Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
:-) :-) :-) vsimla som si tu krasnu princeznicku. lubka,reakciu mas na predoslej strane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej dobre to mas :) ja mam tiez takuto dlzku vlasov... ja si ich fukam a potom tak zo spodu nahor pomackam a zafixujem lakom na vlasy - potom to vyzera kuceravejsie a ziadnu trvalu - nenene neterka je svetova -take krasne babatenko x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj som to pisala skor jak bola tvoja odpoved :-N vdaka tie vlnky to je presne to co chcem keby som to tak mala stale ale to mam len druhy den po umyti ked si ich zapletiem, asi si ich budem stale zapletat. a natacky njake penove mam ale v zivote som ich nepouzila, tazke najvyssi cas pouzivat, lebo s rovnymi vlasmi sa mi to uz tak nepaci a mozno bysom to dala este skratiti kulincek nech to pekne kadernicka spravi tak aby to pekne vzieralo aj nenatocene.
Odpovedať
Profilova fotka
kati tak este raz a ako pre debila co mam urobit aby lepsie drzali kucerave? ja si s nimi absolutne nic nerobim a namiesto kefy som ich cesala sirokym hrebenom aby som to nepokazila, tuzidlo, fixovanie to je mne pna spanielska dedina :-N asi aj preto ze som rada ze rano vstanem a eskam len 15 min anie sa este s niecim navyse babrat :-N :-D :-N uplne by som ju spapala jak namne zaspinkala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi mas to podla mna dobre, pekne...no to zvlnenie...to ti ja neporadim, mne sa vlnia takto prirodzene :-) A to babo ti sekne!!!
Odpovedať
Profilova fotka
nooo - mne tie vlasky rano netrvaju dlho - ale to je uz prax... a koli ofine by som musela tak ci tak - a bez ofiny som u neni asi 18 rokov :-D nooo - takze mne to dobre drzi - ked si rozdesom vrchne vlasky dajme tomu na tri pramene od predu do zadu za sebou - teda hned nad celom - v strede a vzadu - prvy pramen - nababrem na to poriadne maximalne tuziace tusidlo - precesem a gulatou kefou /takou co maju aj v kadernictvach - co ma stetinky z kovoveho stredu - maju v kazdem DM-ke) no a na tu kefu to natocim jak na natacku a pustim horuci vzduch asi na minutku - potom kefu odtocim a dam to chytro na tu veliku samodrziacu natacku - urobim tak druhy aj treti prajem - potom umyjem zuby a tvar - nahodim trochen makeupu - obleciem - medzi casom tie pramene od horuceho vzduchu vychladnu - a kedze vychladnu stocene na natacke - tak to potom drzi - dam dole natacky - prehrabnem to prstami - moc to nerozcesavam - nech to zostane tak prirodzene zvlnene a nadychane - a zoberiem wellalfex tak na vlasy - extra silne tuziaci - (tam na tychto lakoch mas ciselka sily fixacie - tak ja pouzivam ten jansilnejsi - teda tusim 4) a to prelakujeeeeeeeeeeem a idem ... a drzi :) chce to trochu trening - ale v konecnom dosledku to - aky to ma efekt za tych par minut denne stoji :)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka kati za uzasny postup, ta kefa to je vlastne taka kulmova? rozmyslam ci by spravila aj take kucierky ako mam na foto take cchem dosiahnut. to by celkom slo aj tak kym sa namalujem tak to mzoe drzat a chvilkou praxe to ani nemusi tak dlho trvat. no hold ako pani manzelka bysom sa aj mohla o seba viac starat :-) vcera som apson zacala cvicit, to ste mali vidiet trocha som pohopkala lahla na postel a cvicila lezmo az som zaspala :-D este, po tych lakoch, tuzidlach treba asi vlasy zas len umyt ze?
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo..o com sa dnes bavime? nejako sa mi nechce docitavat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moni no dneska o vlasoch :-) v albyme mam momentalny zostrih tak kukni lebo uz to idem zmazat
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babeny, mame riadne fofry v robote po dovolenke, tak az teraz som vlozila fotky do albumu, tak sup sup si pozriet, vsetkym pekny den, idem dalej makat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
milus..pekne fotocky mate ;-) lubi..super ucesik ;-) taky letny :-D aj ja rozmyslam, co s vlasmi..straaaaaaaasne mi padaju a nejako mi na ne nic nepomaha..ale tiez rozmyslam, ze by som si ich dala trosku skratit..tak po plecia..koli svadbe som si ich nechavala dlhe, ale uz teraz nemusim. teraz, ako mi strasne padaju vlasy, tak ich aj tak nosim len v cope..rozpustene nie, lebo to mam hned na sebe viacej vlasov, ako na hlave...fakt neviem, co s tym robit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
moni presne kvoli leto mam letny zostrih ale som spokojnavobec mi vlasky nechybaju no tiez by to chcelo nieco spravit asi si ich tiez ostrihaj nech sa ti pekne zahustia a nezatazuj ich gumickou, taky letny klahky astrih aby si ich nenamahala a njakle zabaly, olejceky ;-) inak pozri temu sme na bilboarde mas dalsie odkazy na upravu foto ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
miluska pekne fotecky a ahlavne injekcia nema chybu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja som si aj pokupila kadejake drahe ampulky a vodicky v lekarni a nic mi nezabera..mozno to chce fakt len ostrihat..vzdy som si davala len konceky strihat, tak mozno to dam viacej skratit lubi dik..idem popozerat tie odkazy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj vlasy potrebuju oddych odlahcit, mne strihala este dlhsie rped svadbou njak ze ich mam huste tak aby ich preriedila, ci take nieco, podla mna normalne viacej skratiti,, ved vlasy rychlo dorastu a kratke strihy su na leto naozaj najlespie ja pouzivam take masky z oriflejmu je to taky vabnklusik, po tom ma uzasne valsy a teraz mam horuci olej z avonu ale este som ho ani raz nepouzila.
Odpovedať
Profilova fotka
mam aj ja vselijake masky a vyzivne debilinky na vlasy, ale nejako nic nepomaha..asi sa fakt objednam ku kadernicke a mozno aj ona nieco poradi..aj trosku zafarbit by som potrebovala, dam si este trosku blond meliru spravit, nech mi trosku presvetli vlasy..teraz cez leto to bude fajn. inac ja strasne rada nosim rozpustene vlasky, ale teraz ako mi padaju, tak proste nemozem :-( vsade su hned moje vlasy a ma to dost stve.. tie odkazy su fajn, idem povyberat nejake fotky, co chceme dat spravim hostom, co boli na svadbe a potom sa pohram s tymi obrazkami..dala by som si aj par takych srandovnych vytlacit.. len este musim spravit taku jedno fotku, take podakovanie..tak idem zbierat napady ;-) ale este predtym si idem spravit krupicu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som radsej obmedzila aj farbu a melir, predsa len to narusa vlasy a mne teda vzdy farbenim najviac vypadava...pouzivam len sampony radsej. ale najlepsie ist kadernicke ench poradi a asi aj vitaminky papat, tusim rrevalid je dobry mama to uzivala. no pekne su vselijake tak sa hrajkam, ma to uspech ked to potom poposielam znamim :-) mnaam krupica tosom storokov nejedla, ja chrumkam melon :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ved uvidim, co mi povie..mozno mi naozaj zakaze aj farbu, aj melir..no ale ked by to malo pomoct tym mojim vlasom.. juuuuuuuuuj...krupica bola super, len som si jej vela spravila :-N tak teraz drahy dojeda :-D najskor nechcel, ze on si da klobasku a chlebik a teraz sa tu zalizuje :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ked mas vela dojdem podojedat :-D :-D v najhorsom prejdes na sampon alebo das vlaosm aj od farby oddychnut ale uvidis mozno ani nebude treba, ale ked to pomoze preco nie, radsej enzafarbene ako vypadane :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ved ked pozeram, ze kolko vlasov mi denne vypadne, tak sa este cudujem, ze nie som plesata :-N
Odpovedať
Profilova fotka
uz som tu - ale len na chvilku - ta kefa neviem ci je kulmova - ale ma kovovy zaklad a z toho idu take maksie a kratsie stetinky - nie ako kladiske hrebene - su gulate a cierne a maju ich v roznych priemeroch vzdy zavesene v DM pri sebe alebo aj hypermarketoch - a kedze maju rozny priemer - ak sy kupis mensiu - tak aj vlnka bude mensia - ak vacsiu aj vlnka vacsia - len potom aj natacka by mala byt v priblizne rovnakej velkosti... a ked su dobre do postupna zostrihane vlasky tak to vlastne vytvori taky dobry postupne vlnkovaty dojem... a ano tuzidlo a lak sa len klasicky umyva samponom - nic nemenis..
Odpovedať
Profilova fotka
tie kefy som myslela ci su obycajne - kruhovu kefu mam, ale ty si spomynala njaky teply vzduch fukat jaj musela som dat kavu, inak spim, take je njake pocasie, aj manzela som si zobudila ze zaspal :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no hej - teply vzuch z fenu na to musis fukat...
Odpovedať
Profilova fotka
a nemoze byt obycajna kefa co ma vnutro umelohmotne - lebo to kovove sluzi na to ze ti to na nahreje a udrzi zatoceny vlas..
Odpovedať
Profilova fotka
droby - tu je presne taka odfotena - ta gulata http://www.holici-strojky.cz/images/r...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj z fenu? tosom nepochopila. no vyskusam teda stym tuzidlom, vizera to na anvstevu drogerky :-D hej ja ma taku umelu, taku kovovu ma mama ale taku malu a tie stetiny mi prisli strasne hmusne s tym som sa nevedela cesat, ale to je asik nieoc ine pokukam to tam teda. treba sa vzdelavat ako byt pekna :-D som sa normalne aj onecghtyn zacala kvoly svadbe starat ozaj kati mozno mi poradis, strasne sa mi mastia oci, ja ma taky divny tvar ako by boli stale opuchnute tak mi ani nevidno tiene, ale ked si dam tak mi robia ciarky, ine ako praskove si ani nedavam, ale aj praskove sa mi mastia a nechaju ciarku, ked ma zachvat byt pekna :-D tak si davam aj tiene, ale dnes to zas dopadlo tak ze som si ich zosuchala lebo sa mi spravila ciarka :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ta kovova kefa je na ten ucel uplne najlepsia - treba dobru kupit a nie moc malu ani velku - mne sa taka stredna najviac osvedcila no na to aby dobre drzali tiene sa robi to - ze make up ako si davas na tvar si daj aj na viecka a potom prepudrovat - na tomto zaklade najlepsie drzia tiene... ja si vzdy dam rozjasnovac pod oci - potom si nanesiem makeup - aj na oci - a potom celu tvar prepudrujem sypkym pudrom s velkym stetcom.... potom namalujem oci, a orobim trochu licka..ked stiham tak aj lesk na pery... a na zaver sa to moze prepudrovat znova - ale nemusi -ale ked to znova prepudrujes (oci a pery uz nie) tak to drzi hodiny..
Odpovedať
ahoj zienky, citam ze dnes su na pretrase hlavne vlasy :-)
Odpovedať
drobik a kde ste boli na Liptove konkretne? som pozerala tvoj album
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka tak mensiu kovovu si zaobstaram, natacky mam fen tiez a este tuzidlo, postaci na zaciatok jemnejsie, da sa lak vynechat? fiha ani mekapk poriadne na viecka nedavam, nieto este puder. vdaka poskusam, mala by som si dat iektory den lekciua skusat skraslovanie. a aky puder je najlepsi? s pudrenkou ci stetcom? ja ma taky pevny puder zmatnujuci a njak sa mi pouzivanim tak satvrdol este viac, sa mi to nepaci, mozno to ale ma tak byt. som rozmyslal ci sypky alebo gulockovy neni lepsi... ahoj leni, boli sme v demanovej , presne bodice:) ta fotka je z vrbickeho plesa, pred odchodom sme boli na vyletiku.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?