Svadba v marci 2011. Ste tu?

24. apr 20114900
  • @bajka1  Nie, na svadobnú ideme až v septembri. Čerpám teraz starú dovolenku a ono mám vlastne 8 dní ale keď robím na smeny tak sa mi to ráta len dni čo robím tak je z toho 3 týždne 😃
    No z počasím je to biedne a aj preto mám divné sny. Som si nepredstavovala až taký chladný marec 😞 Ale neskoršie som už nechcela. Sme posúvali od septembra svadbu. Bolo však plno tak sa to posunulo na marec.

• @michelle1984  Ahaa, to ty robis na smeny 🙂. To mas super, mala si tu inu fotku, tak som nevedela, ci som sa o tom bavila s tebou 😃.
    Keby bolo aspon take slniecko ako teraz par dni...My tiez sme chceli svadbu minuly rok, no nevyslo to, preto som aj ja chcela cim najskor 🙂. Rozmyslali sme rovnako 😃. my svadobnu planujeme tak na maj - jun 🙂. Mexiko. Vy kam by ste chceli?

• @bajka1  Jj, mala som fotku s blond vlasmi. A hej spolu sme sa už bavili Si ťa pamätám, bo máš rovnaký termín svadby jak ja 😃
    My sme chceli Egypt 😞 akosi však nevišlo zkrz tie nepokoje. Tak som sa tam tešila. Nikdy som tam nebola a ja Egyptské pamiatky rada. Sme chceli poznávací 😃
    Plán B je Turecko 🙂

• Sponzor fóra
  • @michelle1984  Jasne, ja som nastastie Egypt stihla 🙂. Mam tiez rada pamiatky...Snad sa to upokoji a pojdete niekedy nabuduce 😉.

• @michelle1984  toto je moja oblubena pesnicka, ak my rozmyslame ze si ju dáme🙂) si ma potesila lebo som sa bala ze nie je az taka vhodna

• @bajka1  Snáď hej, aspoň raz v živote sa tam chcem pozrieť.
    V akej farbe budeš mať svadbu? Čo budeš mať na sebe? Aj nejaký kabátik? Či len bolerko? Kde sa budete fotiť? 😃

• @jarkamartin  Podľa mňa vhodná je, aj DJ-ovi som ju poslala kvôli názoru a súhlasil. Teraz si už každý dáva hocičo. Táto je taká rytmická že sa na ňu bude ideálne tancovať 🙂

• @michelle1984  cau Michelle, mame v rovnaky den svadbu... som tiez zvedava na pocko 🙂

• @lucinka266  Jeeej, to je super 🙂 Aj Bajka1 má. Už sme tri 😃 😃 😃
    Babyyyy musíme myslieť pozitívne, .... bude pekne bude pekne bude pekne 😃 😃

• @michelle1984  no chcela som vyzdobu zelenu, ale nakoniec vyhrala jemna ruzova 🙂. Vsetci hovoria, ze byci maju radi ruzovu, tak to u mna asi preto vyhralo 😃. Davam si krasny biely kabatik, taky kratky, nie dlhy...snad nezamrznem, musim si predtym supnut slivku 😃. Fotit sa chceme vonku 😞...V Trnave na vezi a tak...musim nieco vymyslie, keby bolo skaredo 😞. U teba to ako vyzera??? Kde budete?

• @bajka1  tak tak 🙂 potom daj foto, ty to máš o pár dní skôr 🙂 dneska sme mali ešte stretko s fotografom, tak teraz už máme naozaj úplne všetko... akurát ešte nejaké drobnosti deň pred svadbou 🙂

• kočky, potom pridajte fotky, vidím že ste sú väčšina 5.marca, ja mám pár dní po vás 🙂 tak nech nám to dobre dopadne všetko 🙂

• Ja budem mať takú pelerínku cez ramená a rukavičky budem mať dlhé až nad lakte. Aj tak viem že mi to veľmi nepomôže a budem mrznúť ale žeby som to poriešila tiež nejakým poldecákom? 😃 😃 My sa budeme fotiť v Hlohovci http://www.muzeum.sk/default.php?obj=muzeum&ix=vmhc_gal (úplne spodné fotky) a taktiež pár fotiek bude vonku v parku

• @lucia3006  Lucka drzime si palce to je jasnee 🙂...

• Ahojte, my tiež plánujeme svadobnú cestu až o pol roka v septembri a chceli by sme íst na Maurícius 🙂 . Ja ešte ani neviem akú pelerínku budem mat, lebo ked som bola v novembri v salone iba som sa spýtala či majú a vtedy som nepovažovala za nutné si ju ani pozriet 😴 . Takže ja ešte len budem mat nervy týžden pred svadbou, ked konečne dorazíme na SK. Dúfam,že sa nám podarí nájst svadobné a popolnočné topánky a prstene v jeden den- sobota..

• Sponzor fóra
  • @svintekova  Ejha, takto narýchlo. Držím palce, ja som si popolnočné boty zháňala dlho. Ale zas ja chcela unikát, bo som chcela čipkový vzor 😃.
    Ja keď furt pozerám tie albumy čo mali v zime aj za minulé roky, všetky majú kabáty, kks a ja len pelerínku 😒 to som asi nedomyslela

• @michelle1984 dúfam,.že sa podarí. Ja neplánujem nejaké výnimočné topánky-aj tak mi ich nebude vidno,lebo aj popolnočné mám dlhé, ale hlavne nech sú pohodlné.

• @michelle1984  aj ja budem mat kratky kabatik tristvrtovy k satam-vcelku teply, v kostole biele cizmy a teple pancusky, stare kostoly su chladne...vsetkym kamoskam som nakazala do kostola cizmy a potom na oslavu sa prezut... v aute budem mat lodicky samozrejme a na hostine uz len pancusky samodrzky... poldecak to istiii kocky 😃 😃 jeden na teplo a jeden na odvahu 😃

• @svintekova  neboj sa urcite najdes, ved teraz je toho kopec v obchodoch, nestresuj sa 😉

• @lucinka266  snažím sa 🙂

• @lucinka266  jasné, a včera som pozerala počasie, vraj sa má konečne otepliť a vraj s príchodom marca, príde aj jar 🙂

• michelle1984@baby ja pozeram praave predpoved na desat dni dopredu,ale moc jej este neveriim..no co,keby prsalo budemem bohatii 😃 😉
    @bajka1

• @michelle1984  a o kolkej sa idete fotit do toho muzea, lebo aj ja som nad nim rozmyslala ale este som tam ani nevolala, kolko stoji ked sa tam chcete fotit?

• Baby, tak hlasia tu zimu az na 3 tyzdne, 😞...Normalne ma to rozosmutnilo...Pocula som, ze buducu sobotu ma byt sneh so zamrznutym dazdom!!! Juuuuj, zacinam byt deprimovana 😞disappointed:(

• @lucinka266  Ja som pocula, ze dazd je stastie! 😃DD

• @michelle1984  Moc pekne to mate ne fotenie 🙂. Ja este neviem kde 😞disappointed:(... Chceli sme vonku, do kelu

• @jarkamartin  O 12 tam ideme, ten čas nám určili oni a chcú 15€ za to 🙂 Potom sme premýšľali že ešte pár záberov vonku a späť do teplúčka domov na kakavko 😃 😃

Bajka včera zas v počasí ten ťuťko hlásil že od marca má byť slnečné jarné počasie a cca 5 stupňov. Takže ono sa asi fakt dozvieme počasie deň pred tým, lebo sa to stále obmieňa.
    My sme chceli tiež len vonku. Mala som vyhradené že budeme v HC v Panskej záhrade ale reku počasie je nepredvídateľné, treba si nájsť aj plán B.
    Bajka a napríklad Červený kameň nechcete? Ja aj nad ním uvažovala ale od HC je už ďaleko... Alebo Smolenický zámok, alebo Bohunický kaštiel?

• @svintekova  S topánočkami sa ti určite podarí. Ja mám tiež dlhé aj popolnočné a topánku mám na nízkom lebo po celom dni už by som opätky asi nezvládla. Ja ich mám ešte od leta, lebo v zime by som asi nenašla. Ale už je všade jarná kolekcia (viem bo robím v obuvi 😃 😃 ) a spoločenské sú celoročne

• @lucinka266
    aj ja mám v ten den svadbu.

• @michelle1984
    už sme štyri aj ja mám v ten den.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Spoločne pripravíme ozvámenia Vašich snov