Svadba v marci 2011. Ste tu?

24. apr 20114900
  • @ondrisa  Jeeej supeer 😃 😃 Aj tebe prajem všetko dobré a pekné počasie 😎

• @ondrisa  ale je nas stale viac tusiiim 😃

• @michelle1984  No ja som chcela take neobvykle fotky, bavili sme sa s fotografkou a Smolenicky zamok nam zatrhla, ze tam sa fotia vsetci a rozmyslali sme aj nad cervenym kamenom, kamoska mala moc pekne fotky, ale je to daleko, takze chceme priamo v Trnave nieco...Nebudeme stihat ist na aute prec 🙂...Mame na to cca do 2,5 hodky, snad postihame 🙂. Nooo, tomu panovi co to hlasil, by som priala, aby sa mu to splnilo!!!

• Sponzor fóra
  • @bajka1  To na markíze ten Dr. Ilko či jak sa volá. Ja pozerala jak puk na jeho predpovede. Všade na nete je že bude mrznúť a on začne hlásiť slnečno a 5 stupňov. Hm akože toto sa nerobí, takto mi dávať nádej 😒 😒

• @michelle1984  Chichi, on je stary clovek a pozna pocasie, snad mu to vyjde! Hlasili to na sobotu??? 😃

• @bajka1  Na celý budúci týždeň až do nedele

• @michelle1984  Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!! 😃 Dufajme, ze sa to nezmeni!

• @michelle1984  no tak to beriem, cely buduci tyzden az do nedele fandim Ilkovmu slnecnemu pocasiu a ked mu vyjdu slnecne prognozy budem mu fandit forever 😃

• Som zúfalá, už asi 3 hodiny pozerám na nete aké by som mala mať gelové nechty, šak sa mi nič nepáči. Sama neviem čo chcem 😒

• @michelle1984 no ja dúfam,že sa podarí aj s obrúčkami? Nemám presne určený vzor-musia nám padnút do oka 🙂

• tak nevestičky, posledný feb. víkend a potom už 4. z nás už budú manželky. Dnes som si dopriala masáž celého tela a hlbkové čistenie pleti (však mám narodeniny) 😃 . Užila som si to a cítim sa 100% lepšie a uvolnenejšie. Takže kto má stres doporučujem masáž spojenú s relaxom.

• @svintekova  Máš narodeniny? Všetko najlepšie prajem 🙂. Ja budem mať túto nedeľu 😃. Tam svoj stres odreagujem na diskotéke 😃
    Moja mama ma tiež otravuje s kozmetičkou, ale ja na to moc nie som.

• @michelle1984 Dakujem, ja som dostala darčekovú poukážku tak som ju využila. Ani ja na to nie som, dnes som bola prvýkrát a poviem ti užila som si to. Super relax-už som to potrebovala,lebo tie moje nočné mory mi idú na nervy. Dnes sa mi snívalo,že v ten istý den a tú istú hodinu ako sme mali obrad my mal obrad aj iný pár. Bola som zúfalá ja som nechcela dvojsvadbu. 😞

• @svintekova  Ja mám nočné mory stále ohľadom počasia. Každý deň, dvakrát denne pozerám počasie. Zakaždým keď idem von tak premýšľam že či vydržím bez toľkých vrstiev oblečenie v akých chodím teraz. Navyše som už druhý týždeň chorá a stále mi to neodchádza 😞

• @michelle1984  ja zatial nočné mory z počasia nemám, ale aj to príde.

• Sponzor fóra
  • Caute baby,
    tak si uzivam posledny den v praci, pred mojim VELKYM dnom 😃. Som trosku opalena, buduci tyzden dame kadernicku, kozmetiku, nechtiky, tesim sa tiez na skraslovanie 😃!
    Este nocne mory nemam, teraz len dufam, ze to dopadne! 😃

• @bajka1  Všetci sa opalujú, len ja budem ladiť so šatami 😃DD. Bajka len aby ti nebola taká zima, že budeš modrá 😃
    Ja už som na utorok dohodnutá na farbenie a v sobotu ráno svadobný účes, juch juch. Ježiš ja sa teším 😃
    V piatok idem na nechty, ale furt neviem aké chcem. Bo by som chcela dačo že francúzska manikúra ako podklad a na to nejaké kvietky a dačo červené do toho, nechcem úplne biele. Nech mi to ladí s kyticou a svadobnou výzdobou 😃

• @michelle1984  chichi, noo, tak ja len tak jemne, moc tmava sa tiez nehodi ku satam...🙂. No uvidime, ja dufam, ze budem mat v sebe taky adrenalin a slivku, ze zima nebude!!! 😃
    Ja mam farbenie, strih uz v pondelok! 😃 A cistenie pleti tiez...Nechtiky mam vybrane uz daavno, len musim vytlacit obrazok a musim sa objednat...Ty ides teda az v piatok na nechty? Tak aj ja si to dam, aby nieco vydrzali 😉. A ani som nevedela, ze som si vybrala farbu ladiacu ku kytici, vidis to ...ruzova 😃

• @bajka1  Aké budeš mať nechty?

• Mam obrazok, tak sa dohodnem s nou, ze ake sa hodia...asi tiez gelove, ale nie velmi dlhe a francuzska manikura a len na prsteniky si dam vyzdobu 🙂...Taku jemnu ruzovu

• Baby vidím že vy sa pripravujete dosť intenzívne, aj ja som dnes posledný den v praci a od pondelka sa venujem len sama sebe, ako sú nechtíky, kozmetička, a skúška šiať,atd. To počasie ma dosť metie, lebo ako som tu čítala tak bude to všelijaké, a teraz mám dilemu či mi nebudeme zima na nôžky, tak pozerám na nete biele alebo maslové čižmy.

• @ondrisa  Ja čižmy budem mať určite. Mám také biele dlhé na vysokom opätku, čo budem mať d kostola a na fotenie v exteriéry. Na interiérové fotenie a na hostinu už balerínky 🙂 Len som premýšľala že som ich ani neskontrlovala. opätky, pretrieť trochu bielym krémom. Presalen ich mám už rok 😃D Ja sa skôr bojím na vrch. Premýšľam aj nad niečím pod tú pelerínku. Mám taký svetrík čo to býva taký kratučký pod lopatky, taký krátky, ale neviem ako to bude vyzerať...

• No tak ja cizmy asi nebudem mat...frnk 🙂...Som zvedava, saty su az po zem a ja mam vysoke boticky, tak snad to nejak prezijem 😃...A kozusok mam po lopatky.

• @bajka1  nemáš fotky? bo album tu nemáš 😎 😎

• @michelle1984  Ee, mam len obrazok 😞. Nasla som to tu niektorej babe aj, mala to v albume, ale nepamatam uz ktora 😞. No ale urcite sa dohodnem s babou, ktora mi ich bude robit, ci to bude vediet...Mam klasicku francuzsku a tam taky ruzovo biely kvietok 😉. nieco jemne, pekne.

• Ja si dám niečo takéto,.... len kvietky asi nebudú ružové ale nejaké asi do fialkova, lebo kyticu budem mať s maslových tulipánov kombinácia s fialovými fréziami.

• @bajka1  a toho kožušteka? nech sa upokojím že jediná nemám po pás 😃

Také dačo aj ja, ale kvietky jemne červené 😃

• @michelle1984
    ja mám bolerko vo farbe šiat a na to budem mať pelerínku ( kožúštek) tá je tak po kríže - po pás asi už si to veľmi nepamätám, v pondelok idem na skúšku tak si to lepšie pozriem.

• Ja mám svoju pelerínku v albume, ale už viem že mi bude zima......no prinajhoršom nebudú fotky vonku a gratulanti pred kostolom si pohnú 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Svadobný a rodinný fotograf
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂