Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak už aj mna chytila panika z počasia. Pozerala som dlhodobú predpoved počasia do polovice marca a som zhrozená: sneženie a dážd a teploty od -3 do 4 stupnov ;-( .Vidím to na fotenie v interiery.
Odpovedať
Profilova fotka
teplejšie bude len na juhu Slovenska,ale na severe bude chladno :-(
Odpovedať
@svintekova ahoj prosim ta a kde si to pozerala tu dlhodobú predpoved počasia? Držim vám všetkým palce, aby vám vyšla pekná marcová sobota...
Odpovedať
http://pocasie.aktuality.sk/hlohovec/ je to veru zaujímavé :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 ja mám svadobnú kytičku za 40euro, ale to mám od známeho, ktorý mi dal zľavu a mám iba takú jednoduchú z ruží ... tak neviem, vraveli mi že záleží od ročného obdobia a akú chceš z akých kvetín, akú veľkú ... takže cena sa môže vyšplhať aj na 100euro ...
Odpovedať
Profilova fotka
@mucik1985 ja som dala do googla dlhodobá predpoved počasia na okres Martin. Nepotešila ma :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 no ako hovorím, nevyzerá to s tým počasím ružovo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, veď sa má oteplovať ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babenky, tak ja už fakt neviem, raz dajú na nete že sa má oteplovať, raz zase že nie... tak ja už fakt neviem... :(
Odpovedať
Hej hou, baby!!! šak kašlať na počasie!!!! šak mi sa tento mesiac vydávame :-D Hlavu hore a ak bude aj jemný dáždik, ževraj sú fotky veľmi krásne aj v takom počasí! a pokiaľ bude liať - no tak naprší nám veľa šťastia. ;-) a inak - kde kukáte dlhodobé predpovede? btw- ja som počuvala Ilka či kto to bol a on hovoril, že od začiatku ďalšieho týždňa sa má oteplovať.,
Odpovedať
Profilova fotka
@barborav ahoojky, no skús pozrieť meteoprog.sk - tam si dáš mesto aké chceš a ukáže ti to podrobnú predpoveď počasia na 14dní... :) ja si to tiež vravím, že kašlať na počasie, význam dňa si nenecháme pokaziť počasím :)
Odpovedať
Nech sa toto pocasie udrzi
Odpovedať
Článok sa načítava...
snežííííííííííííííííííííííííííí
Odpovedať
Profilova fotka
tak toto počasie nás fakt skúša :( to akože tento rok nepríde ani jar? fňuk, kočky držím Vám v sobotu palce, aby ste mali krásny dník :) ja idem po Vás hneď v piatok :)
Odpovedať
Ja už radšej ani nemyslím na to, aké počasie vyjde na sobotu, ako veľmi zmrznem a beriem ako samozrejmosť, že po svadbe skončím na marodke. Stále si však hovorím, stojí mi to za to. Budem vydatá, budem mať svadbu. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 na túto sobotu hlásia 9 stupňov, tak ak im výjde tá predpoveď tak nezmrzneš :)
Odpovedať
Tak, uz som mala spoved, svadobna generalka je za nami. Dnes bol posledny pohodickovy den. Zajtra sa od rana do vecera nezastavim
Odpovedať
Profilova fotka
milé 5 marcové nevestičky, prajem vám aby vám všetko vyšlo tak ako ste si to vysnívali/naplánovali. Držte sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja prajem tohtosobotňajším nevestičkám, aby prežili svoj veľký deň, tak ako si vysnívali, bez stresov, nech vám to všetkým dobre dopadne a užite si to ... :)
Odpovedať
Pripájam sa, zajtra sa sem nedostanem, a myslím že ani vy nevestičky :))) Nech je zajtrajšok najkrajšou oslavou vašej lásky a užite si tento deň :) držím palce ;-)
Odpovedať
Ja som schopna tu byt aj zajtra. Bo som tu aj cez mobil obcas :D Akurat som u kadernicky na melirovani. Vonku je krasne. Saty uz mam doma a uz sa nemozem dockat kedy ich budem mat na sebe. Rovnako aj ja prajem zajtrajsim nevestam vsetko dobre nech vsetko bude presne take ake chcete. Zajtra sa vydavameeee
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 asi nestíhaš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak a už tri z nás sú vydaté a zabávajú sa - myslím na vás celý den, prajem vám všetko dobré na spoločnej ceste životom. Dúfam,že svadba je podla vašich predstáv. :-)
Odpovedať
už sa teším na ich fotky.. aj počasie im vyšlo na jednotku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
už len nevestičky tancujú a zabávajú a nás to ešte čaká :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja to akosi prežívam a to čo už na svojej svadbe ? :-o
Odpovedať
Ja som vydata panickaaa. Pocas priprav som tu nakukla ale nepisala. Potom mi bolo divne odpovedat na vlastny prispevok :D. Cela svadba vysla na jednotku. V kostole mi brutal horko bolo, a to som sa bala jak zmrznem. Krasne pocasie. A hej potom som uz nemala kedy. Nohy si necitim :D
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 gratulujeeeeem a prajem všetko dobré do spoločného života, tak supeeer, že svadba vyšla na jedničku, aj počasie vyšlo nádherné ... teším sa potom na foto :)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova no nás to čaká už o pár dní :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 gratulujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?