Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 hádam aj nám bude počasíčko priat
Odpovedať
Profilova fotka
o 5 dní letím domov a to ma ešte čaká vybavovačiek,ale teším sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova dúfajme že hej :) a ty budeš mať možno ešte teplejšie lebo od polovice marca majú byť 20stupňové teploty :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 tak to si ma velmi potešila, jupíííí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova no konečne sa dočkáme pekného počasia :)
Odpovedať
Profilova fotka
haloo baby kde ste, čo nové?
Odpovedať
Ahojte vsetky! Drzim vam palceky na pocasie :-). Nam vyslo! :o). Bala som sa a kontrolovala ho kazdy den, ale uz je to za nami a vsetko oki :-). Je to nervak, odporucam vecer predtym si dat nejake tabletku na spanok! :o))). Mne by teda velmi bodla.
Odpovedať
@bajka1 Ahoj moja! Tak hovor ake to bolo??? x-)
Odpovedať
@bajka1 Uz som si nasla odpoved v nasej temicke :-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y No tak asi tak :-DDD...Keby nieco tak sa pytaj ;-)... Dnes som este zadreta.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Luci,už to máš za pár :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova no veru áno, ak nerátam už dnešok kedže sa dnešný deň čoskoro končí, tak iba 2 dni :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dievacataaa, my to mame uspesne za sebou a drziime VAM palce!!! v starom kostole bez kurenia mi bolo dokonca uplne prijemne,ani chvilu zima:), ale hrialo nas asi nieco viac ;-) ,lebo inak tam vraj bola kosa ;-) ... mala som ale maslove bavlnene pancusky a maslove krasne cizmy- este stale ich maju v Eurovea v Ba, v takom talianskom obchode a su zlacnene zo 100 na 30 eur-doporucujem marcovym nevestickam!!!a svadobny kozusok...v svadobnom aute sa da predsa prezut... :-D... o piatej rano sme isli po zabave spat :-D, pocko som sledovala na www.shmu.sk, prajem Vam krasne svadby nevesticky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Luci drziim palce!!!! :-)
Odpovedať
@lucinka266 Ja som ani cizmicky nepotrebovala :-DDD
Odpovedať
Lucinka226 tak gratulujem, nech ste len a len šťastní a nech sú všetky marcové babizne šťastné po celý život v manželstve :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 ďakujeeeeeem :) a ty ako? ako bolo, fotky kedy budú? :) ty už to máš tiež za sebou :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 Lucka a prajem všetko dobré do spoločného života a veľa zdravých detičiek :)
Odpovedať
Ahojte baby, tie ktoré to majú za sebou, tým prajem do manželského života všetko dobré, žiadne starosti ale len radosti. Tým, čo ich to eštelen čaká, prajem aby vám to vyšlo a mali ste aspoň z polovice takú super svadbu ako ja :DDDD Jáj tak sme sa tu všetky báli na to počasie a bolo perfektne. Na fotení som mala krásne slniečko, príjemné počasie. V studenom kostole všetci mrzli okrem mňa :D a to ja som tam bola najmenej oblečená. Zrejme z tej nervozity ale mne tam bolo až horko. Mala som na silonkách ešte čierne hrubé pančuchy a biele čižmy a pod tú pelerínku som si dala krátke tričko po lopatky s dlhými rukávmi. Tie som mala skované pod rukavičkami takže tričko ani nebolo vidieť. Zábava bola perfektné veľmi odporúčam DJ Tolusi. On sa nám tam postaral o komplet zábavu aj program. Sa teším na fotky, hned ich sem potom dám :) Dostali sme plno darov a prachov (sa nám celá svadba vrátila). 3 dni som mala brutal svalovku (z tej roby, dosť bola ťažká). Bože baby toto bol najšťastnejší deň môjho života. A prajem ho aj vám všetkým :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja sa chcem podeliť o ten krasny den, pocasie u nas v šuranoch trošku haprovalo slniečko sa skovavalo za mracik tak to bolo všelijake, v kostole nam bolo vsetkym zima ale ja som sa to snazila nevnimat, obrad sme mali super, nas pan farar bol vtipny, vyzdoba krasna,... zabava bola do rana, spokojny a stastny sme boli vsetci.Bol to najkrajši den mojho života, vždy som snivala o takomto dni. Ostatnym babam prajem krasny den, uzite si ho. 8-) :-D
Odpovedať
@michelle1984 @ondrisa Gratulujem Vam baby! Hlavne, ze ste si uzili! :o)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucia 3006, tak a je rad na teba, držím palce aby ti tá tvoja zajtrajšia svadba vyšla ako si si ju naplánovala a vysnívala ;-) Mna to čaká o týžden :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova ahoooj ďakujeeeeem :)veru, o týžden si na rade Ty :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 uzi si svoj velky den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooojte nevestičkyyyy :) tak už to máme za sebou ... bolo to supeeeeeeeeeer ... len to rýchlo ubehlo ... ráno stresy lebo kaderníčka a vizážistka v jednej osôbke, ktorá mi niesla aj vyčistené svadobné šatičky meškala hodinu a pol ( nie vlastnou vinou), tak som sa už bála, ale potom išlo už všetko ako v rozprávke... fotenie na hasičskej stanici bolo skvelé, sme sa pritom nasmiali... potom obrad bol rýchly a pekný, gratulácie a potooom to veľké prekvapko od našich kolegov hasičov ... čakalo nás už hasičské autíčko a drevený domček, ktorý nám zapálili a museli sme hasiť ... :) svadobná hostina bola skvelé, jedlo bolo úžasné, aj koláčiky a torty ... a zábava úplne úžasná - taká som vytancovaná, že mám svalovicu na celom tele :) fotečky pridám v priebehu týždna, lebo náš foťák ostal u našich a zozbieram fotky aj od ostatných ... :)
Odpovedať
@lucia3006 vytaj medzi nami panickami. Zda sa ze vsetkym nam zatial dopadla svadba nad ocakavania. Teraz mi pride az banalne ako sme sa bali pocasia :D
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 ahoooj, díky :) no tak to máš pravdu, ale počasie nám vyšlo obom :) to asi preto, že sme sa ho tak mooc báli :)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova ahoooj, tak ako sa cítiš pár dní pred svadbou? už všetko pripravené? :) nech ti to všetko dobre výjde :) a hlavne si to dobre uži, lebo všetko ubehne strašne strašne rýchlo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ahoj,no dnes idem na skúšku šiat,ale všetko mám zorganizované :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 no,ale vyzerá to tak,že mne to počasíčko priat nebude :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?