Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...tak sa hlasim po predlzenom vikendiku pri Martine...boli sme aj v Turcianskych Tepliciach v aquaparku, mne sa veeelmi pacilo!
Odpovedať
Profilova fotka
jaj lubi aspon si si oddychla, ja by som veru tiez hned sla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, oddychla, ale mali sme pekne len vo stvrtok...v piatok nam prsalo...a v sobotu bolo tak pod mrakom. Ale pri predlzenom vikende sa akurat tak rozmlsas a isla by si na dlhsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky jeej to musis byt super oddychnuta.mali by sme mavat taketo predlzene relax vikendy asi kazdy tyzden :-D ozaj mam redsalen nieco nove, som ostrihana x-) vlasy po pas su prec uz ich mam len po plecia, ale je to supeer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Lubi...zmena stavu, zmena ucesu :-) Nemas foto???
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja soooom podstrihnuta - ale tak - riadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa po svadbe tiez hned dala ostrihat, dobrych 20 cm, lebo som uz mala hrozne dlhe tie vlasy na mna :-D aj melir mam opat :-D inac to sa dost casto stava ze baby ked sa vydaju tak skracuju vlasy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som viac vlasov dala dole ako mi ostalo na hlave :-D konecne mi nevadia na chrbte v tychtio teplach. hej mam foto len v mobile ked stiahnem ukazem, len rozmyslam ist na trvalu, alebo ako dosiahnut aby boli stale jemne vlnite, ked su rovne tak to nema ten efekt co chcem :-| a to som sa dusovala ze jak kazda slovenka sa da po svadbe a pri prvom babatku hned ostrihat ze ja si moje dlhe vlasy pekne necham :-N no je to njaka zacarovana tradicia a vacsinou vizeraju potom tak dopselejsie alebo co, teda svagrina ked sa vydala a ostrihala hned jej topridalo na veku avzbosti a ja mam pocit ze vizeram este mladsie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No vidite a ja som sa prave po svadbe rozhodla si nechat narast dlhe vlasy :-) Ale ono je to ovplyvnene skor tym, ze mi minulu jesen strasne padali vlasy a teraz som na vitaminoch a vlasy mi spevneli a nelamu sa mi, takze si ich mozem nechat narast...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam melir - po 5tich rokoch a strasne som spokojna a aj okolie chvali... ono - vsetky sme si koli ucesom nechavali vlasy dlhe na svadbu ale je to otrava - teraz rychlejsie uschnu :) ale ja ich mam kusok pod ramena a droby trvalu si nedavaj - poznam veela kociek - co horko zaplakali ako im to znicilo vlasky... :-(
Odpovedať
tak ja som zatial vynimka.mna ostrihali viac nez som cakala pred svadbou,este k tomu ta ofina.teraz si to vsetko necham pekne dorast na svoje dlhe vlasy bez ofiny. chcela som zhustit melir po svadbe,ale uz si so sebou nedam nic robit.
Odpovedať
Profilova fotka
lubi ja ti z vlastnej skusenosti hovorim nedavaj si trvalu.... ja som kedysi mala, zevraj len taku co vydrzi 6 tyzdnov, mala som ju na hlave rok a pol, kym mi nevyrastla, a ked chces mat pekne vlny musis na to davat tie tuzidla a dost vela a tie velmi vysusuju vlasy mne zacali dost padat a mala som ich take skrepene, ja uz by som si to nedala, radsej skus niake natacky, teraz sa daju aj tie penove... veru Kati ja som mala pred svadbou asi najdlhsie vlasy ako som kedy mala, aj ked som si sadala tak som si ich na chrbte prichytila :-D :-D :-D teraz mam tak normalne pod plecia. kratke som mala raz a vyzerala som stasne, ako chalan :-p takze uz radsej nie :-) Jani ale podla mna ti tieto vlasky velmi pasuju ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem.len ta ofina.furt ju mam doma aj v praci zapnutu spnkou alebo "pukackou" :-N uz ju mam celkom dlhu,ale este dva centrimetriky a uz bude drzat za uchom.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani aj podla mna ti pasuju tieto vlasky :) droby ja som mala velmi dobru kamosku - mala krasne tmavu total huste vlasy skoro po pas...nechala sa namotat na trvalu... no horor - vlasy jej to spalilo - musela to hore na hlave nosti nagelovane a splasnute v cope inak to vyzeralo ako skrepovatene a nedalo sa s tym uz vobec nic robit - len odrast - a kedze sa jej najviac spalili vlasy uplne hore pri korienkoch - bol to horor a velka skoda..potom cakala aj rok a musela sa dat niekolko krat ostrihat... myslim, ze to chuda oplakala vela krat... a to je to - ze ja nepoznam nikoho - kto by bol s trvalou spokojny.. len opacne pripady... a moja mama mi kedysi vravela - ze jej z toho vlasy povypadavali a ze uz nikdy take huste potom uz neboli..no ale ona bola na trvalej pred 20timi rokmi :-D
Odpovedať
Lubka.ja som mala tiez raz v zivote trvalu,mala som asi 17 rokov.nahovorila ma na to mamina ale nikdy viac. a vraj setrna. ani nebolo vidiet ze mam trvalu,vlasy to vysusilo a od vtedy som mala problem s rozcesavanim po umyti. az dodnes. furt sa mi tie moje jemne vlasy zachlpia 8-( ked chcem byt kucerava,tak si dam na noc penove natacky a je to. teraz mam sice manzela,tak neviem ako strpi tu "priseru" s natackami,ale raz to uz prezil - vlani pred promociami,tak snad sa so mnou nerozvedie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som tiez proti trvalej...i ked teraz su uz isto setrne farby...ja som ju nikdy nemala, ale po tom ako mi strasne padali vlasy sa bojim vacsich zasahov. Moja mamina bola raz u kadernicky a ta na nej skusala novu trvalu, spalila jej vlasy a mama vyzerala ako ovecka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani tak moj drahy ma sok kazde rano, len si vzdy hodin na 15 minut tie suche natacky az tak nenicim vlasy kazdy den kulmovanim. no a drahy ked sa rano budi tak prve co vidi priseru v natackach :-D :-D :-D inac Jani ja si bez kondicioneru tiez doteraz vlasy nerozcesem.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja bez kondicioneru si tiez nerozcesem a itak ide to tazko... a tiez kazde rano beham v tych velkych suchych natackach na hlave - to treba chlapa na to potrenovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si umyvam vlasy vecer (rano sa mi nechce vstavat) a moj drahy sa rano budi pri pohlade na Kuka :-) a potom pomaha uz len namocenie
Odpovedať
ja tiez pouzivam kondicioner. trosku pomoze,ale aj tak veela vlasov vytrham pri rozcesavani. co uz....
Odpovedať
Profilova fotka
no lubi ja akokedy ale ked si lahnem vecer s mokrymi to je rano katastrofa, tak teraz v lete si ich umyvam radsej rano lebo aj ked idem trosku vlhkymi vonku tak to tak nevadi....
Odpovedať
ja si vlasy umyvam a vlastne aj sprchujem sa vylucne po 22-tej :-D nechce sa mi ani vstat z postele,ale co uz. a potom len trochu vlasy dam do uteraka,rozcesem a idem spat s mokrymi. viem,ze je to velmi zle,ale horsie by bolo ich fenovat. a zase cakat dve hodky kym mi uschnu....tak to nieeee....
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si umyvam len vecer - keby som si rano - tak neuschnu az do obeda...ja mam take spongiovite vlasy - ze ked sa raz napiju - nie a nie vyschnut - bezne mi doma schnut 4-5 hodin - ked im nepomozem fenom - ale rano si chytim pramen vlasov - od polky dole dam tuzidlo - tym tie vlasy stuhnu - potom fenom a gulatou kefou to prefuknem ten pramen a supnem na natacku - kde vychladnu a vlastne tym ziskaju trvacnost zatocenia - ale to len vrchne tri pramene - spodne vlasy tak nerobim a mam aj tak pekny uces...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si jednoducho nakoniec buchnem do vlasov velke okuliare namiesto celenky a uces je hotovy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ja ich rano musim fukat, ale zas ked idem spat s mokrymi tak su zas tak divne zvlnene ze ich musim zehlit, tak to mam za jedno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si hlavne ofinu musim rano vyfukat - to je zaklad - lebo inak mi stoji na secky strany a vyzeram ako idiot :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka kocky aspon uz nemusim ropzmyslat bala som sa toho, ale ked na tento strih sa mi ziadaju jemne vlnky. ja si umyvam vlasy pred spanima zapletiem si ich a to mi pekne do rana vysusi(tieto kratke hej ale dl;he nevysusilo) a mam pekne vlnite akurat ako si predstavujem, ale nemastia sa mi hned vlasy tak si umyvam kazdy druhy treti den a potom na druhy to uz neni ono, si ich dam radsej do copu. som chcela presne take vlasy ab7 boli postupne ale aby som ich vsetky zopla do copu, tak som si spravila cop a odstrihl;a na taku dlzku ako som si predstavovala :-N :-D :-D potom uz len obstrihat konce dorovnat a mam to co som chcela, sak ukazem nachvilku aspon taku mobilnu foto co poviete ale uprimne, v najhorsom bezim kadernicke :-D a dam capisu na hlavu :-D
Odpovedať
Lubik,sem s tou fotkou
Odpovedať
vsak to vyzera dobre,mas tam aj vlnky.a vyzeraju prirodzene. takze urcite ziadna trvala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v albume mam, aj s neterkou malinkatou x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?