Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
@ondrisa Jeeej supeer :-D :-D Aj tebe prajem všetko dobré a pekné počasie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ondrisa ale je nas stale viac tusiiim :-D
Odpovedať
@michelle1984 No ja som chcela take neobvykle fotky, bavili sme sa s fotografkou a Smolenicky zamok nam zatrhla, ze tam sa fotia vsetci a rozmyslali sme aj nad cervenym kamenom, kamoska mala moc pekne fotky, ale je to daleko, takze chceme priamo v Trnave nieco...Nebudeme stihat ist na aute prec :-)...Mame na to cca do 2,5 hodky, snad postihame :-). Nooo, tomu panovi co to hlasil, by som priala, aby sa mu to splnilo!!!
Odpovedať
@bajka1 To na markíze ten Dr. Ilko či jak sa volá. Ja pozerala jak puk na jeho predpovede. Všade na nete je že bude mrznúť a on začne hlásiť slnečno a 5 stupňov. Hm akože toto sa nerobí, takto mi dávať nádej :-S :-S
Odpovedať
@michelle1984 Chichi, on je stary clovek a pozna pocasie, snad mu to vyjde! Hlasili to na sobotu??? :-D
Odpovedať
@bajka1 Na celý budúci týždeň až do nedele
Odpovedať
@michelle1984 Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!! :-D Dufajme, ze sa to nezmeni!
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 no tak to beriem, cely buduci tyzden az do nedele fandim Ilkovmu slnecnemu pocasiu a ked mu vyjdu slnecne prognozy budem mu fandit forever :-D
Odpovedať
Som zúfalá, už asi 3 hodiny pozerám na nete aké by som mala mať gelové nechty, šak sa mi nič nepáči. Sama neviem čo chcem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 no ja dúfam,že sa podarí aj s obrúčkami? Nemám presne určený vzor-musia nám padnút do oka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak nevestičky, posledný feb. víkend a potom už 4. z nás už budú manželky. Dnes som si dopriala masáž celého tela a hlbkové čistenie pleti (však mám narodeniny) :-D . Užila som si to a cítim sa 100% lepšie a uvolnenejšie. Takže kto má stres doporučujem masáž spojenú s relaxom.
Odpovedať
@svintekova Máš narodeniny? Všetko najlepšie prajem :). Ja budem mať túto nedeľu :D. Tam svoj stres odreagujem na diskotéke :D Moja mama ma tiež otravuje s kozmetičkou, ale ja na to moc nie som.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@michelle1984 Dakujem, ja som dostala darčekovú poukážku tak som ju využila. Ani ja na to nie som, dnes som bola prvýkrát a poviem ti užila som si to. Super relax-už som to potrebovala,lebo tie moje nočné mory mi idú na nervy. Dnes sa mi snívalo,že v ten istý den a tú istú hodinu ako sme mali obrad my mal obrad aj iný pár. Bola som zúfalá ja som nechcela dvojsvadbu. :-(
Odpovedať
@svintekova Ja mám nočné mory stále ohľadom počasia. Každý deň, dvakrát denne pozerám počasie. Zakaždým keď idem von tak premýšľam že či vydržím bez toľkých vrstiev oblečenie v akých chodím teraz. Navyše som už druhý týždeň chorá a stále mi to neodchádza :(
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 ja zatial nočné mory z počasia nemám, ale aj to príde.
Odpovedať
Caute baby, tak si uzivam posledny den v praci, pred mojim VELKYM dnom :-D. Som trosku opalena, buduci tyzden dame kadernicku, kozmetiku, nechtiky, tesim sa tiez na skraslovanie :-D! Este nocne mory nemam, teraz len dufam, ze to dopadne! :-D
Odpovedať
@bajka1 Všetci sa opalujú, len ja budem ladiť so šatami :DDD. Bajka len aby ti nebola taká zima, že budeš modrá :D Ja už som na utorok dohodnutá na farbenie a v sobotu ráno svadobný účes, juch juch. Ježiš ja sa teším :D V piatok idem na nechty, ale furt neviem aké chcem. Bo by som chcela dačo že francúzska manikúra ako podklad a na to nejaké kvietky a dačo červené do toho, nechcem úplne biele. Nech mi to ladí s kyticou a svadobnou výzdobou :D
Odpovedať
@michelle1984 chichi, noo, tak ja len tak jemne, moc tmava sa tiez nehodi ku satam...:-). No uvidime, ja dufam, ze budem mat v sebe taky adrenalin a slivku, ze zima nebude!!! :-D Ja mam farbenie, strih uz v pondelok! :-D A cistenie pleti tiez...Nechtiky mam vybrane uz daavno, len musim vytlacit obrazok a musim sa objednat...Ty ides teda az v piatok na nechty? Tak aj ja si to dam, aby nieco vydrzali ;-). A ani som nevedela, ze som si vybrala farbu ladiacu ku kytici, vidis to ...ruzova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 Dakujem
Odpovedať
@bajka1 Aké budeš mať nechty?
Odpovedať
Mam obrazok, tak sa dohodnem s nou, ze ake sa hodia...asi tiez gelove, ale nie velmi dlhe a francuzska manikura a len na prsteniky si dam vyzdobu :-)...Taku jemnu ruzovu
Odpovedať
Profilova fotka
Baby vidím že vy sa pripravujete dosť intenzívne, aj ja som dnes posledný den v praci a od pondelka sa venujem len sama sebe, ako sú nechtíky, kozmetička, a skúška šiať,atd. To počasie ma dosť metie, lebo ako som tu čítala tak bude to všelijaké, a teraz mám dilemu či mi nebudeme zima na nôžky, tak pozerám na nete biele alebo maslové čižmy.
Odpovedať
@ondrisa Ja čižmy budem mať určite. Mám také biele dlhé na vysokom opätku, čo budem mať d kostola a na fotenie v exteriéry. Na interiérové fotenie a na hostinu už balerínky :) Len som premýšľala že som ich ani neskontrlovala. opätky, pretrieť trochu bielym krémom. Presalen ich mám už rok :DD Ja sa skôr bojím na vrch. Premýšľam aj nad niečím pod tú pelerínku. Mám taký svetrík čo to býva taký kratučký pod lopatky, taký krátky, ale neviem ako to bude vyzerať...
Odpovedať
No tak ja cizmy asi nebudem mat...frnk :-)...Som zvedava, saty su az po zem a ja mam vysoke boticky, tak snad to nejak prezijem :-D...A kozusok mam po lopatky.
Odpovedať
@bajka1 nemáš fotky? bo album tu nemáš 8-) 8-)
Odpovedať
@michelle1984 Ee, mam len obrazok :-(. Nasla som to tu niektorej babe aj, mala to v albume, ale nepamatam uz ktora :-(. No ale urcite sa dohodnem s babou, ktora mi ich bude robit, ci to bude vediet...Mam klasicku francuzsku a tam taky ruzovo biely kvietok ;-). nieco jemne, pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si dám niečo takéto,.... len kvietky asi nebudú ružové ale nejaké asi do fialkova, lebo kyticu budem mať s maslových tulipánov kombinácia s fialovými fréziami.
Odpovedať
@bajka1 a toho kožušteka? nech sa upokojím že jediná nemám po pás :D Také dačo aj ja, ale kvietky jemne červené :D
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 ja mám bolerko vo farbe šiat a na to budem mať pelerínku ( kožúštek) tá je tak po kríže - po pás asi už si to veľmi nepamätám, v pondelok idem na skúšku tak si to lepšie pozriem.
Odpovedať
Ja mám svoju pelerínku v albume, ale už viem že mi bude zima......no prinajhoršom nebudú fotky vonku a gratulanti pred kostolom si pohnú :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?