.receptar.sk/index.php?ID=5...
Odpovedať
Profilova fotka
no takze idem robit tie kapsy,vzhladom na to - ze nemame doma vajicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ta tvoja varianta s cherry paradajkami sa mi viacej pozdava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme si mali ist dnes po svadobne dvd..po 6 tyzdnoch od svadby sa nam vcera ozval kameraman.. no som zvedava, ci ich dnes fakt budeme mat.. idem si pustit asi nejaky film, drahy mi tu driemka na gauci..mal ist do prace, ale vcera vecer mal teplotu 38, tak ostal doma..dnes uz pohoda, ale je taky slaby..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenyyy, hlasim stastlivy prichod z dovci! Bolo kraasne a tak okolo 30st, prijemne. Ale co je novinka, konecne komplet svadobne fotkyyyy! Aj DVD uz mame, je to perfekt zostrihane, tych 80 minut bohato staci, mame aj surove video, takze pohodicka. Paradne tam je, ze si kameraman postupne pocas svadby volal kazdeho hosta (o com sme my nevedeli) a kazdy nam mal nieco do zivota popriat a z toho su spravene take prestrihy, je to fakt dobre, klobuk dolu! A 1600 fotiek na DVD, uf! Cele poobedie sme to vcera kukali.. Vecer teda konecne pridam komplet 50 fotiek konecne.. Inak, ked sa uz bavite o masku, ja vysmazam klasicke rezne, tak mi cele 2 tyzdne chybali..:-P:-P
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kocky. ja som prave tiez zjedla vyprazany kuraci reznik.ale robila ich moja mamina.nanominovala som sa k nej na obed :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko manzelky :-D aj u vas bola v noci taka burka? =-) :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko Moni, no ja som spala, tak neviem :-D :-D ale asi nebola lebo to by som sa isto zobudila, ale prsalo aj stale prsi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko - u nas bola burka - dost prsalo ...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, aj u nas bola burka ale taka pohodova len dve hodiny sa bliskalo az potom zacalo aj prsat. ale vtedy sa zas najlepsie spi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak teraz neviem ci som fakt tak tvrdo spala, alebo u nas nic nebolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
matka to mas veru dobry spanok asi :-D dneska sa mi po vikende vobec nechce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ved praveze ja nemam moc dobry spanok, ale sem tam sa mi stane ze tvrdo spim, tak to bolo asi vcera :-D :-D :-D mne sa tiez hrozne nechce, ale tak co uz, musim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no pri burke sa najlepsie spi, pokial zas neni taka sialena ze sa skor bojim :-N uz ma konecne fotoalbum svadobny x-) ale fotky nie ]-( dala som ich robit a ko0mpet vsetky mi zle vytlacili, dost velky kus orezali a z dalsej strabny zas prekryli fotky bielym pasikom ]-( ako nastvali ma riadne lebo som sa snimi puiplala cely den, pekne som zoradila viac foto na jednu stranu vsetko v ramiku aby mi neurezali fotky a este im hovorim ze nech ani kusom neurezu nech tradsej pridaju okraje aby to sedelo, nic nebol problem kym siom si ich nebola vyzdvihnut a 50 fotiek na nic ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ahojte kocky. lubik,ked citam o tych fotkach.... jaj,mrzi ma to. ja dnes poslem tie fotky od fotografky do happy fota a dam urobit aj dve-tri tie velike. Lubka-droby: ty si taka sikulka do tychto veci. da sa nejak do fotky od fotografky vpisat text: chcela by som urobit taku fotku ktoru dam kazdemu zucastnenemu, ze dakujeme, nase mena a datum. je na to nejaky speci program,alebo sa to daj jednoduchsie s amaterskymi znalostami a programovym vybavenim?
Odpovedať
Matka: ta velka fotka z digi ti prisla v pohode? nebola pokracena? neviem si predstavit,ako mi tie velke poslu.
Odpovedať
Profilova fotka
jani da sa to lahko, myslim ze aj v jenoduchsom programe sa to da, poskaj hned ti ukazem som to tak tiez robila a chcela pridat do albumu. ja ale robim len vo fotosope tak moc neviem kde by sa to dalo spravit a ci na to mas njaky profram. cisto teoreticky aj v painte sa to da, ale mozem ti to spravit a preposlat kludne, nech nemusis hladat a stahovat rpogram. alebo si stiahni demoverziu fotoshopu a tam to spravis najlespie ;-) no ja si pockam ako prejde reklamacka s tymi dfotkamia ptootm uvidim ale tam si uz v zivote nedam robit fotky. zial v praci nemozem poslat dop happy foto a svoj notbuk nemam pripojeny na internet, tak zas musim len niekam s nimi ist.
Odpovedať
Profilova fotka
takto ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
a ake velke ste davali robit?
Odpovedať
lubka,presne take nieco som myslela. ja tu v praci nic nemam, doma tusim mam nejaky program,co bol k digi fotaku stiahnuty. takze musim pozriet doma. a skusim.ak mi to nepojde,tak ta budem otravovat :-D ale to chcem len jednu fotku. no uvidim,ci to zvladnem inak tie velke fotky su cca 20x30 Lubik a kde si to davala robit tie fotky?? do fotolabu?
Odpovedať
Profilova fotka
cawte - my sme to vyriesili tak - ze sme napisali na taku kolaz 6tich fotiek od fotografky podakovanie kazdemu a rozposlali sme to aj s par naj-fotkami kazdej rodine - a uz hlasim - ze mame vytlacenych 260 fotiek v dvoch albumoch a dalsie dva sme dali rodicom a kooonecne to mame z krku - bola to riadna makacka... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani v tom by ti to malo ist ;en ti neporadim ako, ja som v zivote neotovrila program co mam k fotaku :-N ale poskusaj ja som tu teraz cele dva dni tak kludne pomozem ako budem vediet. ja som vacsinu davala robit 13x18 a take nam aj fotograf poslal postou ale aj s dvdeckom tak to bolo v takej pevnej obalke, to podla mna pride v pohode neboj. a davala som ich robit v kodaku - chodim do fuji foto, ale v sobotu proste v tom obchodaku bol len tento jeden tak som skocila tak inak do kodaku nechodievam. a ani uz nepojdem ]-( katka to mas super ze to uz mas, ja som akurat tak svokre stihla dat album, moja maminka este nema, teda mam len album kupeny ale fotky v reklamacii ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ono to prislo v takej pevnej obalke a ostatne boli len v tych klasickych obalkach ako davaju aj vo fote, prisli uplne dobre, vobec sa nepokrcili. no my mame foto od fotografa kde sme len my dvaja format 9*13, zopar 10*15 a dve mam tie velke portretove, zatial len na skusku, mozno dam este dorobit. a to co fotil brat z kostola a zo saly tak tie som davala robit klasicke male 9*13, tiez to mam v dvoch albumoch.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?