Svadba v máji 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
joj ved ja v demanovej byvam :-) skoda ze sme sa nestretli
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne, priamo v demanovej? sranda ze ma to skor nenapdlo, ale chystame sa tam este vratit najneskor o rok x-) a nestahujes sa ty, ci co som zas poplietla? :-N
Odpovedať
noja som sa stahovala do demanovej. ja som tu vyrastla ale rok sme boli s manzelom v ziline a teraz sme sa po svadbe prestahovali k nasim.
Odpovedať
tak ked pridete opat, dufam ze sa stretneme ;-) a dufam ze sa vam tu pacilo, ja som totiz do tej nasej prirody zalubena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nadherne, to je krajsie ak cele tunisko egyopt a podobne, nam sa strasne pacilo, sme naplno vyuzili 4 dni, ale malo bolo, tak sa chystame este, aj dobre ubytko sme mali, nevadila im ani nasa Micka. no jo o rom sa vidime, neplanujeme zanevriet na temicku a mzono si porovname deticky :-D naadherna priroda aj ja to chcem mat doma x-)
Odpovedať
no uz teraz sa tesim ;-) tak este pekny zvysok vecera prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aspon potom mozes poradit kam este pozriet :-) vdaka, pekny nebude hlavne ench rychlo ubehne :-) bru noc
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. prajem krasne ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko prajem..ja mam ledva oci rozlepene :-D
Odpovedať
dobre ranko.ja som tiez rano nechcela z postele.ale zase kedy sa mi chce??? heh, ked je vikend a mozem spat,tak sa ako na potvoru zobudim uz po siestej a potom nie a nie zaspat
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ja som na tom podobne :-D
Odpovedať
to mi robi to moje telo snad naschval cii co ???? =-) :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja nie - ja sa viem vyspat cez vikend - ale musime mat vonkajsie zaluzie zatiahnute - ked je tma - viem sa vyspat tak - ako to moje telo potrebuje...problem so spankom cez vikend som mala doma - kde nie su vonkajsie zaluzie a fakticky ma budilo svetlo a to bol hlavny problem - akonahle sme sa prestahovali a zatiahli a mame tmu kym zaluzie nezdvihneme - dovtedy viem spat... :-) a je to super :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati mne ani zaluzie nepomahaju. ja sa tiez vzdy zobudim najneskor okolo pol 7 cez vikend, a potom este ostanem v posteli a ak nahodou zaspim tak sa zobudim viac dolamana ako keby som vstala o tej pol 7. hrozne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm ja nie - ale cez vikend chodim spat az po dvanastej jednej - takze potom sa vyhajam aj do deviatej desiatej :) dlhsie nie ale dnes som vstavala o siestej a o siedmej som sedela v robote uz :-| ale aspon o polstvrtej futasim domkov - musim ist cvicit a potom vecer este na jednu pracovnu rozlucku... ale to uz asi nevydrzim dlho byt hore :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Halo halo ahojte...tak ani mne sa dnes nejako dobre nevstavalo...pondelky a utorky su hrozne, potom si uz zvyknem a pride vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A Milus, peknucke fotecky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.] katui ja detto v starej izbe som just bola vo volne od siednej mohe ani zaluzie nepomahali proste z vychodnej strany prazilo slnko a spats a nedalo to bola sauna, teraz sme na severnej strane a to je uplne super ale zas sa zobudim aj o desiatej :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmhmhm - my sme neni na juznej strane ale tusim na severnej - tak asi aj preto sa dobre spi.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa dobre spi vsade, hlavne v obyvacke pre TV... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem na ktorej strane sme, ale spi sa mi dobre :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co sme denes vsetky spali namiesto pisania? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa doteraz hrabala vo fotkach..objednavala som pre tych, co boli na svadbe.. to teda dalo zabrat, ale uz to mam.. spravila som aj jeden svoj vytvor..tu fotku budeme davat kazdemu..hodim do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, veru dnes to tu nejako viazlo... Nám dnes ráno hovoril šéf, že prišiel prípis z riaditeľstva, aby sme nechatovali počas pracovnej doby ]-( Tam mi hneď napadlo, či mi nebloknú MS. Pritom počas pracovnej doby sa mi tak maximálne dá pozrieť, čo píšete a kde-tu (keď je veľmi dobrá konštelácia hviezd) napísať nejakú vetu. Tak nechápem o čo im ide. To skôr oni na výpočtovom nemajú čo robiť a asi sledujú, na aké stránky kto chodí. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Moni tá fotka je super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne moni x-) sa mi paci ze mate fotku kytickys prstenmi na pozadie, my taku foto nemame :-( no to ti s tumi robotami je na nic kika :-| mne keby to zatrhli tak dam vypoved :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tinka..aj u nas v praci je to tak isto..my mame zakazane chodit na stranky, ktore nesuvisia s pracovnou naplnou..no a svadba asi nesuvisi :-| Ale ja sem tiez nakuknem..ked na Slovensku nie su sefovci, tak castejsie..vtedy sa aj do temy zapojim, ale ked su tu, tak len sem tam nakuknem, ci to tu zije..to potom skor uz ked som doma, tak pisem.. Je to trapne, ako keby to boli pre nich nejake peniaze navyse..ved svoju pracu si kazdy den plnim dalo by sa povedat na 100% a pokial stiham, tak by to malo byt v pohode..
Odpovedať
Profilova fotka
Ani mi nehovor Ľubi, aj tak tam mám všetkého plné zuby. Zišla by sa taká cca 3ročná dovolenka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tu sú už fotky s júlovej svadby... Strašne to letí, veď len teraz sme sa vydávali. Drobík vy ste mali včera výmesačie :-) Oslávili ste?
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka..tych fotiek (kytica s prstienkami) mame asi 8 :-D :-D si nevies predstavit, ako som sa natrapila, kym som vybrala to prave pozadie :-D :-D :-D No veru baby..aj ja som uz pozerala, ze su julove fotky..fakt to hrozne rychlo leti..dnes som sa akurat v praci bavila s kolegom, co mal svadbu minuly rok v oktobri..ze sa to nezda, ale uz budu za chvilu rok manzelia ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?